Valmis raamat veoautokrossi ajaloost
#1

[Pilt: 284090353_2251124488383725_5800837420951...e=6299722E]

Laekus Kalle Alliku vahendusel info:

Nüüd on ta valmis !
Kui mitmed aastad tagasi sai näoraamatus „Veoautokrossi ajaloo“ nimeline konto avatud ja veoautokrossi ja tema ajalugu puudutavat materjali koguma ja seal avaldama hakatud, ei osanud ealeski arvata, et jõuame kunagi välja raamatu kirjastamiseni. Nüüd on see tehtud ja raamat valmis.
Suured, suured tänud kõigile, kes sellele mingilgi määral kaasa on aidanud.
Aitäh!!
Kindlasti pole selle raamatu puhul tegu Eesti veoautokrossi entsüklopeediaga ja ei pretendeeri raamatus avaldatu absoluutsele tõele. Põhineb kirjapandu just minu enda isiklikel mälestustel ja tähelepanekutel ning veoautokrossi veteranide meenutustel. Abiks olid vanades ajalehtedes ja võistluskavades avaldatud materjalid
Suur rõhk on raamatus fotodel. Neid on üle poole tuhande. Raamatus on 33 alajaotust, kus on juttu veoautokrossist ja ka bagimeestest mitme tahu pealt. Sõitjatest, radadest, masinatest jne. Raamatus on kõigele muule lisaks ära märgitud kõik veoautokrossi vanades kavades ja protokollides kirjas olnud võistlejad, kes aastatel 1961-2021 veoautokrossi võistlustel stardis on olnud. Neid sai kokku 729. Tegemist on 240 leheküljelise, kõvakaanelise, värvitrükis, A4 mõõdus raamatuga.
Kui hiljuti abipalvega teie poole pöördusin, et raamatu kirjastamiseks abi saada, siis jõudis info üle 20 tuhande inimeseni.
Vahva, kui nüüd ka teavet raamatu valmimisest samuti jagate. Võib-olla keegi teie sõpradest soovib samuti raamatut soetada.
Aitäh!!
Raamatupoodidest seda raamatut ei leia. Tema soetamiseks on järgmised võimalused:
1. Külastada mind Viljandis (palun eelnevalt kokku leppida) ja saate raamatu (soovi korral koos pühendusega) hinnaga 30.-
2. Teha tellimus (kalle.allik@gmail.com) ja ülekanne (35.-) minu arveldusarvele EE072200001101841691 Swedpangas, kus selgitusse märkige „Raamatusoov“ ning raamat saadetakse Teile Teie poolt tellimuses näidatud pakiautomaati.
3. Olen tihe autospordivõistluste külastaja. Võtan alati raamatuid kaasa, mida seal siis hinnaga 30.- võimalik soetada on. Eelinfot minu liikumiste kohta leiab minu näoraamatu kontolt.


Edastas,
A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne