Mis ja kuidas? (läks jälle lappama..)
#1

Vabandust, tabletid jäid võtmata!  Sad
Vasta
#2

Ühesõnaga oled jälle olemas Smile
Vasta
#3

Päris kena lugemine oli...
Vasta
#4

kus, mis? Rolleyes
Vasta
#5

(06-06-2022, 20:24 PM)pannkook Kirjutas:  kus, mis? Rolleyes
Tuleb varem ärgata...
Vasta
#6

(06-06-2022, 14:48 PM)Envir Kirjutas:  Ühesõnaga oled jälle olemas Smile

Haloooo!
Ühesõnaga, kahesõnaga, .... , ei ole jälle kaine! Ja nii on! Ja lugedes postitusi, ikka domineerib mingitsorti vabateema või traktorieri, ksf! F... volga jutt va, kusjuures ta kirjutab ise, et, ei tea, kuidas ja mis moodi. Varemalt tal selliseid kahtlusi ei ole olnud. Oli jutt, et keegi ei tea jms ja ei ole võimalik jms.... st kõik, mida ei ole viisakas siia viisakasse foorumisse kirjutada.
Aga tegelikult on nii, et homme peale lõunat saab see jama jälle kustutatud (vb)  ja usinad ksf! toksite jälle omi tähtsaid sõnumeid (mis mind ei eruta ega koti mingit moodi) ilma minuta siia ruumi edasi, ja kõik te olete ja oooonnelikud. sest see siinsinane foorum on väga hea ja paremat ei ole olemas ega tahta!
Kui tervist ja viitsimist on, siis kustutan ise homme peale lõunat ära......
tervitades, Priit
Vasta
#7

(10-06-2022, 00:34 AM)kass Kirjutas:  
(06-06-2022, 14:48 PM)Envir Kirjutas:  Ühesõnaga oled jälle olemas Smile

Haloooo!
Ühesõnaga, kahesõnaga, .... , ei ole jälle kaine! Ja nii on! Ja lugedes postitusi, ikka domineerib mingitsorti vabateema või traktorieri, ksf! F... volga jutt va, kusjuures ta kirjutab ise, et, ei tea, kuidas ja mis moodi. Varemalt tal selliseid kahtlusi ei ole olnud. Oli jutt, et keegi ei tea jms ja ei ole võimalik jms.... st kõik, mida ei ole viisakas siia viisakasse foorumisse kirjutada.
Aga tegelikult on nii, et homme peale lõunat saab see jama jälle kustutatud (vb)  ja usinad ksf! toksite jälle omi tähtsaid sõnumeid (mis mind ei eruta ega koti mingit moodi) ilma minuta siia ruumi edasi, ja kõik te olete ja oooonnelikud. sest see siinsinane foorum on väga hea ja paremat ei ole olemas ega tahta!
Kui tervist ja viitsimist on, siis kustutan ise homme peale lõunat ära......
tervitades, Priit
 
Ja siin on väike vastus eelmisele postitusele, nokkige oma foorumit edasi ja arenegu see ruum lõppmatusse, aga teeme nii, et kõik see areng toimub ilma minuta (ja ma ei arva, et sellest seesinasele foorumile mingisugust kahju sünniks), foorum elab edasi ja igasugust sorti mudru leiab siin ka edaspidi viljaka pinnase ekristeerimiseks!
Olge terved ja ärge köhige.....
Vasta
#8

(12-06-2022, 20:04 PM)isandpauk Kirjutas:  Minu poolt kustutatud postitused on taastatud. Põhjustest pajatan pikemalt hiljem.

Vaat siin on nii, et mina olen vana mees ja pidamist ning kannatust eriti ei ole, seega mõtlen kaasa ja pakun mõned variandid... vb on põhjused seal, et kellegi kustutaja esivanemad on mõisatallis eriti palju peksa saanud või on nood esivanemad ise seal teisi kaas...ei, mitte foorumlasi, peksnud?
Või arvab mõni kustutaja, et kõik siinsed foorumlased, ca 9000+ (tegelikult ehk 90+) on kergelt või ka tõsise vaimse puudega või kogu eestikeelne elanikkond, kes seda võib lugeda, on viisakalt väljendudes lihtsalt lollakas ja vaja on pidevalt midagi siin kustutada, muidu kogu kohalik genofond läheb üle võlli ja hävineb? Või kardab kustutaja, et buutinil ja lavroovil hakkab neid postitusi googletranslationiga lugedes halb ning vererõhk läheb paigast?
Aga ilmselt on põhjused kusagil mujal ja tavaline "uputaennastära" foorumireostaja meid lihtsalt ei suuda hoomata?
(Jälle lihtsalt temakookia ja foorumi reostamine, eks kustutajad on olemas ja kustutud saab olema...)
Vasta
#9

(12-06-2022, 17:49 PM)Raudteehull Kirjutas:  Mis krdi foorum see on,kus lampi vastuseid kustutatakse!

Võite kõik minu teemad kustutada,headaega,kommunistid!

Teretama enam ei hakka, seda on tehtud minu poolt juba siin teemas piisevalt.
Aga see ongi selline foorum ja lampi siin midagi ei kustutata.... ja viimane kommunist, keda mina isiklikult tundsin, oli minu isa. Kes oli esimise Vabariigi ajal noorukina Kaitseliidu liige, kohaliku Maanoorte organisatsiooni juht ja 1944-l aastal lõpuks ka kohliku eses vägede vormis ootamas sündmuste edasist arengut.
Ja siin oleks jällegi mingisugune mõtlemise koht (saan aru, et see foorum ei ole mõtlemise koht, vaja on hüpata, solvata, hukka mõista ja kustutada, sest kõik on ju nii targad ja teavad, mis ja kuidas, ise vb ei ole variante proovinud, aga lihtsalt on nii targad ja põhimõttekindlad "tegijad" ja "olijad".
Moraal on minu poolt sama, mis üldtuntud jutukesel - iga foorumlane, kes sulle peale situd, ei pruugi olla su vaenlane, sama siin kommunistidega. Kui hakkan meenutama, olen olnud nii Oktoobrilaps, piuneer ja ka noorkommunist, viimasel hetkel oldi ka huvitet, et ma asuksin päriskommunisti kandidaadiks, aga üldiselt sai see jama tookord täielikult otsa ja natuke oli see seotud mingisuguse terve mõistuse alge säilimisega, mida mõnedel (paljudel) isikutel enam praeguse vaba maailma tingimustes vegeteerimisega enam säilinud ei ole.
Aga ärge tehke välja, saatke vanad p.. jopskid kuhu vaja (nad ei te ju midagi), ise teame, ise jõime, ise taara ära viime!
Ja jälle minu poolt puha temakookia elik drollimine, inimesed on olemas, kes kustutavad või teen ise homme musta töö ära

ei tervita, Priit
Vasta
#10

Veel üks post, väga vabandan!
Teema pealkiri on väga hea, kuigi arvan jätkuvalt, et see foorum, kuhu mina 2005 ennast registreerisin, on ammuuu surnud! Ja sureb ka see siinne foorum, vaatamata uutele ahvatlevatele tehnilistele teemaarendustele. Kui tegevaid foorumlasi ei hinnata piisavalt, siis ei ole ka foorumil tulevikku. Ja üldse paistab, et foorumid, kui formaat on tänaseks juba ennast ammendanud, on tekkinud ingisugune uus formaat, mida nad kutsuvad - veispukk!

 VG Priit
Vasta
#11

(12-06-2022, 23:42 PM)kassitapp Kirjutas:  Veel üks post, väga vabandan!
Teema pealkiri on väga hea, kuigi arvan jätkuvalt, et see foorum, kuhu mina 2005 ennast registreerisin, on ammuuu surnud! Ja sureb ka see siinne foorum, vaatamata uutele ahvatlevatele tehnilistele teemaarendustele. Kui tegevaid foorumlasi ei hinnata piisavalt, siis ei ole ka foorumil tulevikku. Ja üldse paistab, et foorumid, kui formaat on tänaseks juba ennast ammendanud, on tekkinud ingisugune uus formaat, mida nad kutsuvad - veispukk!

 VG Priit
Avaldan toetust, sest kogu see abistav suhtlemine, kogemuste jagamine, algusaastatel siin foorumis, on läinud teadjate meeste käest ennast ülesupitavate, naiste saunas kuuljate, teadurite, seaduses näpuga järge ajavate ametnike eneserahuldamise ja toiduahela toimimiseks. Foorumi rõhutavaks on saanud sõna MINA, mitte MEIE. nagu heas peres kohane. See on ka seletatav järgmise põlvkonna ekraanile trügimises, kellel on kõlavad perenimed ja muidu on sündinud hõbelusikas suus.  Otsin samuti uut suhtlusnurgakest, kus oleks võimalik üksikuid vanasõidukite osasi REALISEERIDA. Üks viimastest kohtumistest "musta numbri seltskonna"teaduriga" " jättis selle foorumi eksisteerimise minu jaoks küsimärgiga. Parimat  h2rra

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne