4x4 auto Ukraina rinde droonipilootidele

Mu akud kiirel mõõtmisel
350/175/195
350/170/180
Mõlemad 100ah.
Lapsed tõid oma autode pealt. Hetkel laadin ära ja saab vaadata kas sees ka püsib.
Kirjuta miski velje mõõt ka.
Vasta

Nii. Varuratas täitsa olemas nüüd. Nii,et selle võib nimekirjast maha tõmmata.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

(13-10-2022, 15:32 PM)taxopets Kirjutas:  Mu akud kiirel mõõtmisel
350/175/195
350/170/180
Mõlemad 100ah.
Lapsed tõid oma autode pealt. Hetkel laadin ära ja saab vaadata kas sees ka püsib.
Kirjuta miski velje mõõt ka.
350 ei mahu talle sinna istme alla ära kuidagi kahjuks

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

Värvimine on lõpetatud, värvi kulus vaid mõni liiter ja järgmise auto jagu jäi veel alles. Pidrunid remonditud, klotsiring vahetatud.
Järgnevad veel mõned survetestid nagu maastikul neliveo proovimine ja käru vedamine Tallinn-Jõgeva-Tallinn.
Velgede värvimine, rehvivahetus, põhjakate alla ja mootorikate peale jäävad viimaseks.
Üldiselt saab öelda, et VALMIS ja hakkame otsima kuhu masin viia / kellega saata.
Samuti alustame uue masina otsinguid.
Ideaalis võiks olla päris maastur aga ei ütleks ära ka Sorentost - meil varuosi ja kogemusi sellega juba on. Meil on reservis ka pisut raha, mida saaks kasutada kas masina eest tasumiseks või näiteks teise mootori hankimiseks. Mõlemaks tõenäoliselt ei jagu.
Igasugused ettepanekud on teretulnud!

Kuni järgmine projekt pole selgunud, saame vanaraua korjamisega reserve ning jalgrataste jagamisega karmapunkte koguda.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

Isandpauk käis oma värskelt värvitud Sorentot testimas ja tõi ära ka pikemat aega tema juures olnud asjad(tänud Telc) mis lähevad Ukrainasse.
Koorem muudkui kasvab.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

Ford Transitile oleks siis vaja jubinaid kui keegi soovib abistada.
Kuna see pikalt seisnud,siis seekord peab ka pidurid kõik üle käima. Ehk taha oleks vaja trummelpidurile rem.komplekte ja klotse. Esipidurile ka klotse. Voolikud tunduvad elus olevat veel. Torud ainult mädad,aga toru on rullis olemas kenasti juba.
Lisaks siis nagu ikka õlid ja filtrid. Ja geneka rihm on ka rohkem kui otsas.

Ja kui keegi oskab juhatada butiigini (peale esinduse) kes pakuks tagauksele hingesid oleks ka tänulik. Need on nii otsas seal,et uksed ei taha kinni püsida Smile

112AUX / 2005 / 92KW /  WF0VXXTTFV4L24872

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

"võiks olla päris maastur aga ei ütleks ära ka Sorentost"- Mis raami ja vahekastiga Sorentot päris maasturist eristab?
Vasta

(14-10-2022, 11:13 AM)wagoneer Kirjutas:  Ford Transitile oleks siis vaja jubinaid kui keegi soovib abistada.
Kuna see pikalt seisnud,siis seekord peab ka pidurid kõik üle käima. Ehk taha oleks vaja trummelpidurile rem.komplekte ja klotse. Esipidurile ka klotse. Voolikud tunduvad elus olevat veel. Torud ainult mädad,aga toru on rullis olemas kenasti juba.
Lisaks siis nagu ikka õlid ja filtrid. Ja geneka rihm on ka rohkem kui otsas.

Ja kui keegi oskab juhatada butiigini (peale esinduse) kes pakuks tagauksele hingesid oleks ka tänulik. Need on nii otsas seal,et uksed ei taha kinni püsida Smile

112AUX / 2005 / 92KW /  WF0VXXTTFV4L24872

Saab need asjad.
Vasta

(14-10-2022, 15:50 PM)MeelisV Kirjutas:  
(14-10-2022, 11:13 AM)wagoneer Kirjutas:  Ford Transitile oleks siis vaja jubinaid kui keegi soovib abistada.
Kuna see pikalt seisnud,siis seekord peab ka pidurid kõik üle käima. Ehk taha oleks vaja trummelpidurile rem.komplekte ja klotse. Esipidurile ka klotse. Voolikud tunduvad elus olevat veel. Torud ainult mädad,aga toru on rullis olemas kenasti juba.
Lisaks siis nagu ikka õlid ja filtrid. Ja geneka rihm on ka rohkem kui otsas.

Ja kui keegi oskab juhatada butiigini (peale esinduse) kes pakuks tagauksele hingesid oleks ka tänulik. Need on nii otsas seal,et uksed ei taha kinni püsida Smile

112AUX / 2005 / 92KW /  WF0VXXTTFV4L24872

Saab need asjad.
Kraaps ja kummardus

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

Lisan infoks kui läheb transitile pidurite ostusks siis parem oleks üle kontrollida tagumise trummli mõõdu, mul suht sama transit ja sellel on tagasillal suuremad pidurid kui vin-i järgi automaatselt annab igal pool. Ehk siis trummel 280mm
Vasta

Kas on kellegil infot valgete kamovõrkude saadavusest kohapealsest kaubandusest?

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

Kohapealsest ei tea midagi, aga Soomes olla olemas.



Muide, see juhmard, kes sa mu eelmise postituse siit ära koristasid, siis sulle oinale teadmiseks, et see, et ma siia mingite teiste abistajate palveid postitan, ei tähenda seda, et neile reklaani teen, vaid sa kuradi ahv saa ükskord aru, et internet ei ole ainult kekutamiseks või klahvidega mängimiseks välja mõeldud, vaid sealt saab ka vajalikku infot ammutada!!!
Näiteks kasvõi selle kohta, et tõepoolest on ka Ukrainas talv tulemas ja inimesed vajavad riideid ning muid sooja tootvaid-hoidvaid vahendeid, et märgades kaevikutes orkidele vastu seista. Näiteks kasvõi selle kohta, et samamoodi saab siit teemast väljuvatele sõidukitele kõike seda head ja paremat, mida meil kodus niisama kasutult teinekord vedeleb, aga seal maal kohe-kohe rindel vajatakse, koormasse laadida.
Vasta

(15-10-2022, 22:14 PM)Janka Kirjutas:  Muide, see juhmard, kes sa mu eelmise postituse siit ära koristasid, siis sulle oinale teadmiseks, et see, et ma siia mingite teiste abistajate palveid postitan, ei tähenda seda, et neile reklaani teen, vaid sa kuradi ahv saa ükskord aru, et internet ei ole ainult kekutamiseks või klahvidega mängimiseks välja mõeldud, vaid sealt saab ka vajalikku infot ammutada!!!
Näiteks kasvõi selle kohta, et tõepoolest on ka Ukrainas talv tulemas ja inimesed vajavad riideid ning muid sooja tootvaid-hoidvaid vahendeid, et märgades kaevikutes orkidele vastu seista. Näiteks kasvõi selle kohta, et samamoodi saab siit teemast väljuvatele sõidukitele kõike seda head ja paremat, mida meil kodus niisama kasutult teinekord vedeleb, aga seal maal kohe-kohe rindel vajatakse, koormasse laadida.

Ei võta küll omaks aga ilmselt see juhmard-oinas-ahv arvas, et ainult üht viidet sisaldav, ilma igasuguse selgituseta postitus ei olnud säilitamist väärt.
Kui sa nüüd paneksid need kaks postitust kokku ja jätaksid teise postituse esimese otsa ära, oleks asjal täitsa jumet.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

(15-10-2022, 22:14 PM)Janka Kirjutas:  Kohapealsest ei tea midagi, aga Soomes olla olemas.



Muide, see juhmard, kes sa mu eelmise postituse siit ära koristasid, siis sulle oinale teadmiseks, et see, et ma siia mingite teiste abistajate palveid postitan, ei tähenda seda, et neile reklaani teen, vaid sa kuradi ahv saa ükskord aru, et internet ei ole ainult kekutamiseks või klahvidega mängimiseks välja mõeldud, vaid sealt saab ka vajalikku infot ammutada!!!
Näiteks kasvõi selle kohta, et tõepoolest on ka Ukrainas talv tulemas ja inimesed vajavad riideid ning muid sooja tootvaid-hoidvaid vahendeid, et märgades kaevikutes orkidele vastu seista. Näiteks kasvõi selle kohta, et samamoodi saab siit teemast väljuvatele sõidukitele kõike seda head ja paremat, mida meil kodus niisama kasutult teinekord vedeleb, aga seal maal kohe-kohe rindel vajatakse, koormasse laadida.
Kle väga hea info. Katsun nendega ühendust saada. Saaks hetkel niigi palju neid,et vagun ja auto kaetud oleks vajadusel.
PS! ühendus loodud ja asi susiseb. Internetis peitub jõud vahest.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

Proovime ikka rahulikult, eksole? Ühte asja ajame ju...
Meeldib mullegi kui lingid on lahti seletatud, aga kui lingis sisalduv info kaalub ninnunännu üles, ehk saab läbi sõrmede vaadata?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(15-10-2022, 22:02 PM)wagoneer Kirjutas:  Kas on kellegil infot valgete kamovõrkude saadavusest kohapealsest kaubandusest?
pisut ot.
Võrke pole, küll aga oleks kangajääke neile osavnäppudele kes neid valmistavad. Leidsin suvel paar vihjet, saatsin kirju ja sõnumeid aga vist olin vale puu all.


Vasta

Siin on üks mootoriremonti vajav sorento müügis:

https://romu.ee/et/auto-oksjonid/item/ki...nto-2007-1

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta

(16-10-2022, 20:45 PM)tõnn Kirjutas:  Siin on üks mootoriremonti vajav sorento müügis:

https://romu.ee/et/auto-oksjonid/item/ki...nto-2007-1
Sellel juba silm peal Smile (mitte küll mina)

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

Aga nüüd oleks järgmine küsimus.

Kas kusagilt oleks võimalik saada keeratavaid naelu rehvidele? BestGrip nimeline butiik pakub aga 0.75 eurtsi tükist on tibake palju. Hiinlane müüb 20.- 200tk aga ei ole nõus saatma kiirkulleriga. Vaid ainult postiga ehk mingi kuu ajane teema.
Ma ei ole ise nendega kokku puutunud,aga äkki kellegil on infot selliste keeratavate naelte kohta.

PS! laekus vihje Eestis müüdavate kruvinaelte kohta. Lähemal uurimisel selgus,et need on Made in Sweden. Kiire kõne kodustatud Rootslasele ja voilaa. Olemas. Umbes kolm korda odavamalt kui meite maal pakutakse. Nagu juba ennist ütlesin,siis interneeduses peaitub jõud Smile .Kui seda kasutada oskad. Ma ise olen nõrk alles selles.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

(16-10-2022, 10:36 AM)hulgus Kirjutas:  
(15-10-2022, 22:02 PM)wagoneer Kirjutas:  Kas on kellegil infot valgete kamovõrkude saadavusest kohapealsest kaubandusest?
pisut ot.
Võrke pole, küll aga oleks kangajääke neile osavnäppudele kes neid valmistavad. Leidsin suvel paar vihjet, saatsin kirju ja sõnumeid aga vist olin vale puu all.
Mis värvi need kangajäägid on sul?

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne