Teema on suletud

Kustutada
#1

Otsustasin selles foorumis oma tegemisi edaspidi mitte kajastada.
#2

(18-01-2022, 18:51 PM)Tsistern Kirjutas:  Otsustasin selles foorumis oma tegemisi edaspidi mitte kajastada.


Miks nii, kui küsida võib? Keegi siit foorumist viis selleni või mingi muu põhjus?

Ma just hakkasin huviga 82e ja kassi teemat jälgima.
#3

Sa ei ole ainuke Big Grin teoreetikud on siit paljud vennad eemale peletanud...

Retro-Style
#4

Loodetavasti  väljaütlemine endalegi saatuslikuks ei saa, aga see foorum vägisi liigub monoloogi ehk väljasuremise suunas. Päris mitu aega juba nii on.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
#5

(23-01-2022, 00:40 AM)saarrand Kirjutas:  Loodetavasti  väljaütlemine endalegi saatuslikuks ei saa, aga see foorum vägisi liigub monoloogi ehk väljasuremise suunas. Päris mitu aega juba nii on.
No vast ikka välja ei sure, aga väikese põntsa pani siin Nagist jne. piltide kadumine. Ma hetkel ei näe ka mõtet oma teemades enam edasi kirjutamist, sest miski pole siin maailmas enam kindel. Minu arvamised juba sajandi algul osutusid kahjuks tõeks. Pole kindlamat asja, kui paberile kirjutatu ja foto paberil.  Wink

T.
#6

http://forum.planet.ee/ 
Üks foorum juba suri välja.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
#7

Suurima teoreetikuna tunnen end süüdi ja tahaks vabandada täiesti korraliku auto ehitamise teema rikkumise pärast ning koristasin ära kõik teemasse mittepuutuva.
Luban edaspidi väga hoolsalt kaaluda, kas ikka on vaja midagi kirjutada kui on oht, et see võib eelneva mõtte või stiiliga vastuollu minna.
Siiski jätaks endale vabaduse vastata konkreetsele küsimusele, kui arvan õiget vastust teadvat.
#8

Hääd TeadjaMehed, ärge mitte jätke asiseid ütlemisi ütlemata!
Ise pole küll palju miskit tarka siia üles kirjutanud, aga võimalusel lugenud küll ja paljudes punktides olen abi saanud ning loodetavasti pisutki targemaks tehnikateaduste alal saanud. Lisaks arutelud ühe või teise tehnilise probleemi üle.., öeldass küll, et vaidlemine selgitab kõige kangema vaidleja, ent siiski tekib mõnikord sümbioos selline, mis edasi aitab ja lisaks ehk uusigi mõttejupikesi edasi viib. Saati, et seesinane jututuba paljudele purunoortele huvilistele vägapalju tehnikaharidust pakub, lisaks ajalugu ja kultuuri... 
Egas loll põle mitte see, kes küsib... lolliks jääb see, kes ei mõista küsida!
Tervisid!

loll on loll olla.
#9

(23-01-2022, 01:25 AM)2715 Kirjutas:   koristasin ära kõik teemasse mittepuutuva.

Nüüd läks sitasti. Omanik kandis teema maha ja sina kustutasid üldaruteluks muutunud teemast selgroo ära. Vilets värk  Sad

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
#10

Ma tulin rõõmsalt täna garaazi, et 53 mootor nurgast välja tõmmata ja lp ksf 2715 näpunäidete järgi plaani pidama hakata...

Kahju kui solvumiskultuur siin jõudsalt kanda kinnitab, katsuks sellest üle saada. Tuletaksin ka meelde ka ühe vana kirjutamata reegli, et kõige õigem moderaator taolistes projektiteemades on autor ise. Kui vestlus kisub teemast välja siis on olnud kombeks, et mingi aeg keegi võtmekimbuga isik avab kapi ja liigutab rublinkuid. Asjalik kõrvaljutt saab pea alati uueks teemaks tekitada. Tarkuseta targutamised lendavad nagu ikka prügikasti.
#11

See kogemuste ja teadmiste ning oskuste kustutamise otsus tegi mind nõutuks , sellised teadmised , ähh kurat kui kahju .
#12

Tuleb ka arvestada, et on juba pmst kolmas koroona aasta ja juttude järgi suurel osal rahvast vaimse tervisega probleemid. Foorum on selline suhteliselt primitiivne suhtluskeskkond kus mõne mehe halb või rõõmus kirjastiil ei pruugi igaühele meeldida. Samuti tuleks aru saada ,et on siin foorumis ka vanemat rahvast kellele igasugune nostalgitsemine x teemal võibolla ongi east tulenev ja ainuke eneseväljendamise keskkond. Teemast mööda kirjutamine on samuti tavaline. Seega tuleb erinevatesse postitustesse rahulikult suhtuda ja mitte ärrituda kui midagi teemaga kokku ei sobi.  Kes nüüd ütleb , kas see postitus on sobiv teemasse või mitte?
#13

Oh jah, heasse uude ilma ikka tüürime. Lumehelbekesed on ju toredad, seda siis õigel aastaajal ja aknataga. Info GAZ-i kasutuskõlbulisemaks muutmisest oli isegi minusugusele nõukatehnikapõlgurile tore lugeda.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
#14

Praegu on jah üks huvitav aeg, kus kutsutakse osasid inimesi lumehelbekesteks. 50+ ksf- id võiks siin ära mainida, kuidas kutsuti nende "ajal" praegusi l. helbekesi. Minuarust igal ajal on olnud selliseid tegelasi. Praegune aeg ja ühiskond minuarust toodab neid täie auruga juurde. Liiga heaks on elu läinud. Kõike on saada... mida iganes. Vana tehakse maha, propageeritakse uut. Aetakse igapäevast udu eriti kõrgel tasemel jne. Iga asi on kellegi huvides. Ja ütleme siis, et mida rohkem on asjatundmatuid nimesi, seda rohkem annab neid oma huvides ära kasutada. Ja mida tahta vaimsest tervisest, kui kõik on segadusse aetud jne. Polegi midagi tahta. Aeg lihtsalt selline.

Teemaalgatajale (kustutajale) võiks soovitada seda, et Sa ikka kajasta natuke oma tegemisi. See, et kõigile Sinu tegemised ei meeldi, sellega võid alati arvestada. See on alati nii olnud. Sest alati on keegi kellegist kõvem mees jne. Big Grin Sinna pole midagi parata. Aga noorematele on tulevikus Sinu ja teiste poolt siia talletatud tegemised- ütlemised heaks õppevahendiks. Seega jõudu!
#15

(23-01-2022, 16:17 PM)Talupoeg taluja Kirjutas:  Praegu on jah üks huvitav aeg, kus kutsutakse osasid inimesi lumehelbekesteks. 50+ ksf- id võiks siin ära mainida, kuidas kutsuti nende "ajal" praegusi l. helbekesi. Minuarust igal ajal on olnud selliseid tegelasi. 
Tuped
#16

(23-01-2022, 18:11 PM)pannkook Kirjutas:  
(23-01-2022, 16:17 PM)Talupoeg taluja Kirjutas:  Praegu on jah üks huvitav aeg, kus kutsutakse osasid inimesi lumehelbekesteks. 50+ ksf- id võiks siin ära mainida, kuidas kutsuti nende "ajal" praegusi l. helbekesi. Minuarust igal ajal on olnud selliseid tegelasi. 
Tuped
Paluks täiendavat infot. Mis aastatel sellised ringi patseerisid? Smile
#17

(23-01-2022, 18:11 PM)pannkook Kirjutas:  
(23-01-2022, 16:17 PM)Talupoeg taluja Kirjutas:  Praegu on jah üks huvitav aeg, kus kutsutakse osasid inimesi lumehelbekesteks. 50+ ksf- id võiks siin ära mainida, kuidas kutsuti nende "ajal" praegusi l. helbekesi. Minuarust igal ajal on olnud selliseid tegelasi. 
Tuped
No 60-ndatel olid lõngused. Hipid tulid ikka väga hilisajal. Kas mitte vahepeal kraaded polnud?

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
#18

Kraaded olid vast hoopis kaklejad.
#19

Oli nagu paljulubav teema, aga läks nagu läks. Vanakooli mehed ei solvu iga asja peale, pole lihtsalt mõtet.
#20

(23-01-2022, 19:16 PM)Kult Kirjutas:  Oli nagu paljulubav teema, aga läks nagu läks. Vanakooli mehed ei solvu iga asja peale, pole lihtsalt mõtet.
Polnud ju nagu solvumise kohtagi. Keegi midagi halvustavat ei öelnud, isegi subjekti(de) mõttetust versus raudhobu ei võetud teemaks. Vanaisa Leopoldi ja jeestlaste traagika teemat samuti sisse ei toodud.

Tegelikult on nii, et kui oma teemat pidada vaid isikliku monoloogi kohaks kuhu vahele on oodatud autori tunnustusvajaduse rahuldamiseks vaid ja ainult kiiduavaldused lühilausete näol, siis polegi avalik foorum päris õige koht, kuhu teemat teha.
Teema on suletud
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne