4 x 4 Volga

(29-07-2022, 09:23 AM)Mahno Kirjutas:  Mulle tundub, et sellise veermikuga jõuab v8 kiirelt ainult kraavi. Eks ksf Formika saab täpsustada, aga ma kardan, et ta pole R4 mootorigagi kuigi juhitav.
V8 mootor sellele autole on ilmne liialdus. Tuletan meelde, et V8 Volgad ehitati Kremli kolonnide saateautodeks ja välismaa diplomaatide jälitamiseks, kes kasutasid Lääne palju võimsamaid autosid. Vajadust kedagi jälitada või turvata 4x4 autoga polnud. Mis puutub auto juhitavusse, siis proovisõidud näitasid, et peale suure pöörderaadiuse mingeid probleeme küll polnud. Tegu ju põhiliselt UAZ ja GAZ 24 ristsugutisega. Polnud ka sellist tajutavat vibratsiooni kuni 80 km/h. Tegelikult loodigi see auto vananevale seltsimehele jahil käimiseks, mitte teedel kimamiseks.
Vasta

(29-07-2022, 10:15 AM)hulgus Kirjutas:  kindel KKK rubriiki kuuluv @£$€!"#¤%& erikrdikolekaunis autovärd, nüüd on siis teada, milline peab olema tõeline maastikusuutlik sõiduauto. Kas või kuidas Ljonja  sinna sisse pääses jääbki teadmata.
Töö ja teostus  12p/10-st.

Ma loodan, et see oli nali aga kui ei siis täie lugupidamise juures tuletaks meelde, et "na dvore"  oli siis aasta 197? kui need autod valmis meisterdati ja käsitööna kusjuures.
Siis polnud valikus ML-e või Cayenn-e.
Oma ajastu kohta oli see kõva sõna ja tolle aja standartite järgi ilus auto.

Aquila captas non muscas.
Vasta

Dziisus küll. Muidugi on see üks ägedamaid GAZ 24 sid. Ületab ka V8 eri...
Ja kõige ägedam on see, et selle hullusega tegeles üks tubli Eesti mees. 
Mis kõige tähtsam. See mees on ka ainus ekspert. Rääkida sellest , et must number on tulevik. No ma ei usu. Ainult jõudu.
Vasta

4x4 Volga Eestisse toimetamine tänapäeval seoses sõjaga küllaltki keerukas. Kogu Ukraina kaubavahetus Läänega toimub nüüd ainult läbi kahe Poola piiripunkti. Üks piiripunkt on broneeritud ainult sõjalisteks vedudeks. Läbi Valgevene ei toimu midagi arusaadavatel põhjustel. Järjekorrad on meeletud, momendil 9 ööpäeva. Keegi eriti seda palavaga seal seista ei taha. Kui auto selle nädala lõpus tulema saaks, siis enne Augusti lõppu kohale ikka ei jõua. Lootus, et seda autot saaks presenteerida avalikkusele Võru linna sünnipäeva üritusel sel laupäeval ei täitunud. Kuna seekord tahetakse eksponeerida eriliselt Volgasid, siis panen sinna aut. kastiga Volga ja kindlasti ka GAZ A ja võibolla veel midagi. Võibolla GAZ 23.
Vasta

4x4 Volga sai eile peale laaditud ja hakkas sõitma. Eks poistel oli väike hirm ka sees, sest täna lubati seoses Ukraina iseseisvus päevaga Kiievi kanti suurem tulevärk idanaabrite poolt korraldada. Täpisraketid olla seltsimeestel otsas ja jumal teab kuhu põrutavad. Igal juhul on lootus, et aparaat järgmisel nädalal Eestimaale jõuab. Video tahab ennem vaatamist allalaadimist.

video

https://drive.google.com/file/d/1UjunxqO...sp=sharing
Vasta

Vahemärkusena veel niipalju, et udutuled ja udutule aukudega esistange tuli alles 1977. aastal.



Vasta

Esituled on samuti pärit 80ndate teisest poolest FG-140. Sellel autol peaks olema FG-105. Neid veel leidub ja olid GAZ sõidukitel ülimasslevinud. Aga need on pisiasjad, mis ilusat üldpilti ei mõjuta.



Vasta

(24-08-2022, 17:44 PM)Siim007 Kirjutas:  Vahemärkusena veel niipalju, et udutuled ja udutule aukudega esistange tuli alles 1977. aastal.
Selle postituse 2 lehe alguses on Zinkevitshi video väidetavalt ainukesest säilinud autost, mida olla "tiba" parandatud. 
Tõenäoliselt oli auto samas seisus, kui see, mis mulle Venest toodi. Ühesõnaga vanaraud. Armatuur ka seal hilisem. 
Muuseas, sellise roolimehhanismiga ei saa olla signaalnupp rooli peal. Minu autol on selleks eraldi nupp armatuurlaual. 
Eks selle auto endine omanik võttis eeskujuks selle video ja muretses ka samasugused kaitserauad. Kuna augud olid juba olemas, siis 
udutuled muretsesin juba mina. Ratta ilukilbid ka sellel autol valed.
   
Vasta

Täna siis kella 11.00 paiku ületas 4x4 Volga Ukraina-Poola piiri. Algne piiriületuspunkt Kiiev - Varssavi trassil tuli ümber mängida, sest see suleti mingite sõjaliste veoste tõttu ja kogu tsiviil transport suunati 60 km lõuna pool asuvasse piiripunkti. Seoses sellega tuli ümber teha ka Poola transiit deklaratsioonid. Aga nüüdseks kõik korras ja kolmapäeva hommiku on lootust, et see auto lõpuks Eestimaale jõuab.
Vasta

Nagu näha siis on auto kohal ja veereb ringi. Numbrimärgi järgi on küll tegu Gaz - 23-ga.
Vasta

(01-09-2022, 19:45 PM)gruppen Kirjutas:  Nagu näha siis on auto kohal ja veereb ringi. Numbrimärgi järgi on küll tegu Gaz - 23-ga.
 Eesti rahval on vanasõna "kus tegijaid, seal nägijaid", ei tahtnud jah seda paari kilomeetrit ilma numbriteta sõita. Muidu jah, auto kohal, toll tehtud. Ütlen ausalt, ega ta ikka sõiduauto pole, mõeldud ikka vananeval seltsimehel jahil käimiseks. Asfaldil sõita pole mugav, metsavahel tõenäoliselt parem. Rooli hoovastik pikk ja tükib ujuma. Rattad suuremad ja seoses sellega ka rohkem enne käiguvahetust pöördeid anda. Kui panna tava 24-ga kõrvuti, siis c 25 cm kõrgem. Kuna tehti 5-6 autot, siis polegi midagi nõuda. See siis ainus erakätes olev 24-95. Säilinud neid minu andmetel kolm tükki. Üks, mille video ka siin postituses asub Moskvas eriti tähtsate autode garaazis. Teine Moskva tehnikamuuseumis aga see taastati valesti ja on sõiduvõimetu. Muidugi otse saab ja 5-10 kraadi ka paremale-vasakule. Nii muidugi kaugele ei jõua. Seal videos mainib hr. Zinkevich, et üks on kusagil erakätes aga enam ei ole. 4 aastat tagasi ostis mu Moskva tuttav selle ära ja nüüd on ta siis Eestimaal. Mis tast edasi saab, ei tea. Omahind tuli tal isegi Ukrainas tehes nii kõrge, et vaevalt siinmail talle ostjat leiab. Tõenäoline saatus on sellel autol kükitada kusagil muuseumi nurgas, kas siis kunagi Moskvas või siin Võrus, kui kunagi täitub meie plaan ehitada üks tõeliselt haruldaste autode muuseum Võrru. Igatahes läbirääkimisi linnaga krundi osas olen juba pidanud.
Vasta

Kiiduväärt idee!

Eks siin võrus on veel mõningaid hooneid mis selle ajastuga sobiksid.


Saame siis näha kas see projekt ka ellu ärkab.

Pehmemööbli müük ja tootmine. Naturaalse mööblinaha müük 
CNC lõikus
Kaubavedu:tagaluuk,kaubik,madelkraana
5235128
Vasta

https://youtu.be/OIvb7hnLads
Vasta

Mis lüliti see kojameestest uksepoole on?

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

Huvitav mis oleks Pealik sellise prestneerimise muusika peale kostnud?
Mulle väga see sound meeldib.
Vasta

(02-09-2022, 17:42 PM)Formika Kirjutas:  https://youtu.be/OIvb7hnLads

Kirjasõnas on mainit, et üks unikaalne detail sellel auto välimuses oli rohelise taustaga radika logo, mitte tava Volga must tehase märk. Värvi ennast nimetatakse "jegerskii", mis võiks siis maakeeli olla Jäägri roheline.

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta

(02-09-2022, 21:58 PM)DevilDeVille Kirjutas:  Mis lüliti see kojameestest uksepoole on?
 Signaal nupp. Kuna rool on kardaan ühendusega, siis ei võimalda traditsioonilist tuututamist.
Vasta

Tulles vastu paljude tuttavate soovile ajasin 24-95 Tartu Motoshow-le. Näha saab seda B hallis. 
Pole ju üldse kindel, et see auto Eestimaale jääb.
   
Vasta

Ühes FB grupis öeldi kenasti: Djadja Ljonja oli muhe vennike ja jahil käis 66 aasta ameeriklasega. Kõik muu oli pakasuha, et ülistada nõukogude tehnika saavutusi.
Vasta

Breznevi jahiautol, (kuigi tõele au andes pole ta kunagi mainitud seltsimehe kasutuses olnud, vaid on see eksemplar, mis jäi Gorki tehasesse nn näidis eksemplariks, juhuks kui oleks tulnud otsus see auto seeriasse lasta), käis külas Autoleht. Tehti hulga pilte ja ajasime pikalt juttu. Kel huvi, saab Autolehest lugeda. Sama sai tehtud ka GAZ A-ga. Nii et sellest aparaadist peaks ka lähemal ajal Autolehes artikkel ilmuma.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne