BMW 540i 1994, Aare R.
#41

Tsitaat: klapid klõbisevad
No see on olnud tarvitusel detonatsiooni sünonüümina rahvalikus keeles. Muidugi täpsem oleks mootor detoneerib. Seda heli kostab ainult sõidu ajal rooli taha ja siis on kerge tulema, et klapid...., sest naisele on ju vaja põhjendada garaaži juures õlle joomist sõpradega-nõuandjatega.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#42

Mina ükspäev raadiumist kuulsin (raadiot mul tegelikult polegi), et kõik bemmi-mehed pidid olema ... noh ... viisakalt väljendades, kehvasti varustatud. Aga kui nüüd siin selle teema algusest peale läbi lugesin, siis hakkasin mõtlema, et äkki see jutt kehtib ikka ainult mingite kindlate mudelite ja/või aastakäikude kohta? Aga mis siis, kui BMW-ga sõidab naisterahvas, et kas see käib siis tema mehe kohta või? Miks ma seda uurima hakkasin, mul üks vastassoost kolleeg juba mõnda aega sõidab seda marki autoga ja siis hakkasin mõtlema, et äkki tal oleks vaja ... et ma võiks ju ennast appi pakkuda ... teate küll milleks ... tumesinine on see auto, pagassiluuk käib nupust üles alla. Et siin nagu targemad koos, mis teie soovitaksite?
Vasta
#43

Loed ja nutad. Palju nendele arvutitega poistele juba maksma oled pidanud? Suhelda on kindlasti tore, aga kas on mõtet ainsat taastumata ressurssi sedavõrd palju raisata, kaasaarvatud nende oma.
Soovituseks siis sellise mammutprojekti puhul kindlalt omale kasvõi mingi lihtsam diagnostivahend vaadata. Siis saad oma silmaga näha, milline silinder korralikult ei toimi. Vajadusel tõstad ümber pihusteid, küünlaid, juhtmeid ja raalid algtasemel välja, milline neist nimelt koostööd teha ei soovi. Kes foorumisse postitusi suudab teha, saab ka sellise lihtsama asjaga hakkama. See julgustus oli nüüd seks, kui Sul tekkis tahtmine end kehva arvutikasutamise oskuse taha peita : )
Vasta
#44

Õnneks ei ole ma neile midagi pidanud maksma, nad mul kõik tuttavad ja on mulle vastu tulnud, et oma panus mu projekti panna Smile
Aga sinu soovituse peale olen ma isegi mõelnud, pikas perspektiivis oleks asjal tegelikult jumet. 
Norematel ja uuemate bemmide omanikel on vist juba enamusel programmid olemas, et loeme koode ja programmeerime tulesid ümber Big Grin
Vasta
#45

Käredamasse hobiautosse julgen tankida ainult Neste  98 t 

Terve talve seisis ilusti täispaak

Pehmemööbli müük ja tootmine. Naturaalse mööblinaha müük 
CNC lõikus
Kaubavedu:tagaluuk,kaubik,madelkraana
5235128
Vasta
#46

Paar kuud siin veits rahulik olnud, vahel küll olen auto juures käinud ja nipet-näpet teinud, aga kuna on juba veebruar, tuleb ikka hakata toimetama.
Nagu ikka, maadlen mootoriga. Igaks juhuks ostsin tutika OEM vändaanduri mingi aeg, et äkki... Aga ei, ikka sama seis. Hakkasin siis ükspäev mõtlema, et millal ikkagi see jebi hakkas ning mõte läks sinna, et sisselaskekollektori tihendid vahetasin ära, aga siis käisid ju pihustid ka maha, aga kokku läksid vanade tihenditega. Hankisin siis uued tihendid, eile võtsin pihustid maha, lasin karburaatori puhastusvahendiga läbi, samal ajal särtsu peale andes, kõigil tuli lõpuks ühtlane lehvik. Pärast uute tihenditega kokku tagasi, aga no ei käi krt, turri ajab juba, käib nagu katel, V8-st on asi ikka väga kaugel. 

Proovisin ka erinevate õhulugejatega, kord käib paremini, kord kehvemini. 

Panin kütuselati ja bensu toiteliinile rõhu kella vahele, et vaatan, mis värk on. Saab ilusti 3bar ehk ca 43psi nagu ette nähtud, aga väga kaua survet ei hoia. 
Küll aga panin tähele, et kui ma rõhukella ja pihustilati vahel vooliku kinni pigistan, siis rõhk langeb, aga kui pigistan kinni vooliku kella ja bensu pealevoolu vahel, siis hoiab. Ma järeldan sellest seda, et pihustid ja rõhuregulaator on korras ja tuleks torustik ja ühenduskohad korra veel üle vaadata, kuigi olen seda ka teinud ning torustik on tervenisti uus. 

Kusjuures eile oli paar korda huvitav olukord- paar korda ei tahtnud starter järgi tulla- proovid, käib klõps, keerad süüte välja ja käib ilusti ringi. Mis krdi asi see nüüd siis oli? Aku on paar aastat vana ja ainult selle auto peal olnud. Ma ei tea küll, kui pädev see akul olev silm on, aga laadija põhjal täislaetud aku silm on valge, mitte roheline. Küll aga pani aku seisukorras kahtlema see, kui mõtlesin, et proovin, kuidas mu viimase paari kuu üks lemmiklugusid, Pearl Jami Even Flow kõlab ning juba kusagil minuti peal hakkas võim juba hakkima. Meenus, et varem, kui vanade akudega jändasin, laadisin ja möllasin, jamas ka, aga kui tutikas aku peale sai, käis nagu Antsu viul. Viuliga Antsu ma ise küll ei tunne, aga kuna ta on nii kuulus mees, siis järelikult käis samamoodi nagu tema viul Big Grin
Volte on akul 12 ja peale, aga loomulikult pole ma koormustesti teinud.

Mis veel? Eile tegin sisselaskele rõhutesti ka, samuti brake cleaneriga lekketesti, no ei leki.

Bensupumba relee töötab, panin mingi aeg ostetud tutika bensupumba ka peale, ikka sama krt.

Igatahes närviliseks teeb see asi, juhe on suht koos. Rääkisin ühe asjaliku tuttavaga ka, et äkki ikka võtab plaani, et korra oma aparatuuriga siia tulla, tasuta ei eelda, öelgu oma hind, aga pill on käima vaja saada Smile Tal küll kogu aeg käed-jalad tööd täis, aga ütsin, et võtku nii, et ma olengi klient, mitte tuttav. Katsun pärast ta juurest läbi käia ja äkki õnnestub midagi kokku leppida.
See on mul hetkel suurim, võiks isegi öelda, et ainuke murekoht, aga hetkel ilmselgelt ka olulisim asi.
Vasta
#47

Paar kiiret mõtet.

Kas see auto selle mootori ja selle kontrolleriga on üldse teed näinud või üleüldse töötemperatuurini jõudnud? Et see nüüd tehaseseadete pealt käia ei üritaks meie lahtunud bensiinilaadse ollusega...

Hea oleks näha-kuulda videot sellest, kuidas mootor käivitub ja gaasipedaali vajutusele reageerib.

Kui kütuserõhk mootori töötamisel püsib, siis siin viga ei ole. Kiiresti langev rõhk võib tekitada pikka käivitumist, aga kuniks pump suudab mootori tarbest üle olla (ehk kütuse rõhk püsib nõutud väärtusel), pole siin viga.

Küll võib palju nalja teha süüde. Mida on keeruline ka diagnoosida.

Ega sel pole ometi sarnane otsepoolidega süütesüsteem:


Aku silm näitab vaid selle purgi olukorda ja valge pole hea. Mis toimib naaberpurkides, pole üldse teada. Oma akudel olen praktiseerinud laadimist peale iga pikemat piinamist, kui on tekkinud kahtlus tagasilaadimatuses: https://forum.automoto.ee/showthread.php...#pid515609 . Peale kulutatud minutite laadija ühendamiseks ja (tegelikult täis aku korral) olematu energiakulu muud kahju sellest ei sünni. 

Kelle arvates läks targutamiseks, palun lahkesti anda teada moderaatorile.
Vasta
#48

Tere!


Ei targuta, lihtsalt üks mõte. 
Ühelt koolituselt anti edasi diagnoosimise järjekorra mõte: kütus-elekter-mehhaanika. Ja analoogse situatsiooniga probleemil oli tookord viga see, et latil nö. eest survet mõõtes oli kõik ok kuid kütus lati lõppu viimaste silindriteni ei jõudnudki õige rõhuga. Ka uue pumbaga mitte.
Teadmata antud mootori ja lati ehitust, siis see ei pretendeeri mingisuguse absoluutse tõeni, aga võimalusel siis lati lõpust ka rõhk ära mõõta?


Lugupidamisega, Janis.
Vasta
#49

Mina leian, et kui kaasa mõeldakse, pole see midagi targutamine ja peale iga postitust ikka vabandada pole vaja Big Grin

Küll aga võin öelda, et kuigi mitte avalikku teed, on see auto teel täitsa sõitnud ja üsna hästi (mul siin lähedal kruusatee).

Süütepoole on tal tõesti 8, aga iga süütepooli lahti ühendamisel mootori töö muutub ja ka säde on olemas. Bensu on praegu veidi üle poole paagi ja paar nädalat tagasi sai 20 toopi värsket 98-t juurde.

Latt töötab nii, et ongi lihtsalt U-kujuline latt, ühes otsas on bensu pealevool, siis on 8 pihustit ning teises otsas rõhuregulaator, vahetult enne seda tagasivool. Aga kui kella sinna tagasivoolu panin, siis seisis seier nullis (mis iseenesest tundus küll veidi kummaline, seda ka mu enda peaga) . Rõhuregulaator on uus ja peaks ka töötama, sest karterituulutusse minevas vaakumvoolikus bensu ega selle lõhna pole.
Vasta
#50

Kui panid kella peale rõhuregulaatorit ehk tagasivooluvooliku peale, siis näitabki nulli (või väga madalat survet) kui tagasivooluvoolik paagini vaba. Kui panid kella lati ja rõhuregulaatori vahele ehk enne regulaatorit, siis peab ikka sama survet näitama kui lati alguses. Kui ei näita, siis on latis ummistus.


Lugupidamisega, Janis.
Vasta
#51

(07-02-2022, 12:05 PM)Aare R. Kirjutas:  Aga kui kella sinna tagasivoolu panin, siis seisis seier nullis (mis iseenesest tundus küll veidi kummaline, seda ka mu enda peaga) . 
Rõhku peaks ikka pealevoolu poolt mõõtma. Tagasivool läheb ju otse paaki, kui seal takistust ees pole siis peabki rõhukell nullis olema.
Vasta
#52

Kui aku enda indikaator näitab, et vajab vahetust ja ennemasti olnud sarnased probleemid kehva akuga siis tunduks loogiline proovida kindlalt korraliku akuga. Kui viga ei kao siis on vähemalt kindel, et selline lihtne asi pole. Smile
Vasta
#53

Olen ise tegelt sellele viimasel ajal omajagu mõelnud, et tuleb see 100€ ikka välja käia (hobivärki tasuta nagunii ei tee ja õnneks on suuremad kulutused nagunii tehtud). Praegu on mingi Oberoni aku peal (meid in Ukraina).

Aga see tagasivoolu surve teema, sealt lati otsast mõõtsin alloleval pildil lati all näha olevast voolikust- sinna siis kolmikuga kell vahele. See on siis peale voolu poolt enne regulaatorit.
[Pilt: IMG_20220207_113803.jpg]

Ühtepidi mõtled küll, et tagasivool peaks vaba olema, aga teistpidi jälle, et kogu latis peaks ju ühtlane rõhk olema, aga kui sealtpoolt vabalt jookseb, ei saa ju. No krt ma ütlen. Aga Janisele aitäh, veidi mõtteainet Smile
Kuigi, kui pump otse järgi panna, on kuulda, kuidas kogu latis bens jookseb.
Tegelt kõigile kaasamõtlejaile kummardused igas ilmakaares Big Grin
Vasta
#54

Üldiselt on lati lõpus rõhuregulaator ja selle tagant läheb tagasivool paaki. Latis ikka reguleeritud rõhk.
Vasta
#55

Akutest- 40 sekundit Pearl Jami ja juba hakib Big Grin
Iseenesest kummaline, sest mootorit veab ilusti ringi.
Vasta
#56

(07-02-2022, 12:05 PM)Aare R. Kirjutas:  Latt töötab nii, et ongi lihtsalt U-kujuline latt, ühes otsas on bensu pealevool, siis on 8 pihustit ning teises otsas rõhuregulaator, vahetult enne seda tagasivool. 

Selle kirje järgi nagu tagasivoolu toru enne regulaatorit? Kui nii siis ei saakski rõhku tekkida. Ilmselt mõistsin su kirja valesti ja mõtlesid, et vahetult pärast regulaatorit tagasivoolu toru?
Vasta
#57

[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Ma ikkagi mõtlesin, et tagasivool on enne regulaatorit.

Üleüldiselt tundub, et tegelikult kõik asjad töötavad, aga ming kala ikkagi on. Üsna palju asju on uued- bensupump, rõhuregulaator, mõlemad lambdad, kõik küünlad, vända- ja nukaandur, temperatuuriandurid, sisselaskekolletihendid, karterituulutus, kütusetorustik, bensufiltrid, õhufilter. Ajus asi olla ei saa, sest säde on ja pumba võtab ka järgi. Krt tuleb ikka vist aku ka uus jälle võtta, praegust akut küll vaatasin, et vesi on kõikides purkides sees ja plaadid ilusti vee sees, aga kas plaadid peavad olema TÄIESTI sirged? Päris sirged plaadid küll pole, siuksed kergelt laines nagu.
Vasta
#58

(07-02-2022, 12:57 PM)Aare R. Kirjutas:  Akutest- 40 sekundit Pearl Jami ja juba hakib Big Grin
Iseenesest kummaline, sest mootorit veab ilusti ringi.

Ei ole kummaline: starteri mootor tarwitab ühtlaselt voolu. Võimendi küsib päris palju voolu mürtsu hetkel ja kui seda ei jätku, käib hoopis plärts. Ning võin kinnitada, et MB starter kerib veel üsna rõõmsalt mootorit ka pingel 10 V. Aga elektroonika peale seda kurdab vooluvähesuse üle. Ehk starteri reipuse alusel võib aku võimekuse hindamine üsna puusse minna.

Seieriga multimeeter peaks bassi taktis pinget näitamaWink

Pingenäidust aku klemmidel peaks kõiki voolutemalisi jutuajamisi üldse alustama.
Vasta
#59

Vot seda elektroonikakomponentide särtsuvaesuse üle olengi juurelnud- kõik olulised asjad saavad särtsu küll peale, aga mitte piisavalt. Nagu ütlesin, siis korra on see juba olnud, aga siis ei läinud enam käima ka, õigemini lõpus ei teinud üldse midagi enam. Ja nüüd need vahetevahel starteri klõpsud.

Kõlarid ei tee katkestuse hetkel midagi peale hõkk-hõkk, sest kogu süsteem on selle taga Smile
Vasta
#60

(07-02-2022, 13:56 PM)v6sa Kirjutas:  Pingenäidust aku klemmidel peaks kõiki voolutemalisi jutuajamisi üldse alustama.

+1
Kuldsed sõnad!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne