Kui keegi ei taha, viskan minema või viin vanarauda! (osa 2)
#21

Veneaegsed kiirestisõidu jalgrataste jäänused. Asjahuviline teeb südametunnistusele kohase annetuse ksf Isandpauk profiilis mainitud kontole Ukraina 4x4 autode toetusfondi. Velod asuvad Tartus. Kui "kuulutus" sellisel kujul siia ei sobi, võib kustutada.

   
   
   
   
   
Vasta
#22

Kui kellelgi peaks mingil imelikul põhjusel vaja minema 10 V klemmipinge ja umbes 80 Ah mahtuvusega pliiakut, siis mul on üks säärane algselt Varta 100 Ah utiliseerimise ootel. Üks purk on lühises, muidu igati äge kastSmile
Vasta
#23

Pakkuda endised mesitarude metallist jalad.

Mõõtmed: K 35, L 70, S 50. Kokku 6 tk. Asuvad Murastes, saab ka Tallinna.

[Pilt: PVZyKOO.jpg]

Jawa 360 + Velorex 560, 2x Vaz 2121, ETKVL autoroller
Vasta
#24

Tere,kas kellelgi võib tänapäeval olla huvi elektri keriste vastu?
Kaks tükki üle asukoht Tartu tel.5213749.
Mingi hetk ilmselt rauda.
Täpsustuseks helista kaevan ja ütlen andmed-pilte saadan otse.
Vasta
#25

Garaaži leiud.
Omal ei ole vaja ja ei teagi mille omad on uks ja raam
Luuk on Passat nagu kirjas.
Uks ja luuk on roosteta kuid värv kraabitud aga muidu head tükid. Stanged on mõningate kahjustustega. Raam paistis sirge ja koos kinnitustega.

Asukoht Viimsi ja tasuks annetused Wagoneerile Ukraina heaks.


[Pilt: t760_20231020_081347.jpg]


[Pilt: t760_20231020_081402.jpg]

[Pilt: t760_20231020_081508.jpg]

[Pilt: t760_20231020_081522.jpg]

[Pilt: t760_20231020_081537.jpg]
Vasta
#26

Selline ( sama malli) asi tuli koristamise käigus välja.Uhiuus ,pakendis.Ehk mõnele liikurile sobib.
Asub Lasnakal. 5019291. ( sixpakk Saku Tumedat ajaks asja ära Wink )

https://www.google.ee/imgres?imgurl=x-ra...gYegQIARB2
Vasta
#27

6V Bosch starter
Nõuka aegsed poldid-mutrid-vedrusibid, umbes 1 kg, kasutamata
GAZ-13/14 roolivõimu jupp
VW Põrnika laadse jagaja kaas
5111447 või margusz@hotmail.com, asuvad Tallinnas, hüvitise määrab äraviija Smile


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
               

Do'nt panic
Vasta
#28

Kes siin tegeles õllepurkidest alumiiniumivaluga? Tekib erinevaid maksumärkideta purke pidevalt kilode kaupa ja kokkuostus vaadatakse mind nende purkide utiliseerimisel nagu kriminaali. Viimane kord pomiseti tiblakeeli midagi juba prügi teemadel.
Olen viimasel ajal viinud pakendikonteinerisse või visanud kokkuostus vanarauaga segamini.
Vasepulbrit on ka veel 20 kilo.
Kui kellelgi soovi, siis PS.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#29

(10-11-2023, 20:54 PM)isandpauk Kirjutas:  Kes siin tegeles õllepurkidest alumiiniumivaluga? Tekib erinevaid maksumärkideta purke pidevalt kilode kaupa ja kokkuostus vaadatakse mind nende purkide utiliseerimisel nagu kriminaali. Viimane kord pomiseti tiblakeeli midagi juba prügi teemadel.
Olen viimasel ajal viinud pakendikonteinerisse või visanud kokkuostus vanarauaga segamini.
Vasepulbrit on ka veel 20 kilo.
Kui kellelgi soovi, siis PS.

Kuusakoskis hinnakirjas olemas alumiinium purgid. 410.- tonn
Vasta
#30

(11-11-2023, 13:06 PM)klemm Kirjutas:  
(10-11-2023, 20:54 PM)isandpauk Kirjutas:  Kes siin tegeles õllepurkidest alumiiniumivaluga? Tekib erinevaid maksumärkideta purke pidevalt kilode kaupa ja kokkuostus vaadatakse mind nende purkide utiliseerimisel nagu kriminaali. Viimane kord pomiseti tiblakeeli midagi juba prügi teemadel.
Olen viimasel ajal viinud pakendikonteinerisse või visanud kokkuostus vanarauaga segamini.
Vasepulbrit on ka veel 20 kilo.
Kui kellelgi soovi, siis PS.

Kuusakoskis hinnakirjas olemas alumiinium purgid. 410.- tonn
Siin tõenäoliselt ongi mure liiga väikestes kogustes arve tegemiseks. 4,1 euro jaoks oleks vaja 10 kg plekkpurke, mis omakorda tähendab ca. 700 purki (Viide). Analoogia oli mul hiljuti ühe elektripliidi utiliseerimisega. Kaalus teine ca. 40 kg, aga vanametallis öeldi, et selle ca. 3-4 euro eest (8.5 senti kg) nemad arvet ei väljasta, et kui tahan siis võin selle niisama neile hunnikusse visata.
Vasta
#31

Uut (vana) garaazhi koristades leidus selline starter. Vist GAZ, aga eks teadjad täpsustavad. Töökorras oleku kohta ei tea miskit...[Pilt: Photo-04-11-2023-15-46-03.jpg] [Pilt: Photo-04-11-2023-15-46-17.jpg]]

Asukoht Tallinn-Nõmme

56 Packard Clipper
66 Ford Mustang HT
76 VAZ 2103
Vasta
#32

Kas keegi oskab öelda mille tarvis need saelehed on ning kas keegi tahab neid endale. ca 30cm pikad. Koguseliselt üle 10 natuke. PILT

Kas keegi vanu õllekaste tahab? 7tk PILT

Vanad helikassetid koos ümbristega, mis peal ma ei tea, pole minu omad olnud. PILT

Makita tolmuimeja filtrid 3tk - PILT

Ports vanu elektroode

53oo585seitse
Vasta
#33

Saelehed on suure tõenäosusega veneaegse mehaanilise rauasae omad. Kas mõni selline veel töös on? Kahtlane. 
Õllekaste võib vajada ksf dad, aga ta ei tule järgi ka kümnenda meeldetuletamise peale. Ksf Strech ehk viib lõpuks ära, minu kastikoguga nii juhtus.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#34

Pottsepad lõikavad need saelehed juppideks ja üks serv teravaks ja saab hea potinoa ja lõikab savist ahjupotti kui võid haamriga toksides.Vanasti toksiti selle noaga kõik potid jämedalt mõõtu ja siis lihv.
Vasta
#35

(07-01-2024, 00:15 AM)oliveer Kirjutas:  Kas keegi oskab öelda mille tarvis need saelehed on ning kas keegi tahab neid endale. ca 30cm pikad. Koguseliselt üle 10 natuke. PILT

Vanad helikassetid koos ümbristega, mis peal ma ei tea, pole minu omad olnud. PILT
Mis kassetid on karpides,pilti ehk?
Saeterasid lühemaks lõigatult ja otsast teritatult olen kasutanud auto keretööde juures.Punktkeevituse koha puurid läbi ja siis sellega on hea kogu detaili nö.lahti raiduda.
Vasta
#36

Kas kellelegi on vaja erinevates mõõtudes kasutatud puidust kaubaaluseid? Kütteks kasvõi. Lisandub pidevalt juurde.

Asukoht Tallinn, Keevise tänav, lennujaama kõrval. Uue nädala alguses ilmselt teisipäev või kolmapäev lähevad plaani järgi jäätmejaama. 

Tel - 56 501 741 või ps.

Ennem sõidan aeglaselt ja jään totaalselt hiljaks kui et enam kunagi kuskile ei jõua.
Vasta
#37

(14-01-2024, 21:16 PM)nustu826 Kirjutas:  Kas kellelegi on vaja erinevates mõõtudes kasutatud puidust kaubaaluseid? Kütteks kasvõi. Lisandub pidevalt juurde.

Asukoht Tallinn, Keevise tänav, lennujaama kõrval. Uue nädala alguses ilmselt teisipäev või kolmapäev lähevad plaani järgi jäätmejaama. 

Tel - 56 501 741 või ps.
Aluste käitlejad ostavad neid mingi raha eest kokku, kunagi tegi seda nt. Metrosystem (kas ka praegu andmed puuduvad..)

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#38

teema maas.
Vasta
#39

Üks nõukaaegne 20-liitrine plekk-kanister on muutunud korrosiooni toimest hõredaks ja läheb mahakandmisele. Pakun siia kellelegi millegi huvitava ehitamiseks enne, kui hakkan sinna naelu jms. peent rauda koguma. Kappi mahtumist peab lindiga kontrollima, aga silma järgi võiks.

Kanistril puudub õhutoru!
Vasta
#40

Koristuse käigus on leitud 10mm kompressorivoolikut, pikkust kokku ehk 20+m 2-s jupis. Tuli koos kompressoriga co7, (mille võib juurde soetada 200€), voolik ise tasuta.
4 Renoo espace alt pärinevat 16" ratast, plekkveljed, mitte päris viimase piirini kulunud lamellrehvid peal.
1 VW T4 (varu)ratas, plekkvelg+kulunud talverehv. poldivalemit ei mäleta kummalgi.
Õues ootavad kirvest mõned "väikesed" saarepakud, läbimõõdud alates 50-60-80cm, pikkused kuni 1m. Ideaalsed alasi alla vms.
 asuvad Elvas, suhtlus 5o 28 243
           


Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne