Autostereotüübid!
#41

ERAZ bussi kohta käibis nõuka ajal legend, et tolle tehase direktori tütart olla keegi tähtis parteilane natuke lörtsinud ja kättemaksuks olla too armeenlane lubanud terve N. liidu läbi n...uda, mida ta tolle ERAZ bussiga ka väga edukalt tegi.
 Kehva koostekvaliteedi põhjuseks tollel liikuril peeti ka keevitusviisi- nimelt olla pidanud vajadusest teist kätt tagumiku ees hoida seda ühe käega tegema.
Vasta
#42

SISU-  nopea traktori.

Pole hetkel vene klaviatuuri aga küll te aru saate:

"Krasivõi kak Volga i
mochnõi kak MAZ.
Vsju rassiju on võibal
Tatatski Kamaz,"

Aquila captas non muscas.
Vasta
#43

Rõõm näha, et algatatud teema on mõnusalt käima läinud!

Mina tean nii mõndagi marki, mis ei õigusta üldse oma mainet. Opel on siingi teemas juba korduvalt pihta saanud, ent eelmise kümnendi Astrat loetakse suurepärase vastupidavusega autoks. Mazda kohta on endiselt esimeseks küsimuseks rooste, kuigi see pole probleemiks juba pea 15 aastat. 
"Saksa kvaliteet" võib mõjuda hoopistükkis pilkena, kui võtta aluseks näiteks W220 kerega S-klass, mis roppu moodi roostetas. Ka japside kestvuse legendi murendavad teatud mudelid, näiteks Qashqaide/X-trailide viletsa vastupidavusega automaatkastid.  
Bemari omanike vaimsest kapatsiteedist(või õigupoolest selle puudumisest) räägitakse pidevalt, ent ometi sõidavad sellega ka väga erudeeritud ja intelligentsed inimesed.

Tekstid ja sisuloome sinu kodulehele, e-poele, blogile!
info.pantertrade@gmail.com
Vasta
#44

Siiani käibiv stereotüüp, mille ohver ka ma ise olen - et normaalne inimene ju prantsuse või korea autot ei osta Big Grin 
Neid ostavad naised või siis natuke veidrad inimesed kes autodest halligi ei jaga. 
Liikluses koperdajad - üldjuhul ikka eelmainitud tootjamaade esindajad Big Grin 
Tööandjatele, kelle ainus huvi on odav hind ja et auto liisingperioodi lõpuni kestaks, võib need andeks anda Big Grin
Vasta
#45

Škoda poodi tuleb Toyota mees ja ütleb ta on väsinud oma autoga garantiiremondis istumisest ,aitab ,ostan Škoda.
No mida siis võtta või jätta.
Seitsmekümnendate alguses kui tatikas olin siis suured mehed rääkisid ,et Jaapani autodel on karter alla keevitatud. Polevat vaja õli vahetada ,pidavat eluaegne olema.
Vasta
#46

On "kuulda" olnud isegi sellise noobelmargi kui Porsche kohta, et nende VAG-põhised on tegelikult täielised "õnnetused" ja pidada kannatab vaid tuliuusi kindlustuse ja garantiiga pille, muul juhul maksad ennast vigaseks! Kõik laguneb ja maksab "miljoni". Ülesöönud Põrnikas olevat siiani ainus, mis on omal tasemel ja ka elektripillide kohta pole halba sõna veel kuulda olnud. Seal pole ka midagi väga lagunevat... Aga "panameerika ja pajebenn"  olevat kallid lagunevad VAGid, just kangemad turboversioonid. Teoorias võib see tähendada muidugi mingeid tühiseid hädasid aga sellise hinna eest tahetakse saada veatut autot. Just vaatasin eletritaatsia rumeenlase külmatesti ja seal läks armatuur "lolliks". Kõik tegelikult töötas aga pilti polnud, infolusti ekraanil oli. 12-volti akul klemm maha ja korras! "See on ju taatsia" ja sellise ostjal püsivat tööriistad ka käes Big Grin See vend isegi ei katkestatund filmimist et soojenemise test ikkagi lõpuni viia! Aga juhtub sama asi Porschel??? Mingi 150K€ auto ja pisike ekraanike läheb tuliteral pimedaks... 

Selge on see, et veel sajandivahetusel kehtinud sterotüübid 99% ulatuses vanade tootjamaade ja markide kohta täna enam ei "kehti". Nüüd on puhastverd hiinlased need, mis peavad ennast tõestama hakkama sest vaid ja ainult nendega on viimasel kahel kümnendil tõsiseid probleeme olnud.  Tavaautodega a'la Brilliance, Great Wall, Geely, Shuanghuan CEO jms  jooksid nad sirgelt lati alt läbi ja latt ei olnud kunagiste koreakate poolt kasvõi Daewoo Ticoga väga kõrgele seatud, nüüd on oodata elektriautosid. Spring ongi vast esimene otsene hiinakas aga sealt pidi tulema lähiajal kõvasti. Eks peab hakkama veel rohkem eelarvamuse vabalt seda autoasja võtma. Spring latti ikka kolistab aga tundub, et "kolmandal katsel" sai lõpuks ka  algkõrgusest pehme teibaga üle Big Grin
Vasta
#47

(22-02-2022, 12:53 PM)Peeter2 Kirjutas:  Siiani käibiv stereotüüp, mille ohver ka ma ise olen - et normaalne inimene ju prantsuse või korea autot ei osta Big Grin 
Neid ostavad naised või siis natuke veidrad inimesed kes autodest halligi ei jaga.
...
Ma ei ole kohe üldse normaalne -- peres on kaks prantsuse autot ja korea autot ootasin viis kuud Toungue
A' kuivõrd ma meessoost olen, siis ei jaga autodest halligi. Elementaarloogika.
Big Grin
Vasta
#48

Clio Williams, 205 GTI, DS, 2CV.....

Nimekirja võiks ju jätkata neist mõttetutest prantsuse autodest, mille loojatel polnud vähimatki aimu sellest, mida nad korda saadavad.

Aga stereotüüpidest rääkides meenub minusugusele saurusele endine ujuja Indrek S, kes väitis omal ajal, et Škodat ei saa osta, kuna sõbrad hakkavad siis naerma.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#49

Kuigi Opel pole enam see auto, mis ta kunagi oli, on ikkagi levinud ütlus, et nad roostetavad juba kataloogis.
Vasta
#50

(22-02-2022, 17:22 PM)Aspelund Kirjutas:  Clio Williams, 205 GTI, DS, 2CV.....

Nimekirja võiks ju jätkata neist mõttetutest prantsuse autodest, mille loojatel polnud vähimatki aimu sellest, mida nad korda saadavad.

Aga stereotüüpidest rääkides meenub minusugusele saurusele endine ujuja Indrek S, kes väitis omal ajal, et Škodat ei saa osta, kuna sõbrad hakkavad siis naerma.
 Kellel huvi siis dokumentaal materjal otse  Peugeot inseneride tagatoast . Omal peres 205GT aga siiski mitte igapäeva  kasutuses.
 https://www.youtube.com/watch?v=JQugEZOrZSc
Vasta
#51

Mõned stereotüübid on lihtsalt lõbusad lood.

Mees ärkab öösel õuest kostva kõva müra peale üles. Läheb välja ja kuuleb, kuidas rooste tema Mazdat valjult krõbistab.
Sestsaadik ei julge ka naabrimees oma Opelit Mazda kõrvale parkida, äkki rooste nakkab.

See, kui viimase 10 aastaga on võibolla probleemid vähenenud, ei tee olematuks eelmise 25 aasta toodanguga seotud legende, tõsilugusid ja müüte. Ilmselt päris paljud ei riski omal nahal uuendustesse uskuda ja raha panna Smile
Vasta
#52

(22-02-2022, 21:52 PM)TeeTL Kirjutas:   ...eelmise 25 aasta toodanguga seotud legende, tõsilugusid ja müüte. Ilmselt päris paljud ei riski omal nahal uuendustesse uskuda ja raha panna Smile
See "päris paljud" on marginaalne turuosa, ehk siis 40+ vähemalt minimaalse remondikogemusega pässid, kelle esimene auto oli veel made in USSR. Tänane tarbija (autotootjale oluline)  maksab vastavalt rahakotile 200-1200€ kuus ja ei muretse selle pärast, et 5 aasta pärast kuskil roostetäpp või 150Kkm pärast pada hõre. Järgmine tulitera on selleks ajaks ammu istumise all.
Ja kui uue autoga miskit juhtubki siis puksiir on kasko hinnas, garantii toimib ja mõni päev citybeega sõita on vähem jamamist kui asendusrattaid sebida.
Vasta
#53

(21-02-2022, 12:52 PM)Margusk Kirjutas:  
(21-02-2022, 12:18 PM)olevtoom Kirjutas:  A' kuigivõrd teemasse ka: vanasti käibis küsimus: "Miks Ladadel on soojendusega tagaaken?"
Samal teemal: mis oli Lada kasutusjuhendi viimasel leheküljel kirjas?
Mis seal oli siis kirjas?
Vasta
#54

(21-02-2022, 13:40 PM)Margusk Kirjutas:  
(21-02-2022, 13:38 PM)olevtoom Kirjutas:  
(21-02-2022, 12:52 PM)Margusk Kirjutas:  Samal teemal: mis oli Lada kasutusjuhendi viimasel leheküljel kirjas?
Tunnistan oma teadmatust... mis seal's oli?
Bussi/rongisõidu ajad.
Vasta
#55

(22-02-2022, 10:15 AM)vant Kirjutas:  Volvo- maailma kiireim traktor.
Nagu ksf! Daff kirjutas, teadsin minagi, et maailma kiireim traktor on Sisu. Ja kuna praegu peaks traktori kiirusrekord olema Valtra käes, polegi see väga mööda, need ju ikka omavahel seotud olnud. Ainult et see mitteametlik tiitel on ajast, kui Sisud olid kasutuses ikka veoautodena.
Vasta
#56

Kui piirid vabamaks läksid tõin minagi Soomest sõiduraha tagasiteenimise eesmärgil segastel asjaoludel auto. Skoda 120L. Mootor on sellel pakitud pagasnikusse Smile ja väikse paagilekke tõttu oli salong mõnusat bensuhaisu täis.
Kui sadamast tulin,korjasin oma õe kusagilt linnast peale ja viisin koju ära. Aastaid hiljem kui ta oli omalegi load saanud ning sõitnud golf I ja II ga ning nissan sunnyga,sai talle ostetud skoda. Kuna autodega tegelesin mina,siis ütlesin talle,et ostsin sulle katki läinud issanda asemel skoda Smile  Mudelit ei täpsustanud.
Oli suht vait. Kui auto kohal oli ja ta seda nägi,tuli tal suur rõõmu ohe suust. Veel aastaid hiljem tunnistas,et kui ütleisn,et ostsin talle skoda,mõtles ta õudusega selle 120L peale millega teda kunagi sõidutanud olin  Big Grin Aga skoda Octavia I oli juba vähe teistsugune skoda. Tänaseks on juba teine Octavia II. Ja kui midagi sobivat leiab,siis jääb vana tal poisile ja endale järgmiseks tuleb jälle skoda Smile 
Poisil õppeautoks e36 coupe IS. Märgid peal ja puha. No lõbustan ennast ka sobilike ilmadega sellega. Poe parklas tuttavat kohates läks jutt autodele(ta on läbi ja lõhki audi mees) ja kuidagi jäi tal pilk kõrval seisva buumeri peale ja mainis sapiselt,et järgmine ajuhälvik õpib sõitma ja üldse olla see mõtetu tegevus neile buumeri omanikele. Noh vajutasin siis puldis selle buumeri uksed lahti ja teatasin,et see puha minu/poisi oma on.  Big Grin Saime mõlemad natuke naerda

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#57

(23-02-2022, 01:01 AM)Aare R. Kirjutas:  
(22-02-2022, 10:15 AM)vant Kirjutas:  Volvo- maailma kiireim traktor.
Nagu ksf! Daff kirjutas, teadsin minagi, et maailma kiireim traktor on Sisu. Ja kuna praegu peaks traktori kiirusrekord olema Valtra käes, polegi see väga mööda, need ju ikka omavahel seotud olnud. Ainult et see mitteametlik tiitel on ajast, kui Sisud olid kasutuses ikka veoautodena.
Ega mina neid rekkameeste tõekspidamisi ja nende stereotüüpe ei tea. Ma rääkisin Volvost kui sõiduautost. Ka Rootsis oldi selle fraasiga täiesti kursis ja keegi solvunud ei olnud.
 Aga nagu juba mitmed tublid mehed on siin nalja teemas tõsise moega oma skodilläkkide vastupidavust kiitma hakanud, on ka volvomeestel võimalus see traktrorijutt ümber lükata a la "sirge tee peal sain ikka 120 sisse" Smile
Vasta
#58

Volvo duettidest Ehitati A traktoreid, et noored saaksid sõita.
Vasta
#59

Škoda on kutsunud siin esile ärevaid emotsioone. Kohe näha, et läheb hinge paljudele aga miks on ülekohtuselt kõrvale jäänud arutelust üks tõelisi "pärle" Datsun 100A?  Saja amprine.

Aquila captas non muscas.
Vasta
#60

Teadupärast on paraolümpiaadi omanikel maailmaparim autu. Ja baieri pasavabriku pilootidel on maailmaparim autu. Ja ega siis mersumehedki vähemaga lepi. Ja nii juhtubki vahel, et tõelist kvaliteetmeeleleahutust pakutakse olukorras, kui õllelauda satuvad kõigi kolme "noobelmargi" konnosöörid/entusiastid ning asuvad oma tõde kuulutama. Minu tagasihoidlikul hinnangul on tegemist esindusautudega. Mis tähendab siis seda, et kas on parasjagu esinduses lappimisel või treilapeal teel sinna. Samalajal mitteprestiižikate oopelite, skoodade ja huidaikiiade tarbijad lihtsalt istuvad rooli ja sõidavad oma järgmisesse sihtpunkti.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne