Teema on suletud

Kustutada
#21

(23-01-2022, 17:42 PM)Talupoeg taluja Kirjutas:  
(23-01-2022, 17:11 PM)pannkook Kirjutas:  
(23-01-2022, 15:17 PM)Talupoeg taluja Kirjutas:  Praegu on jah üks huvitav aeg, kus kutsutakse osasid inimesi lumehelbekesteks. 50+ ksf- id võiks siin ära mainida, kuidas kutsuti nende "ajal" praegusi l. helbekesi. Minuarust igal ajal on olnud selliseid tegelasi. 
Tuped
Paluks täiendavat infot. Mis aastatel sellised ringi patseerisid? Smile
Ma olen viiekümnene, kutsuti nii kaheksakümnendate lõpul, üheksakümnendate alguses...
#22

Mulle tuli ka veidi üllatusena, et "kustutada" - miks? Kui teema veel nö aktuaalne oli, siis küll midagi sellist, mis seda põhjustada võiks, silma ei hakanud. Mu meelest on just äge, et noored kutid vana rasketehnikaga tegelevad, mitte ei ole mingid elektritõuksiga kulgevad nutisõltlased. Ka leian, et igasugu projekte on tore ka teistega jagada, kuna tänapäeval see võimalus veel on. Ütlen veel seetõttu, et pean kõige õigemaks kohaks, kus neid kajastada, foorumeid, mis paraku igasugu sotsmeediapasa tõttu hääbuma kipuvad. Ja ma ei pea silmas vaid AMF-i.
#23

Ehk oli asi selles, et üks mees tegi teema oma asjast ja teine mees kirjutas selle sujuvalt üle, mitte et see teine mees jama oleks ajanud, sugugi mitte ja hea , et see tekst mujal edasi läks, kuid vo läks fookus teema autori jaoks paigast ära. Vahel öeldakse, et tegin teema ka enda jaoks, et hiljem tore vaadata, justkui autopäevik või nii.
Kahju ikka, palju neid vene rasketehnika projekte ikka on.

Ford Granada
#24

No aga vaadake nüüd tagasi, millist põhku sinna postitama asuti.
Need 2715 mälestused olid algul igati asjalikud õpetused, aga kui lagedale ilmus targutamine ja video sellest, kuidas ka ilma sidurita sõita saab, tekkis küsimus, et kas inimeste peades on ikka kõik korras, et võõrasse päevikusse selliseid asju üles hakatakse tähendama.
#25

(24-01-2022, 13:50 PM)Janka Kirjutas:  No aga vaadake nüüd tagasi, millist põhku sinna postitama asuti.
Need 2715 mälestused olid algul igati asjalikud õpetused, aga kui lagedale ilmus targutamine ja video sellest, kuidas ka ilma sidurita sõita saab, tekkis küsimus, et kas inimeste peades on ikka kõik korras, et võõrasse päevikusse selliseid asju üles hakatakse tähendama.

+1

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
#26

Ei ole nende tatipräänikute peades midagi,  tühi ämber kõmisebki kõige kõvemini. 

Tõelised kuldsete kätega mehed on siit ammu lahkunud, võtane näiteks viimase paari aastaga lahkujad kokku,  Motamees ja tema ägedad projektid, KristjanT ja metsatehnika, Jaanus Mtz tuuningutega, Donn, eesti kuulsaim youtuuber jne jne. 

 Paljudel siin aga pole ette näidata peale sita suhtumise muud mitte kui midagi. Mõttekoht. Vähem möla, pikem samm. Kasutatud peldikupaberil on ka rohkem väärtust kui klaviatuuritaga targutajal. Näidake tegudega ette et olete kõvemad poisid, teie jutt ei maksa mitte kui punast krossigi.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
#27

Siin teemas pole ka olukord kiita. Spontaanselt tekkis uus foorumi kitsaskohti lahkav arutelu, aga kuidagi on sisse lipsanud arutelu helbekeste, hipide ja kraadede teemal. 
Tsistern pole neist keegi, ta on Tegija!
Noor mees mässab raske rauaga, olge korralikud ja ärge sittuge teemasid täis. Mul on hästi meeles kena lada, mille valuvelgede üle korralikult laulu löödi.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
#28

(24-01-2022, 14:37 PM)mlsluik Kirjutas:  Bla-bla..
Ära isatse, eksole.

Teiste mainitute asju ei tea, aga mis donni puudutab, siis tehti asjakohane märkus, anti viiteid kirjandusele jne. Mehel ego ei lubanud tunnistada, et märkuse tegijal õigus oli ja nii ta läks.
#29

(24-01-2022, 15:32 PM)ak75 Kirjutas:   ego ei lubanud tunnistada, et märkuse tegijal õigus oli ja nii ta läks.

Vale!
Probleem on alati olnud märkuste hulgas ja esitusviisis. Head nõu kuulavad kõik, jalgupidi selgaronimist ei salli mitte keegi.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
#30

Ja siis targutajad solvuvad ise perssepraoni kui nende tühja pea üle nalja tehakse...  Toungue Big Grin

Eelnimetatud meestel on mida ette näidata, samuti mul.  Ülejäänutel aga... 

   

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
#31

(24-01-2022, 14:37 PM)mlsluik Kirjutas:  Tõelised kuldsete kätega mehed on siit ammu lahkunud, võtane näiteks viimase paari aastaga lahkujad kokku,  Motamees ja tema ägedad projektid, KristjanT ja metsatehnika, Jaanus Mtz tuuningutega, Donn, eesti kuulsaim youtuuber jne jne. 

 Paljudel siin aga pole ette näidata peale sita suhtumise muud mitte kui midagi. Mõttekoht. Vähem möla, pikem samm. Kasutatud peldikupaberil on ka rohkem väärtust kui klaviatuuritaga targutajal. Näidake tegudega ette et olete kõvemad poisid, teie jutt ei maksa mitte kui punast krossigi.

Tarka inimest kuulad kohe suu ammuli. Sõnad s*tt ja p*rse.. on igas postituses sees, nüüd lisandus veel neid ühendav tegur peldikupaberi näol. Mitte, et see kohatu sõna oleks. Aga muidu kena inimene. Mitte ainult hinnang, vaid ikka koos nimekirjaga. Vaata aga, käed peavad kuldsed ja teod peavad suured olema. Ette peab näitama..  Jutt odav.. Siit saime kõige muu olulise info hulgas teada kellel on kõige kõvem ja kellel kõige pikem. Jutt ikka rauast ja autodest. Hakkasingi just mõtlema, et tia millega mees ise sõidab, et sellised kompleksid? Ja kellele ette käib näitamas? Või kellele piab?
Ega ärra muidugi võlgu ei jää, eks seda pruuni nüüd lendu lastakse. Maailm on igav koht kui kõik on ühesugused. Opositsioon peab olema, nagu moodsal ajal öeldakse.

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
#32

(24-01-2022, 20:46 PM)mlsluik Kirjutas:  Ja siis targutajad solvuvad ise perssepraoni kui nende tühja pea üle nalja tehakse...  Toungue Big Grin

Eelnimetatud meestel on mida ette näidata, samuti mul.  Ülejäänutel aga... 

Oi oi,  pikkade ja kõvade nimekiri pikenes vahepeal. Siis ikka on olemas koht kus saab näitamas käia?

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
#33

(25-01-2022, 00:02 AM)spitfire Kirjutas:   Vaata aga, käed peavad kuldsed ja teod peavad suured olema. Ette peab näitama..  Jutt odav..

Hea rääkida küll. Kas mõni sinu projektiteema on targutajate poolt täis situtud? Ilmselt mitte.
Uups, vaatasin, sul polegi ühtegi teemat, mida oleks võimalik reostada...

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
#34

Õu  moderaator, miks tellitud kustutamisi veel teostatud pole.Olgem ausad igasugustel  õrnapõrnalistel polegi  mõtet kuhusagile  foorumisse  ronida , Samas kas ongi mõtet igat  oma tühist mutrikeeramist vaja  siin foorumis kajastada . Siit võiks  nõu ja abi saada küsida   kui oma pea enam ei võta ja muidugi  ka oma tarkuseteri teistega jagada. Tsistern võlgneb vähemalt selgituse mis teda solvas  kas see et gaz - maha tehti  pole vaja ju ikka olla nagu  õrnahingeline tüdruk
#35

Nagu näha siis suured targutajad solvusid nüüd ise..  Toungue Big Grin Big Grin   Mission completed.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
#36

(25-01-2022, 07:56 AM)Tainas Kirjutas:  Õu  moderaator, miks tellitud kustutamisi veel teostatud pole.Olgem ausad igasugustel  õrnapõrnalistel polegi  mõtet kuhusagile  foorumisse  ronida , Samas kas ongi mõtet igat  oma tühist mutrikeeramist vaja  siin foorumis kajastada . Siit võiks  nõu ja abi saada küsida   kui oma pea enam ei võta ja muidugi  ka oma tarkuseteri teistega jagada. Tsistern võlgneb vähemalt selgituse mis teda solvas  kas see et gaz - maha tehti  pole vaja ju ikka olla nagu  õrnahingeline tüdruk


Kuule Härra Tainas, Minul oli igati normaalne autoehituse teema, kuni see korralikult täis pasandati, mul, ei ole foorumis, masinaehituse teemas, arutelu vastu midagi, aga asi läks nii käest ära, et kogu auto ehituse osa jäi hoopis tahaplaanile ja tekkis arutelu kuidas gazil käike vahetada, ja kuidas sellest käru ehitada. Teie veel postitate minu teemase mingi venelase video koos oma bussikesega mis käima ei lähe, ja palute isand 2715, et ta lahkaks mis sellel autol viga on ,et see käima ei lähe, täiesti purkis värk!Kui sa tahad, siin mingeid vankasi aidata, siis tee omale oma teema ja pasanda seal edasi. Üleüldiselt Gaz 53 ei olegi tänasel päeval otstarbekas, mingiks eriliseks veoks,, pigem tegelevad, nendega entusiastid, ja kui ma tahaks, endale sellist veokat, millelsse istu kabiini ja keera võtit , siis ma selle ka ostaks, tegu on hobiga, ja mind absoluutselt ei huvita, kas keegi teeb seda gaz autot maha, või üleüldiselt Gaze, mina tegelen sellega, mis mind huvitab ja mis mulle meeldib.

Omaette nokitseja.
#37

Teema algataja jutust tuleb probleem kenast välja. Kui on probleem, tuleb leida lahendus. Pakun välja, et teema algatajal, eriti projektide teemas, peaks oma teema lõikes olema modereerimise õigused, et saaks asjakohatud postitused ära suunata või kustutada. Kui tehniliselt pole teostatav, siis juhtida tähelepanu, et postituse nurgas on "Teavita" kastike, millega saab moderaatorile märkus anda ilmselgest jamast. 
Teema kadumisest on kahju. Teemasolkijatele, kes ei suuda käsi klaviatuurist eemale hoida, täid kubemesse!
#38

(25-01-2022, 09:32 AM)speedsta Kirjutas:  Teema algataja jutust tuleb probleem kenast välja. Kui on probleem, tuleb leida lahendus. Pakun välja, et teema algatajal, eriti projektide teemas, peaks oma teema lõikes olema modereerimise õigused, et saaks asjakohatud postitused ära suunata või kustutada.

Täiesti sama meelt.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
#39

"Tsistern" - lase nendel ärplejatel olla.
Nagu "Kustutada" nimelisse teemasse kirjutamise aktiivsus viitab, leidub inimesi, kes soovivad lihtsalt kirjutada.

Takkajärgi tarkus: aidanuks muidu "teata"-nupu vajutamine teemavälise postituse juures. Aitab jätkuvalt.

Teema lukku. Head mõtted vajadusel sinna: https://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=52422

"Tainas" tahab miskipärast intriigi (ülal 1 postitus kustutatud, teine alles). Soovitan seda mujalt otsida.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne