Wana motika esihark
#1

Kas Moskva?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           
Vasta
#2

Ehk on abiks.

       

projekt "Gaz-MM" või "Gaz-410", selles peitub küsimus
Vasta
#3

Tere, Balduur!
Miks on kõik Sinu pildid sellised udused ja ähmased? Millega Sa üldse pildistad? Aga pole minu asi, pildista millega tahad ja nii hägusalt, kui soovid!
Miks keegi Sulle ei vasta, mina ei tea, ilmselt postitad valesid asju ja esitad sobimatuid küsimusi! Tundub, et kõik, kes Moskva esiharki teavad (ja neid ei tohiks mitte vähe olla!) lihtsalt ei vaevu või ei pea sobivaks siia voorumisse enam postitada. 
Ja nagu aru on saada, tead isegi, millega tegu ja vb on juba mitu spetsialisti Sulle privaatseid sõnumeid saatnud...aga jah, paistab olevat tegu M1A Moskva esihargiga, gaasirull on huvitav. Vb ka mingitel esiotsa Kovrovi tehase K125-el olid kroomitud esihargivedrud, on ju nähtud isegi kroomitud velgedega jms mustanumbri K125-te, aga mingist ajast mingi ajani oli K125 esihargi vedru värvi all, mitte kroomitud. Mis ajast mis ajani, seda ilmselt ei ütle ka "mustanumbri eksperdid", st kelle asi, nii oli ja nii peab olema, eriti, kui ise pole mingist otsast "tegija". Kui oled tegija, siis võid ka musta kroomiga vedru katta või üldse ilma vedruta paarutada, mingi suvaline vedru päris tegijat ei lase kottida, eriti, kui "ei ole teada jms" tõde.
Vasta
#4

Üks pilt on udune. Suuremat osa pilte ei lase panna, kuna liiga suured. Ma es oska neid väiksemaks teha. Fotokas on vana jah. Vahest teeb selged, vahest udused pildid.
Vasta
#5

Kasuta sellist programmi, igivana ja lollikindel: https://www.irfanview.com/  Menüüst valid Image- resize/resample, vali miski 1024x728, salvesta ära ja kombes.

projekt "Gaz-MM" või "Gaz-410", selles peitub küsimus
Vasta
#6

(25-07-2022, 22:47 PM)BALDHUR88 Kirjutas:  Üks pilt on udune. Suuremat osa pilte ei lase panna, kuna liiga suured. Ma es oska neid väiksemaks teha. Fotokas on vana jah. Vahest teeb selged, vahest udused pildid.

Jah, põle tänu ega ölut (älekokk spetsiaal, karl priidrik jms)  väärt! Võiks muidugi täpsustada, milline pilt 3-st on udune, aga mina vaikse vanainimesena ei ole siin midagi nõudmas ega ettekirjutusi tegemas. Aga vakt on, et ka mõnes teises voorumis on Sinu piltidega sama jama ja ma ei hakka siin oma poolamatööri 60 € votoaparaadi tootmisaastat ega võimekusekriteeriume upitama.
Aga isegi mina, loll, vana ja alkogoolik oskan juba piltasi väiksemaks ja udusemaks teha!  Cool
Aga Sul on huvitavad leiud, eesti taustaga asjad, ma muidugi tean, kus tegutsed, tore on, et neid siin ja mujal kajastad, parem oleks muidugi, kui postitaksid midagi liiklemise temasse, vb keegi läks kusagil üle tee ja jäi alla ajamat, äkki keegi sõitis kellegist mööda, ka on ju Pärnu kandis toimetamas siinse voorumi aktiivseid liikleijaid teisigi, Aare+ näiteks jms aktiivsed mehed Rolleyes
Pagan, nii tahaks veel kirjutada vanaisa Eduardist ja onu Leopoldist, aga nii joobnud ka veel ei ole, et ei saaks aru, et pole öige koht! Sad
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne