[poolita] Opel Vectra B Caravan taastamine
#1

(10-10-2021, 15:00 PM)rene01 Kirjutas:  Oma projekti alustades uurisin siin samuti, et mida siis kasutada keevituse ajal kruntimiseks. Soovituste najal valisin tooteks selle: [Pilt: 2411790.jpg]

Seda Würthi toodet Eestis netist ostmiseks ei leidnud, aga Würthi esindustes on olemas (hind ~30€ purk äkki oli). Nad väga ei taha eraisikule müüa, aga kui ilusti küsida, siis saab ikka.

Tegemist samuti sprei formaadis värviga, aga sel viisil nagu kõige mugavam kasutada keevitamise faasis. Samas kui keegi ütleb, et mõni tenie konkreetne toode on sobilikum, siis pange kirja ning huvitab nii antud teema algatajat kui mind ja vast teisigi.

Aga muidu edu projektiga ja müts maha, et nii suurelt ette võtad.
Kus selline Würthi esindus on kus eraisikutele müüa ei taheta?Olen mitmetes käinud,isegi Soome omas,pole takistusi olnud.
Vasta
#2

mul oli kolme spets poldikest vaja.ei tahetud ka müüa,kuid anti tasuta.vahel juhtub ka niimoodi
Vasta
#3

Seda Würth vs eraisik on siin foorumis lahatud umbes kümme korda juba Sad

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#4

(12-11-2021, 18:54 PM)Marko Kirjutas:  Seda Würth vs eraisik on siin foorumis lahatud umbes kümme korda juba Sad
on, on ... 

Minu kogemusel ei taha Würth tegelda pisikeste arvete menetlemisega. St osta kohe hulgi eraisikuna ja kõik OK, firmadele ju teevad kuuarved ja jama minimaalselt.

Kunagi oli vaja seibe, mida kusagil mujal ei olnud (no sellised pisikese auguga hästi suuri) nig Würthis öeldi ka et müüme vaid karbikaupa, mina päri aga neil polnud niipalju seibikarpe kohapeal kui mulle vaja oli Toungue .
Vasta
#5

Veel Würthist, ma täpselt ei tea/mäleta mis leping seal sõlmitud on(oü-le), aga osta palju/vähe tahad(loevad kas või ühe kaupa mutikaid ja on üldse sõbralikud), arve tuleb kohe meilile(7 päeva tähtaeg), tuttavad ostavad ka sama oü nimele aga maksavad kohapeal ilma probleemideta.
Vasta
#6

Ma Pärnust ja sealses Würthis pole küll probleemi kasvõi 1 mustrit osta.
Vasta
#7

(12-11-2021, 19:54 PM)honkomees Kirjutas:  
(12-11-2021, 18:54 PM)Marko Kirjutas:  Seda Würth vs eraisik on siin foorumis lahatud umbes kümme korda juba Sad
on, on ... 

Minu kogemusel ei taha Würth tegelda pisikeste arvete menetlemisega. St osta kohe hulgi eraisikuna ja kõik OK, firmadele ju teevad kuuarved ja jama minimaalselt.

Kunagi oli vaja seibe, mida kusagil mujal ei olnud (no sellised pisikese auguga hästi suuri) nig Würthis öeldi ka et müüme vaid karbikaupa, mina päri aga neil polnud niipalju seibikarpe kohapeal kui mulle vaja oli Toungue .
Seda ma olen ka juba lugenud, et vürt ei suuda su soove täita  Big Grin
kas siin mõni adminn on? Ehk teeks uue teema sellest vürdimüüdist?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#8

Kena...
Kas siin on ka mõni selline adminn, kes suudab teemale uue pealkirja panna? Ja sobival hetkel mujal nina alla juhtunud samateemalised postid siia ringi kolida?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne