Garaazi põranda (ja kanali) ehitus
#61

Kanala põranaga sama jama mis Alcatrazi vangla seintega.  Betoon ei kannata soola mis on betooni sees. Läheb pudedaks nagu liivakivi.

Aquila captas non muscas.
Vasta
#62

Mina siis ka jõudsin selleni, et autogaraazi põrand tarvis uuendada. Vana põrand tehtud 1985 liivale. Meeletud vajumised, kerkimised ja sool on betooni pudestanud. Soov teha uus. Mõtlesin teha nii: vana välja, kaevan aluspinna välja, täidan liiva ja kruusaga, tihendan. Seejärel kile ja armatuur ning 12 cm betooni peale. Garaaz on külm ja kütteta. Või on hädavajalik ka peno lisamine?

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta
#63

Siin on korduvalt olnud jutte, et tee varuga. Pane see peno ja põradaküttevoolik juba kohe ära.
Vasta
#64

(24-07-2023, 14:07 PM)saarrand Kirjutas:  Mina siis ka jõudsin selleni, et autogaraazi põrand tarvis uuendada. Vana põrand tehtud 1985 liivale. Meeletud vajumised, kerkimised ja sool on betooni pudestanud. Soov teha uus. Mõtlesin teha nii: vana välja, kaevan aluspinna välja, täidan liiva ja kruusaga, tihendan. Seejärel kile ja armatuur ning 12 cm betooni peale. Garaaz on külm ja kütteta. Või on hädavajalik ka peno lisamine?
Kui küttega siis peno, kui ilma siis ilma penota.  Mina nimetan seda maakütteks garaazis Toungue
Vasta
#65

kui tugev betoon tellida, ja aluspind korralik piisab sõiduautole ka 6cm betoonist
Vasta
#66

(24-07-2023, 21:33 PM)klemm Kirjutas:  
(24-07-2023, 14:07 PM)saarrand Kirjutas:  Mina siis ka jõudsin selleni, et autogaraazi põrand tarvis uuendada. 
Kui küttega siis peno, kui ilma siis ilma penota.  Mina nimetan seda maakütteks garaazis Toungue

Nii on, puhas füüsika. Kuhu tasub küll peno alla panna, on uksealune ja mingi kitsas perimeeter (kui vundament on väljast soojustuseta). Aga seda juhul, kui muu ehitis enam-vähem mingit sooaj peab, õhukese laudseinalise pisikese (20-30 ruutu) puukuurilaadse puhul on isegi armatuur üleliia Big Grin Miks kulutada raha mittevajalikule? Kusjurues on omal kordi lihtsam, nüüd siis vast järeltulijatel kunagi, vana välja lõhkuda. Armatuurita põrandale näitad vaid kuvaldat. Ma ei ole veel armatuuri vajalikkusest korralikule alusele toetuvatel minipõrandatel kõiksugu kuuride-garaažide puhul aru saanud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne