Kuhu sõuad, voorum?

(11-05-2023, 23:12 PM)hobiautod Kirjutas:  
(10-05-2023, 06:35 AM)deus Kirjutas:  Konstruktiivne kriitika on vastuvõetav ja teretulnud kuid niisama hala ja sõimu ei pea keegi taluma, olgu tavakasutaja või tavakasutaja õiguste eest seisev moderaator.
Ma modereerisin ennast ise. Marko õpetas, et nii tuleb teha.
Iga kord hea õpetuste järgi elamine vist hästi ei õnnestu, teinekord soovitatakse kaasfoorumlastele ka rektaalseid sisenemesi, või mis? No maalähedasemas sõnastuses loomulikult.
Vasta

Sõudsime kohale! Tehnikafoorumi vanatehnika osakonda aitas korrastada tehisaru. Kuna Unic Motol tundub, et on ka oma foorum olemas, siis võibolla järgmisena tõmbame seal osakonnas ka 1-2 foorumi peale ja liigutame kõik projektid kokku ühte foorumisse

Tehisaru andis ka läbi huumoriprisma nõu, millise reegli võiks kehtestada, et foorumit veel paremaks teha:

"Üks reegel, millest kinni pidada: vähem sisutut möla, rohkem põnevaid ja asjakohaseid tehnikavestlusi! Me ei soovi, et foorum muutuks tühjaks põristamise paigaks. Seega kutsutakse sind üles jagama sisukaid mõtteid ja pidama huvitavaid arutelusid. Laseme mootoril käima ja sukeldume sügavamale tehnikamaailma!"


Selle Tühipõristaja tiitli võiks lausa käibele võtta.
Vasta

(27-05-2023, 01:47 AM)svenson Kirjutas:  ...
Selle Tühipõristaja tiitli võiks lausa käibele võtta.

Sobib.


Ja selle jagamisega paneme tegelema AI.

Lahendada tuleb vaid põhimõtteline küsimus: kas laseme AI-l endal kriteeriumid masinõppe vormis paika seada või anname mingid kriteeriumid algoritmi põhjaks ette?
Vasta

See oli pigem Londi põristamine.

https://forum.automoto.ee/showthread.php...#pid496155

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta

(27-05-2023, 01:47 AM)svenson Kirjutas:  Selle Tühipõristaja tiitli võiks lausa käibele võtta.

Apsaluutselt!  Kannan auga nime!  Kuivõrd ainus päris "projekt" ära varastati ja miskit rohkemat ette näidata põle... ;-)

Kodanik Tiirusson võiks emakeele-entsüklopeediasse oma nime kirja saada küll!

loll on loll olla.
Vasta

Õhtust!
Täna oli huvitav päev, postitusi oli vähe, arusaadav, eile oli kassi sünnipäev ja seoses sellega ka emakeelepäev, lipupäev, Kristjan Jaagu sünniaastapäev jne...  st tavaline päev oli eile. aga tänasele pani ikkagi väikese pitseri...
Ja oli täna kuidagi eriti kidur päev postituste kohalt, saan aru, nii mõnigi jamapostitaja on ajutiselt vaigistatud, voorum on paremaks ja vaiksemaks läinud, iga eestlane rõõmustab! Lugeda ei ole, kirjutama ka keegi ei kipu, st on mõnus ja hea olla, tipa nirvaana!
Miks ma postitan, kuigi ma sel aastal lubasin mitte postitada - esiteks, minu eelmine aasta on mööda läinud, teiseks ei oskagi midagi kosta, kolmandaks loodan, .... aga olgu peale, voorum on ikkagi väga ea, ma isegi ei oska hetkel kosta, et mis mulle rohkem meeldiks, et kas see voorum sureks üleüdse ära
(millalgi ma kirjutasin, et moto on juba ära surnud ja lgp. voorumi omanik kustutas minu kontod nüüd ja igaveseks (näide voorumikuisamise  Toungue kohta) või tõuseks jällegi kuhugi endisele kõrgusele (mida tegelikult kunagi enam ei juhtu, nii on ja nii läheb, see on areng ja tulevik on esialgu kusagil facebookis, täielik arusaamatus ja ajuvabadus väheste kasulike infikiludega)...
aga ärge tehke välja, postitage ikka omi lemmikmuusikute laulupalasid, mõttetud poliitakalisi viiteid kusagilt võrgust ja muidugi - ülinaljakaid misiganesi misiganeskusagilt - eesti rahvas on nälja- ja naljarahvas, seda igatahes!  Smile
Palun igati vabandada, et postitasin siia akadeemilisse tõsieluvoorumisse veidi veidi valel ajal ja kirjutasin siia veidi valet asja, aga ma pole veel toibunud eilsest emakeelepäevast (kui te teate, mis see oli ja mida sel puhul tarbitakse!?), nii et loodan, et antakse mulle andeks (no alati on ju antud!?) ja ajame mulli edasi, kui mulliajamise auku kinni ei panda!
Aga mida aeg edasi, seda kurvem ja lollakam see kogu "eesti asja ajamine" ja ka kõik see muu "denatsifitseerimine ja de...", süsinikujalajäljevähendamine, homopereseadused ja kõik muu progressiiivne areng ning sellest tulenevalt ka kõik selle vastu tõstetavad vastumeetmed on minu jaoks arusaamatu ja mõttetu rapsimine, kuigi ise olen ka igati tegevuspõhilisele tegutsemisele orienteeritud, mitte tulemusele ...
Üldiselt kahtlustan, et kõik on halvasiti, eesti rahvas on lõhestatud ja mõlemad pooled on rumalad (omavahel öeldud - lollakad), Lembitu on tapetud, Savisaar on surnud, Kasikovil on jäänud pensionini 3 aastat ja 365 päeva, Eesti tulevik on tagasipidiöeldes  tume  Sad  postitagu siia misiganes naljanurga või automuusika teemadesse midaiganes, võib küll naljakas olla (tegelikult mitte) ja sulnis kuulata, aga milleks ja kas see ikkagi kuidagi tõstab selle eesti rahva või AM voorumi kasutaja emotsiomaalseid ma isegi ei tea, mida, ja kui kellelgi midagi t
õstab, kas see ongi see, mida me tahame, et siin tõstetakse?
Aga nagu tavaliselt on kombeks, siia on vaja ikkagi positiivseid poste teha, jah, voorum on hea ja tundub, et hakkab lõpuks ära koolema, mul on projektid ja üks tuli veel juurde.... kui kellekgi on vaja M6 mutreid, siis minu käest saaks, kuigi juba hulk aega isegi neid ei otsita siit voorumist enam!  Sad
Kui nüüd keegi lolli peaga seda posti siit luges ja kui keegi targa peaga luges, et kassiraisk lubas mitte kirjutada ja ikka kirjutas, siis  mul on vabanused
1. oli mul eila sünnipäev ja aasta läks juba teiseks
2. oli mul eila sünnipäev ja pole veel saanud ....
3. voorum läheb pidevalt veel paremaks, kui ta juba on läinud....
4. mul on nüüd veel üks või ka kaks uut vana "projekti" seoses autumaksu, rohelise jälajälje, reostuse vähendamise ja eestlaste eliidi ilmselt geneetilise erilise  arengulise omapäraga seotud protseduuriliste protsessidega seotud misiganesasjadega ja neist tulenevalt....
Ise mõtlen, et kui Lembitu või  keegi teine eesti funktsionäär (ei
pea silmas ümera mehi, sest need olid teatavasti pärit Lõuna - Eestist, kus minule on tulnud regulaarselt ainult solvanguid) oleks kutsunud eesti vanemaid ja sellest tulenevalt ka inertset maarahva kogumit võitlema süsinikujälajälje, romusõidukite ja ma ei tea mille debiilsuse vastu veel, et mis siis oleks toimunud? Nagu Tõnisson, et kui oleks teadnud.... loog lahti .... annaks parem raha....?
Kurat, kas ma selle pärast ajasin 1985 aastal TPI ühika koridorides Tallinna Merekooli (tundmatust rahvusest) õpilasi taga, tühi klaastaara (mitte maksustatav ega tagasimaksustatav) käes ja karjudes, et ubjuu ja zareesu? Ja ma ei küsi siinkohal, et kas me sellist Eestit tahtsimegi jms! Sest tollal me ei osanud isegi sellist Eestit loota, kui meil praegu on! Ja veelgi enam, keegi ei osanud tollal loota või tahta sellist voorumit nagu meil enam ei ole, kuigi Pikasillal üritused toimusid ka juba siis, kui ma midagi jälle segi ei aja.
aga muidu, hea voorum, kahju, et ma ise siin ei osale sel aastal, aga vb ka parem on, kunagi ei tea, millal kaotad või võidad, kuid siiski arvan, et nii subjektiivsete, kui ka objektiivsete arengute tulemusena on seegi voorum minemas sinna, kuhu endine ksf!  Dad ammugi konstanteeris....
Vasta

I'll be Back. Kass terminaator on tagasi.
Vasta

(16-03-2024, 00:37 AM)hobiautod Kirjutas:  I'll be Back. Kass terminaator on tagasi.

Sorry, kass terminator was too drunk, aga see ei muuda üldist pilti, Te võite siia postitada igasuguseid muusikapalu, uumorijustkui nalju, ja suvalist tehnilist paska, nautige, aga kass, kui voorumi reostaja on ikkagi kusagil aasta või 3 postituse´kaugusel ja nii tundubki õige, las siia postitavadki pigem positiivsve sõnumiga voorumlased, niigi tundub see praegune olustik kuidagi väga depressiivne!
tervitades, kass, reservlipnik
(loodan, et kui on vaja, siis läheme kõik, kes tunnevad, et on vaja, kuigi tundub, et pole enam mõtetet...)

Gert küsis, et kuhu minek - minul on 3 misianes ajaühiku posti täis, aga arvan, et ikkagi Toompeale, kuhu siis veel ja tuleks ise ka veel mitte üksi ja lööks mõne akna ka veel puruks. Kõik see jutt, et xx,xx xx ja jätame autod seisma, mida pesrset ma hakkan Türilt sõitma Wanderer W24 autoga, millel ei ole teh. passis märgitud mootorit.....
Kordan veel - kui on Toompeale minek, mina tulen ja mitte üksi ja kui vaja, viskan mingi akna klaasi ka katki, aga olgem ausad, meile pole vaja sellist euroopa sõnniku mahakallamise demokraatiat
või kui tahate, siis minge kallake sinna, pm enne pakkuge oma hinnanägemus siia või ps
Vasta

Kass kurdab kidurate postituste osas viimastel päevadel, ise täheldanud ka muudes keskkondades sama. Aga vaadates termomeetrit ja vaadates õue, on see ilmselge. Ilmad on soojad ja ilusad, kannatab rumala inimese kombel hämarani tööd teha ja siis ongi juba kell 7 või rohkemgi veel. Siis vaatad juba sauna poole ja julgemad ka humalajoogi suunas, nii see päev õhtusse jõuabki ilma foorumi abita. Alles pühapäeval, kui ole vähemasti pool päeva töötanud, võid ausa kristlase kombel raali avada ja järele vaadata, millised on arengud vanatehnika rindel ja millised tülid omavahel ülesse võetud. Täiesti sesoonne käitumine, kadunud nagu jahimehed 1.oktoobrist.
Vasta

Kass ongi selline kurtja, on valmis kurtma mille iganes üle, eriti , kui on tarvitanud teatud ravimeid. Aga lihtsustatult - on siin voorumis (veel) teatud ksf! -d, kes ikkagi tunnevad vajadust postitada ja  seda ka teevad, uusi, värskeid kirjutamisvajdusega liikmeid ei ole siia voorumisse viimasel ajal justkui enam lisanunud, va ütleme näiteks 2 ksf!.
Ja väga rumal on arvata, et ilm on ilus (ei ole ju!), kõik ksf!-d on looduses või midagi restoreerimas, lihtsalt sellise väite postitamine tundub mulle rumal või teadlikult (mitte postitaja jaoks) valelik! Kõike saab kirjeldada kuhugi maani väga suvaliselt, denatsifitseerimine, demilitariseerimine jne, klapid saab ise endale ja prooviks ka teistele pähe panna jne...
aga muidu ea voorum, mul on projektid ka...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne