Lumepuhuri valimine

(16-12-2022, 17:38 PM)wagoneer Kirjutas:  Ei ole otseselt küll uue puhuri valimine,aga puhuriga seotud ikka.
Nimelt oleks vaja puhurile 1/2"x38" libisemiskindlat rihma. No ei ole. Stokkeris,Mehkas,Varsonis,Kavialis jne uuritud. Ei ole. Stiga ja Husku esindusse helistasin ka,aga sain kohe kiirelt vastuse,et ei nemad nii küll rihma ei saa müüa mulle. Vaja ikka marki ja mudelit jne. Muidu ei ole kuidagi võimalik.
Oskab keegi soovitada mingit müügiasutust kellel võiks olla?

Sellele postile järgnevast arutelust saaks ka kena uue teema. Näiteks kiilrihmade hankimine ja asendamine, ajamite modimine, midagi sinnakanti. 
Siin on ka üks huvitav nüanss. Wagoneeri täpsustava jutu luges lõpuni ainult Muska, V6sa pidi vestluse läbima, et tegelikku probleemi hoomata. Muska pakkus ka lahenduse. Natuke võib ka sõnastuse süüks panna, aga samas peaks ikka kõik laused läbi lugema enne kirjutamahakkamist.
Natuke manitsev sai, eks klohmige kui tahate!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(20-12-2022, 18:01 PM)2715 Kirjutas:  Pöördeid oleks vaja kõvasti tõsta et ta lund laiali ei loobiks vaid selle teoga ära veaks.

Teenuse pakkumisel - nõus, vaja täiega panna. Omatarbeks - kui tihti meil sellises paksuses sulalund ikkagi maha viskab? Nii harva kannatab poole laiusega närida küll. Ja minu võrdlus oli pigem puhur vs sahk nii väikese-kerge-lahja tehnika puhul. PTO otsast saab sel masinal kätte ca 20kw miinus edasi liikumiseks kuluv.
Vasta

1/2"x38" libisemiskindel rihm. Kõlab kui Toro rihmad, mida saadki vaid ja ainult originaalina! Kõik samad + veel mõned nagu Agrotarve käidud. 

Tsitaat:1. 98-5313 TORO V-RIHM 98-5313 50,0000 2 tk 100,00
2. 10000 KIIRTELLIMUS 8,3333 1 tk 8,33

Netosumma: 108,33
Käibemaks (20%): 21,67
Kokku €: 130,00



Kui on USA profikas, siis tihtipeale just nii ongi ja Soome ladu on juba hea! Mulle tulid Saksast rihmad. Rootor on ju samasugune ja need rihmad ongi täiesti teine teema. 
Vasta

https://www.facebook.com/1623007542/vide...834313253/
Vasta

(21-12-2022, 20:02 PM)pannkook Kirjutas:  https://www.facebook.com/1623007542/vide...834313253/
Geps peal äkki ja masin peab kogu aeg liikuma muidu pahandus?...Mul siin käivad heinamaa niitmas ja nii kui masin seisab siis mõni min ja ülemus helistab,et mes värk...
Vasta

Täiesti normaalne töövõte puhuriga valli hunnikusse kokku ajamiseks ju?
Vasta

(22-12-2022, 10:50 AM)Mart Laanelepp Kirjutas:  Täiesti normaalne töövõte puhuriga valli hunnikusse kokku ajamiseks ju?

Jep, eriti linnas, kus äravedu võib topata ja kui krusa ooteaja saab sisustada lume etteteisaldamisega mugavamasse/ohutumasse kohta, siis milles probleem?
Vasta

Stokkeri stiilinäide. 
Tellisin 16.12 rihma. Näitas tarneaeg 20.12
22.12 saatsin kirja,et kuidas läheb. Sain vastuse.
Antud kiilrihm on täna meie lattu saabunud.
Esimesel võimalusel edastame selle Smartpost Itella teenindajale.
Heade soovidega

Täna tundsin siis uuesti huvi,et kuidas ikka on selle rihmaga. Sain vastuse.
Tere!
Kahjuks seda reedel ei jõutud pakkida ja Smartpost Itella teenindajale edastada (tööpäev oli 3 tundi lühem). Sel nädalal on meil laos inventuur ja kaupasid välja ei saadeta, seega jõuab see teieni järgmisel nädalal.
Vabandan võimalike ebamugavuste pärast!
Heade soovidega

Nii,et eks ootame siis järgmist nädalat. Irooniline asja juures on see,et sobiliku rihma oleks saanud USA-st kohale 22.12 kui oleks tellinud 16.12. Jah tõsi,hind oleks olnud täpselt poole kallim. Aga edaspidi olen targem ja väldin selle nimelist käitist. Lihtsalt oma närvide säästmiseks. Toetan siis pigem Suure Sämmi majandust.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

Rihm Stokkerist on veel pisiasi võrreldes sellega, kui inimene on sealt ostnud Kubota traktori. Wink
Vasta

Ime et üldse kubota sellise butiigiga lepingu on sõlminud. Stokker on aastaid olnud rohkem nagu sõimusõna, kõik endast lugupidavad firmad on end distantseerind sellest ettevõttest.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

(27-12-2022, 14:26 PM)2715 Kirjutas:  Rihm Stokkerist on veel pisiasi võrreldes sellega, kui inimene on sealt ostnud Kubota traktori. Wink

Piisab kui ostad murutraktori, et sealt suue kaarega mööda jalutada.

Aquila captas non muscas.
Vasta

Stokkerist võib osta neid asju mis kohe letis saada on.
ja mitte neid millega võid sinna garantii korras tagasi sattuda ehk millele oleks varuosasid vaja.
Vasta

(27-12-2022, 14:26 PM)2715 Kirjutas:  Rihm Stokkerist on veel pisiasi võrreldes sellega, kui inimene on sealt ostnud Kubota traktori. Wink
Või Fastraci Smile
Vasta

Mõtlesin ennist, et jätan seekord enda teada, mis ma ikka foorumit reostan...
Ootan Stokkerist teist nädalat kõnet, lubati täpsustada ja tagasi helistada.
See on kolmat korda: aitüma lubamast, annaks silmad nägemast.
Vasta

(28-12-2022, 22:29 PM)mutikas Kirjutas:  
(27-12-2022, 14:26 PM)2715 Kirjutas:  Rihm Stokkerist on veel pisiasi võrreldes sellega, kui inimene on sealt ostnud Kubota traktori. Wink
Või Fastraci Smile
Ma saan aru, et juba sealt millegi kätte saamiseks peab iseendal meeletult tahet olema Big Grin Stokkerist vaid letikaupa soetanud ja nende kapisüsteem on ju äge, aga u.samasugune tunne oli mul Autras just IronHorse'i uurides. Ma loobusin u.viiendal minutil oma aja raiskamisest. Kusjuures sel hetkel oleks õige müügimees suutnus seal aastaid vedelenud Flexi mulle reaalselt maha müüa! Ma ütlesin isegi numbri mille olin nõus kohe maksma ja see polnud kaugelt "mõnitamine" vaid korralik viiekohaline summa, lihtsalt selle hetke hinnakleepsust 15-20% odavam.  Ja see oli ju demomasin, mis oli messidel käinud, kraabitud ja aastaarvult "vana". Ja miskit pole teha, pole enam kunagi Männiku tee 104, mis on ju kodust jalutamise kaugusel, sisse astunud! Kõike seda sama müüakse ju ka mujal...  Miks ma peaks mingi motovarustuse vahel asjalik olema?
Vasta

Kõik on siin võtnud nõuks Stockerit maatasa teha ise kaasa arvatud aga meenus seik mille pärast võtaks seda klubi korraks kiita.

Kunagi  kui hiired otsustasid mul auto pintslisse pista sai otsitud rohtu mis auto vähem apetiitseks muudaks nende jaoks. Siitsamast foorumist tehti vihje mida otsida. 
Nett näitas, et Stockeris selline toidulisand saadaval.  Helistasin. Öeldi, et jah, täitsa olemas, aga Tallinnas. Ja kui kiire on mine E poodi ja telli sealt. Paneme uksetaha pakiautomaati hommikuks. 
Kell kuus ülejärgmine päev sõitsin mööda ja rabasin kaasa. 
Sellega said küll edukalt hakkama.

Aquila captas non muscas.
Vasta

Mina tellisin stokkerist Iseki TU165 jaoks õhufiltri. Letis polnud, tellimise peale. Lubasid helistada-kirjutada kui kohal. Kohale tarnimisega said hakkama, helistamise-kirjutamisega aga mitte.

Kirjelduse  järgi tundub miski, mida juhtimistasndil lahendama peaks - kas tegema mingi protseduuri kas inimestele või veel parem laoinfosüsteemile või siis keelama igasuguse lubaduse andmise rangelt ära. Sest lubaduse mittetäitmine jätab kliendile kordades s*tema maitse suhu, kui lubaduse mitte andmine.
Vasta

Mul viimati tellitud tiivik ja saeleht,lubati teatada kui kohal ja tuli ka sms kui külapoodi saabus.Kuna iga päev "külas" ei käi talvel siis seisis tiivik nädala paar poes ja tuli päris mitu sms selle aja jooksul ja tõesti olin vahepeal unustanud juba...Võimalik,et linnapoodides valitseb pohuismus...
Vasta

Täna laagris mingi atv esinduse ees aeti platsi atv lumepuhuriga,päris harjumatu pilt oli...

Kodus ajasin laussula ja korduvalt lont umbes,aga kuna 15 hp annab lumele valusalt jalaga tagant p...e siis tulid need ummistused ise "vorstina" rootorist välja ja kordagi kaikaga sudima ei pidanud...Seekord kaugele lennata ei tahtnud,aga platsi sai puhtaks.
Vasta

Täna jälle sula kört maas,kiht paks pole,aga ikkagi.Hommikul üritasin laia fiskars labidaga raja sisse lükata,aga no ei ole tänase lume jaoks labidas loodud,meetri lükkad siis ilge kuhi ees ja labidat küllili keerates vaata,et puru ei vääna...Nüüd panin puhuri käima ja olematu vaeva ja mängleva kergusega on plats puhas ja ka muda lendab...Lumi raske ja kaugele ei loobi aga piisab ka sellest kui kõrvale viskab,järgmise reaga ongi lumi lännud.Ka törts traktorist jäänud valli kadus mängleva kergusega....Kihi paksus mingi 5-10 cm,aga puhuriga 10 korda kiiremini plats puhas kui labidaga...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne