Saab 99 1972 plokikaane tihend.
#1

Enne kui välismaa netipoodidesse sukeldun küsiks targemate käest. Kas siinmail leidub kellegil või teab kust saab osta 72a saab 99 plokikaane tihendit.
Asja teeb keerulisemaks see, et peal on triumphi 1.85 mootor. 2.0 mootor koodiga B20 tihendeid on võtta küll aga need ei sobi.
Vasta
#2

Siis sul ei ole ju vaja mitte saab99 tihendit, vaid sul on vaja Triumph (ma arvan, et  Dolomite) tihendit. Ega keegi seda siin varnast ei võta. Tegelt on varuosamüüjatel Triumph kataloogides täitsa olemas, aga seal oli mingi nipp, kuidas selleni jõuda. Enam ei mäleta kuidas, sry.

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta
#3

(07-12-2021, 21:33 PM)spitfire Kirjutas:  Siis sul ei ole ju vaja mitte saab99 tihendit, vaid sul on vaja Triumph (ma arvan, et  Dolomite) tihendit. Ega keegi seda siin varnast ei võta. Tegelt on varuosamüüjatel Triumph kataloogides täitsa olemas, aga seal oli mingi nipp, kuidas selleni jõuda. Enam ei mäleta kuidas, sry.
Sellest olen teadlik jah, välismaa saitidelt sai trumphi järgi otsitud, see on lihtsam kui saabi alt leida.
Vasta
#4

Tegelt vist meenus. Eesti pulgamüüjatel on (või vähemalt oli u. 5 aastat tagasi) Triumph eraldi margina British Leylandi nime all peidus.

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta
#5

brittiosa.com , asub Soomes Kotkas. Julgen soovitada. Enda Triumphile olen sealt enamuse juppe kiiresti saanud
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne