21 põlvkonnad?
#41

Martti Kirjutas:
valdo Kirjutas:
Martti Kirjutas:Kas parempoolse rooliga ГАЗ 21 Р on võimalik mingitel tingimustel käigukang esialgsele kohale(roolile) jätta, või peab kindalt käigang põrandal olema?
Kui Sa tahad roolihoovastiku tuua paremale poole, tuleb Sul tõenäoliselt ehitada mingisugune spetshoovastik, mis viiks ülekande teisele poole kasti. Kust Sa selle teisele poole kasti viid, seda ma ei kujuta küll ette - raske saab igatahes olema...
Üks võimalus on kasutada automaatkasti, sellele peaks olema lihtsam hoovastiku teha, aga seda on praktiliselt võimatu leida kah.

Ja ongi Sul siis ikka kindel plaan "valepoolse" rooliga 21 endale teha?

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#42

valdo Kirjutas:Ja ongi Sul siis ikka kindel plaan "valepoolse" rooliga 21 endale teha?

Ma päris kindel pole aga autosid on küll nii palju et vähemalt ühe või isegi kaks võiks "valepoolse" rooliga olla küll. Ainuke takistus oleks armatuurlaud. Aga ehk selle ka kuskilt leiaks või laseks mingisuguse teha.
Aga üldiselt enam kõvatama ei hakka ja asjast teen juttu ainult siis kui mingsiugune suurem probleem on tekkinud või kui asi juba täitsa valmis on.
Vasta
#43

Kas mõnel Vanal Volgal on olnud kere juba tehasest tsingitud ka?
Vasta
#44

Mul üks kiire küsimus siia vahele. Kas ikka kilndlalt vahetusid suuna tuled 1962 aastal. Ma olen näinud liiga palju nn valede suunatuledega 1961 aasta masinaid, et tekkis kahtlus. Enda masinal kah need valed kahjuks küljes.
Vasta
#45

inimloom Kirjutas:Kas ikka kilndlalt vahetusid suuna tuled 1962 aastal. Ma olen näinud liiga palju nn valede suunatuledega 1961 aasta masinaid, et tekkis kahtlus.

Nagu siin teemas eespool on korduvalt mainitud Gaz 21 II põlvkonna masinaid valmistati 1962 aaastani(kaasaarvatud) ning seega III põlvkond sai alguse ALATES 1963 aastast- sellest aastast kadusid hirv kapotilt ning lainelised stanged; muutusid ka suunatuled ja iluvõre jne
Tõepoolest kohtab kahjuks tänapäeval ikka rohkem ja rohkem suviti sõitmas sõidukorda viidud aga nn "hübriid" Gaz- 21-tesid (so. sõiduki välimus ja aasta arv passis ei ühti)

Vasta
#46

mel Kirjutas:
inimloom Kirjutas:Kas ikka kilndlalt vahetusid suuna tuled 1962 aastal. Ma olen näinud liiga palju nn valede suunatuledega 1961 aasta masinaid, et tekkis kahtlus.

Nagu siin teemas eespool on korduvalt mainitud Gaz 21 II põlvkonna masinaid valmistati 1962 aaastani(kaasaarvatud) ning seega III põlvkond sai alguse ALATES 1963 aastast- sellest aastast kadusid hirv kapotilt ning lainelised stanged; muutusid ka suunatuled ja iluvõre jne
Tõepoolest kohtab kahjuks tänapäeval ikka rohkem ja rohkem suviti sõitmas sõidukorda viidud aga nn "hübriid" Gaz- 21-tesid (so. sõiduki välimus ja aasta arv passis ei ühti)
  Nii ta on. Eks vanade, II seeria suunakate pesad olid kindlast ära kopitanud ja kuna III seeria omi vabamalt saada, sellest tulenevalt ka "hübriidide" rohkus. Iseasi, kui ülemineku aastal on vastupidi st. et III seeria masin omab suunakaid II seerialt. Sellist "apsu" võis konveierilt küll tulla. Tõestuseks, kes omab III seeria Volga kataloogi vaadaku GAZ -21T (taksovariant) illustreerivat fotot. Sellel on uhkesti veel II seeria suunakad küljes.
  Samas parempoolse rooliga variandi pildiks on vasakpoolse juhtimisega volga pahupidi foto. Kel terane silm, eristab, et tiival asetsev Волга kiri on hoopis aглоВ (siinjuures peaksid üksikud tähed olema ka peegelpildis).
Samas see krdi  1972. a. väljalastud kataloog oleks pidanud juba kajastama ka III seeria mudelil aja jooksul tehtud muudatusi nagu näit. uuenenud akualust-raami, süütepooli asukohta jne., kuid kirjeldab ikka samu asju seeria tootmise algusest. Nii et ka targad kataloogid- piiblid on vigadega, ja ei ole päris üks-üheselt usaldusväärsed.
Vasta
#47

Piibur Kirjutas:See iluplaadike on kõikidel GAZ 21-tedel, olenemata põlvkonnast, ühesugune. I ja II põlvkonna Volgadel on uste alumised liistud lainega, III põlvkonnal siledad.
Nimetatud plaadike on kergesti korrodeeruv, seega võis mõni lihtsamakoeline Volga omanik selle eemaldada ja augud kinni pahteldada. Osavad käed on ka vahel neid plaadikesi roostevabast ise nikerdanud.

Aga kas taksol või odavamal versioonil need puududa ei võinud?? Ust katsudes ei tundud näpuga ühtegi augukohta, mis pahtliga tunda jäävad tavaliselt ja teiselpool ust polnud kah midagi näha... Või on tegu varuosaga..
Vasta
#48

Siis on hästi pahteldatud. Need rombid olid küljes kõigil volgadel nii odavatel kui ka kallitel, sealhulgas ka taksoautodel. Muide taksodel puudus tagumisel vasakul uksel salongipool ukse avamise käepide ja selle kronstein. Ilmselt silmaspidades reisija- ja liiklusohutust, et ei saaks väljuda sõidutee poole.
Vasta
#49

Mis peeglid siis lõpuks II seeria Volgal küljes olid? Ma olen näinud masinate küljes ikka igasuguseid variante. Küll ümmargused, kandilised, tiiva peal, aknaposti küljes all, keskel ja üleval jne. Mis variant siis õige on? Oleks hea kui pildipealt näeks seda.
Vasta
#50

inimloom Kirjutas:Mis peeglid siis lõpuks II seeria Volgal küljes olid? Ma olen näinud masinate küljes ikka igasuguseid variante. Küll ümmargused, kandilised, tiiva peal, aknaposti küljes all, keskel ja üleval jne. Mis variant siis õige on? Oleks hea kui pildipealt näeks seda.

   Kõige õigem ikka see ukse servale kinnituv peegel. Mõned näited:
esimene ja viimane pilt on reklaamfotod, järelikult ei tasu küljes rippuvates detailides kahelda. Ka on sama peegel Volgal, mis omab registrimärki A 0014, pilte leiab netiavarusest.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
               
Vasta
#51

Mina olen leidnud selliseid variante(ja palju päris valet kraami):
http://www.zone.ee/volgaforeva/images/HPIM52681.jpg
http://www.volga.nl/newalbum/photos/DH56080007.JPG
http://www.ladaparts.ru/volga_21.php
http://www.volga.ee/images/martin/yritus...ust002.JPG

Järelikult peaks olema õige see, mis Putini Volgal? Aga mis peegel sellel esimesel ja teisel siis on?
Vasta
#52

inimloom Kirjutas:Järelikult peaks olema õige see, mis Putini Volgal? Aga mis peegel sellel esimesel ja teisel siis on?

See Putini Volgal olev on õige jah.
Esimesel pildil tundub olema õige vars, mille külge mingi vale kandiline peegel poogitud. Teisel pildil on Volga külge poogitud suvaline "lisavarustuse" peegel. Nende kohta oli siin kuskil omaette teema ka vist.

Aga Putini Volgat vaadates tekkis küsimus, et kuskohast pärineb parempoolne peegel. Parempoolse rooliga maade jaoks toodetud masina varustusest? Teatavasti ajal, mil GAZ21 toodeti ei olnud parempoolne välispeegel kuigi levinud nähe vist kuskil maailmas. Rohkem pole kuskil näinud ka Volga parempoolset peeglit.
Vasta
#53

No sel esimesel pildil on üks väga paljudest tol ajal toodetuist kaubandusvõrgus turustatavaist sõiduauto tahavaate peeglitest. Tundub, et see on vennasvabariigi, Läti meeste töö. Üks sihuke mul siin karbis, цена 8.00 руб. Antud peeglit saab kinnitada kahel moel: kas ukse servale, või otse plekile (uksele, tiivale...). Selle tarvis on ta komplekteeritud kahe eri tüüpi jalaga, eks peegli kasutaja valib, kumb kinnitusviis talle sobilikum on.
  Ning eks neid "õigeid" ukseservale kinnitatavaid ümardatud nurkadega kolmnurkseid peegleid tehti ka mitmel pool metallitehastes üle endise liidu nn. tänapäeva mõistes B- varuosana. Üks mul hetkel näpuvahel keerutada ja jala peal näen sisse stantstuna mingit tehase logo ja ц7-00p. Võin veel õelda, et samuseid kolmnurkseid ukseserva peegleid toodeti ka moskvitsidele 408/12, kuid erinevus on ukseservale kinnituvas tugijalas. Volga peegli tugijala toetuspinna profiil on sirge, kuid moskvitsi peeglil kaarjas, kuna mosse peegel oli ettenähtud kinnituma ukse ülemise kumeruse servale. Noid peegleid paigaldati eriti IZ mossedele enne 75. aastat  
Vasta
#54

zazik Kirjutas:
inimloom Kirjutas:Järelikult peaks olema õige see, mis Putini Volgal? Aga mis peegel sellel esimesel ja teisel siis on?

See Putini Volgal olev on õige jah.
Esimesel pildil tundub olema õige vars, mille külge mingi vale kandiline peegel poogitud. Teisel pildil on Volga külge poogitud suvaline "lisavarustuse" peegel. Nende kohta oli siin kuskil omaette teema ka vist.

Aga Putini Volgat vaadates tekkis küsimus, et kuskohast pärineb parempoolne peegel. Parempoolse rooliga maade jaoks toodetud masina varustusest? Teatavasti ajal, mil GAZ21 toodeti ei olnud parempoolne välispeegel kuigi levinud nähe vist kuskil maailmas. Rohkem pole kuskil näinud ka Volga parempoolset peeglit.
Ennem jäi lisamata, et neid peegleid annab panna nii vasemale, kui paremale uksele, nii ukse ülemisele, alumisele, eesmisele kui tagumisele servale. Vastavalt, millist serva juht peab peegli mugavaimaksBig Grin asendiks. Tugijala pööramist (360 kraadi!) võimaldab varre otsas ja tugialal olev vastav hammastik.
Ei maksa seda Putini Volgat ka kohe iidoliks võtta, kuigi läigab, mis kole!
Eks seal see paremale uksele paigaldatud peegel on rohkem tuuningu pärast.
Vanal volgal ikka üks peegel!
Ka on sel lihtmudelil tuuninguna kasutatud kroomiluvõret, mis tegelt peaks sel masinal olema kere värvi...
Vasta
#55

taruvaras Kirjutas:Ennem jäi lisamata, et neid peegleid annab panna nii vasemale, kui paremale uksele, nii ukse ülemisele, alumisele, eesmisele kui tagumisele servale. Vastavalt, millist serva juht peab peegli mugavaimaksBig Grin asendiks. Tugijala pööramist (360 kraadi!) võimaldab varre otsas ja tugialal olev vastav hammastik.
Ei maksa seda Putini Volgat ka kohe iidoliks võtta, kuigi läigab, mis kole!
Eks seal see paremale uksele paigaldatud peegel on rohkem tuuningu pärast.

Pidasin silmas seda, et see peegel pole ju sümmeetriline. Ja Putini Volgal oli paremal küljel mitte sama peegel, mis vasakul, vaid "teise poole peegel".

Aga Putini Volgat ei saa kindlasti mingiks etaloniks võtta, ta midagi samasse kanti nagu Leivategija leiutised vist. Siinsamas foorumis kunagi keegi mainis, et pidi Toyota tehnika peal olema vms. Aga ilus on ikka (ilusam kui näiteks Motorexil olnud valge Opeli tehnikaga Volga, millel vist olid rattad väiksemad kui originaalis, seetõttu tundus ta kuidagi "vales asendis" olema).
Vasta
#56

taruvaras Kirjutas:Vanal volgal ikka üks peegel!
Ka on sel lihtmudelil tuuninguna kasutatud kroomiluvõret, mis tegelt peaks sel masinal olema kere värvi...

Eksport mudelil siis ei olnud kroomitud või? Minumeelest oli. Aga Putini Volgal puudub liisturing.
Vasta
#57

küsiksin siiasamma ühe küsimuse ka. kas keegi oskab öelda kui palju pölvkondade kaupa gaz 21 tehti? sain hangitud masina, millel pirka puudu, kerenumber 167349 ja esmasel vaatlusel tundub III pölvkond, aga kunagi ei saa kindel olla...
Vasta
#58

pisipunk Kirjutas:küsiksin siiasamma ühe küsimuse ka. kas keegi oskab öelda kui palju pölvkondade kaupa gaz 21 tehti? sain hangitud masina, millel pirka puudu, kerenumber 167349 ja esmasel vaatlusel tundub III pölvkond, aga kunagi ei saa kindel olla...

Ma ei tea, kas see aitab. http://www.volga.nl/productiecijfersEN.htm (arvutad aastate kaupa numbrid kokku, siis peaks saama vastuse küsimusele, kui palju neid põlvkondade kaupa tehti)
Aga visuaalse poole pealt on üheks märgiks masinal nö vihamveerenn katuse servas, kui see jookseb enamvähem tagumise tiivani, siis on III seeria, aga kui lõpeb poole pealt ära, siis on mingi varajasem.
Vasta
#59

Siin väike fotoillustratsioon ühe Pobeda pisidetaili ajas "rändamise" kohta:pildil nähtavat Pobeda II ja III põlvkonna suunatule pirnipesa ümbrisedetaili toodeti kuni Pobide tootmise lõpuni ja hiljem loomulikult ka Pobide varuosana. Aga ühtäkki (jättes vahele Gaz M 21 I seeria)  läks see stantsosa kasutusse Gaz M21 II seeria silumiinvalu suunatule juures! Gaz M21 II seeria suunatuli vasakul, Gaz M20 III seeria oma paremal.
http://www.album.ee/?o=291773426

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#60

Kas kollased suunad ja imeline moodustis kapotil on eksport-21-l tavaline?

Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne