Mtz kvaliteetsed varuosad
#1

Tere! 
Tegelen hetkel ühe d-240 mootori remondiga ja vaevab küsimus, et milliseid varuosi tasuks kasutada ja kuskohast osta? Kas on mingeid kaubamärke mis on kindlasti head ja milliseid kindlasti mitte vaadata? Hetkel huvitaks just mootoridetailid- hülsid rõngad jne...

Taivo
55624799
Vasta
#2

Soeta Motordetal kolvi-hülsigrupp ja ära rohkem oma peakest sellega vaeva Smile Ise kasutasin seda ja ka teised ka soovitavad. 
Perikost saab tellida ning  Sõmerul, Rakvere põllumajandustehnika OÜ-s olid kohapeal olemas.
Agromarketist saad terve komplekti soetada https://www.agromarket.ee/toode/hulsi-kolvi-kmpl/
Vasta
#3

Ise olen ostnud kõik mootori ja siduri jupid Türi bel estist. Siiamaani nagu kõik tiptopp olnud.

Omaette nokitseja.
Vasta
#4

Soovitaks ise osta nõukaaegseid osi, kui veel võimalust. Kust saada? Eks ikka siit ja sealt inimeste käest. Wink

T.
Vasta
#5

Kuna olen Mtz klappe treinud T40 siduri poltideks,siis tänapäevane klapp tundub sädeme järgi tavaline süsinikteras.Mingid vanad klapid olid ka sellised mida magnet ei võtnud.
  Samas võib pakkuda vanu klappe.
Vasta
#6

Klappidega on jah selline lugu, et kui magnet väljalaskeklappi võtab peaks see ostmata jääma.
Vähe sellest et nad ei kesta ja põlevad kipuvad nad ka taldriku algusest murduma.
Õigel klapil on ka kirjad varrel olemas.
Õnneks neid õnnestus hankida veneaegseid 4 komplekti vanakraamilaadalt.
Kolvid ja hülsid on kui tahta kindlapeale minna Motordetal ja jälgima peaks et karbil on hologramm ja seda pole avatud.
Kaaluda ja rõngaid silindrisse proovida on aga endiselt rangelt soovituslik.
Hülsitihendid on kaasajal silikoonist mis kannatab kuuma ja õli nagu katse näitas.
Punased on väidetavalt kuumakindlamad aga sinised on ka head.
Saaled olid miski punane karp kus hologramm peal aga tootjat peast ei mäleta.
Olen näinud ka miskeid kummalisi saalesid meie "kvaliteetkaubastust"mis midagi ei maksnud aga ei saanudki sest vanadele saaledele oli kleebitud...foolium peale.
Kas keegi oli poodi nii tagasi toonud et omadele kleepis või on venes ettevõtlik inimene kes kleepimisega tegeleb ei teagi.

Eelkõige peaks poes võtma aja maha ja vaatlema ostetavat objekti hetke, kaasates vajadusel abivahendeid.

Naljahammastega hammasrattaid on Türilt mullegi sattunud, niiet ametlik esindus pole veel garantii et asi hea on...
Vasta
#7

Ukrainlased teevad ka päris häid asju.. asjad on mõõdus ja kaalus. Metalli koostise kohta ei oska midagi kosta.
Vasta
#8

Tere õhtust! Sai see Agromarketist soovitatud komplekt täna ära toodud, tänud nõuannete eest! Eks ma jõuan veel küsida vast!?

Taivo
55624799
Vasta
#9

(04-11-2021, 22:50 PM)kaasik Kirjutas:  Tere õhtust! Sai see Agromarketist soovitatud komplekt täna ära toodud, tänud nõuannete eest! Eks ma jõuan veel küsida vast!?
Täna juba pea 20 eurtsi sellele komplektile otsa kruvitud.
Vasta
#10

(01-11-2021, 23:25 PM)I.A Kirjutas:  Ukrainlased teevad ka päris häid asju.. asjad on mõõdus ja kaalus. Metalli koostise kohta ei oska midagi kosta.
 

Vene mehed igatahes hoiatavad ukraina kauba eest.
Peal kiri UA aga sisu hiinast.

Aquila captas non muscas.
Vasta
#11

(01-11-2021, 21:14 PM)2715 Kirjutas:  Saaled olid miski punane karp kus hologramm peal aga tootjat peast ei mäleta.

Daido metall, kahtlustan et ka hiina päritolu kaup, nagu enamik varuosi tänapäeval.
[Pilt: 141508-f1b6baefb15bf128eb840fcd188824e5-300x173.png]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne