Kabriolett Pobeda

(07-01-2022, 23:47 PM)kass Kirjutas:  Vaata, Iffar! Vb seal ka midagi taolist toimus sel ajal, aga kas Sa oled üldse mõne PENSIINIJAAMA oma kätudega ehitanud, et siin julged postitusi teha??? Olid ajad ja olid majad, mul peaks siia maani olema kusagil varuks ühe pensukolonka sneppervõtmed pultoki pea pildiga, st tschehhi toodang, nagu ka jawa tsiklitel oli (igaks juhuks võtsin endale määlestudeks, siiani pole küll vaja olnud, pole nalja teema, aga mul oli ka surnud vares mingi aeg olemas, vb läheb vaja, aga nagu klassikaski - ei läinud!  Sad Praegu on 2 hirve koljut koos sarvedega, vb läheb see kord tarvis, ootan rahulikult, liha on maha keedetud. 
Ikka juhtub asju, ma ka noorest peast käisin vahel kusagil (ca 1 x 3 aasta korral, aga midagi maha ei põlenud ja isegi peksa ei saanud, kuigi alati küsisin, ilmseltm olin nii hea lihtsalt ja oleks pidanud hoopis investeerima. Kuigi camas oma esimese 1.000.000 + EEK teenisingi investeeringutest, muidugi lisaks ka see, et olen lihtsalt tore mees olnud kogu aeg. erinevalt paljudest siinsetest ksf!-dest. Aga maailm ja ka foorum lihtsalt on sellised, alati ei pea olema kaine, tark ja kompetentne ning viisakas, et midagi saavutada!

Sööge sedasammustki, tervitades, Kaskov, vene keisririigi alamate järeletuli9ja (vaevaliselt)

Pensiinijaama pole ehitanud, küll olen ühes kunagi pentsu müünd ja Sinu kuldsete käekestega ehitet jaamas pentsu ostmas käind. 
Toda eelnimetatud rohelist autot olen aga ise oma käekesega silitanud ja silmakestega imetlenud oma õue pääl paarkümmend kilomeetrit säält eemal, ennem seda kui too rekka ette jäänuna lõplikult katki läks ja peremehe kaasa viis. Maru miis oli, aga näe kõrtsust üle tee koju ei jõudnud...

loll on loll olla.
Vasta

Arvatavasti komplekteeriti ja toodi need kastid kuskil kaugemalt laost.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta

Mina tänan!
Jõuamegi sinna, et üks korralik kõrtsuskäik on rohkem väärt, kui mingi õlgkatusega nõukaaegne käru! Ongi paras hetk väärtushinnanguid veidi ümberhäälestada, aga see muidugi eeldab mingisugust ajalist küpsust ja kogemuste ning teadmiste kogumit, mis kogunenud ja korjatud aastatega ja nagu teravsuled on kirjutanud - alati ei ole need tulnud ka aastatega, tihti on aastad tulnud/käinud üksi, vb ainult veidi pappi ja plekki on juurde kogunenud!  Toungue 
Sellega selleks korraks lõpetan, tegelege sotsiaalse suhtlusega edasi, tehke virtuaalset nalja ning postitage lihtsalt neid tavapäraseid mõttetusi edasi, trükkimast!
Parandasin mõned trükivead ja igaks juhuks (eriti juhmidele teadmiseks) mainin, et need selle, 2022 aasta jaanuari purtsatused olid minu poolt väike provokatsdioon ja lihtsalt väike tavapärane pläkutus, st olen veel elus ja võimeline trükkima, edasi laske juba jälle ise, teil ju on, mida postitada! (nali!)

S privetom, Pjotor Kaskov
Vasta

Mis seal aru saada ? Kiri peal, et mitte pilduda ja sisaldab M20 instrumente. Sellistes kastides laekus see kola mida tehas külge ei monteerinud, kuid mille eest kunde oli maksnud veel 90-nendatel. Näiteks Kamassil. Reeglina või mitte, aga osaliselt pandi see nassvärk sealt pihta juba raudteel. Või tehases.

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta

Sellel sinisel Pobil tundub esitiib nagu 21 Volga oma olevat? Kahju, et esiotsa pilte pole.

T.

Pakkuda erinevaid veneaegseid kiilrihmasid. Uuri asja!

Üleliigsed veljed ja kummid 14" , mustrit üle 5mm. erinevad laiused ja kõrgused. Suvi, talv, lamell jne. Küsi julgelt!
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne