Kuhu sõuad, voorum?
#81

(04-05-2023, 20:35 PM)kass Kirjutas:  Tere, Aare, tere voorum!
.  .  .  .  .  .  .  .  .  .
Aga mis on, jah, mul ei ole üldse lällarit, ma lälisen lihtsalt nii sama!  Sad
Mina ka ei lubaks siin mingitel noorliikmetel alla 60 aasta üldse postitusi teha, te pole ei oktoobrilapsed, pioneerid, noorkommunisitid olnud, noorseppadest ega - kotkastest röökimata! Tegin siin millalgi teema vanemate inimeste auu stamisest - tulemus oli teadvustamine, et tarkus tuleb aastatega, aga vahel (tavaliselt) tulevad (kassi) aastad üksi...aga aitab ka, tervitades, 
noorkommunist, pedegarongissõitnud, muidurumal, punaarmeevanemleitnatnt ja no muidu tore eestimees, Priit
(mida kõike soovin teilegi, kes te palju kirjutada suudate, eestimees on ikkagi kirjaoekajamees!  Cool )
Tere ise ka
Ma ei ole küll Aare, aga kohe kergem hakkas, lugedes sinu pakutud vanusepiiri. Mõtlesin, et oled valesti valinud ja nüüd on sind foorumist päris välja lülitatud. Si##a sellest internetist,  vanasti ju kirjutati paberi peale visati kollasesse kasti, mul postkast veel olemas, saadan aadressi vä, saad siis ka kirjutada, kui neti kodus pole. Kas sinu valitud raha raiskajad (loe: rahvateenrid) õlle aktsiisi ka tõstavad või on muidu lubajad ja lihtsalt jutumehed?

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta
#82

Näed, siis, kuhu see voorum sõuab- ühes teemas küsis inimene, kas keegi teab, kust Stiga murutraktorile juppe võiks saada. Kuna mulle on Stiga asju Stokkeris silma jäänud, siis avaldasin arvamust, et äkki sealt- ei teinud pikka juttu, ei pannud naerunägusid ega midagi- isegi see postitus on nüüdseks kustutatud! Mida siin üldse enam kirjutada tohib???
Vasta
#83

Ju Sa siis oled Temale Endale kuidagi ette jäänud. Mingi vale sõnastuse, virtuaalse kõõrdpilgu või muu sellisega. Aadlimeeste värk. Vanasti kardnal Richelieu aegu olla samamoodi olnud- üks kõõrdpilk ja rapiir tõmmati lagedale. Nüüd piisab õnneks ninjakiirusel kustukummist Smile
Vasta
#84

Nagu ma varem ka ütlesin, et mulle endale tundub ka, et siin on mingil põhjusel asi isiklik, kuigi ma ei ole siit foorumist veel kedagi näost näkku näinud. Ilgelt turri ajabki see, et nüüd tundub juba, et suht valimatult kustutatakse ja postituste sobivuse üle otsustamine on ka üsna meelevaldne. Virtuaalne monarhism.
Vasta
#85

Ma vaikselt vaatan kuidas sorditakse. Laheda mulje jättis paaripäeva tagune madin konservatiivide tümitamisest. Kui refimeelsed sõna võtsid siis need võisid labaselt ropendada nagu pähe kargas. Kõik kenasti alles. konservatiivsema hoiakuga seltskond pidi oma sõnu ja mõtteavaldusi väga valima muidu oli prügikasti sõit.
Kas siis see ongi uus normaalsus?

Aquila captas non muscas.
Vasta
#86

(08-05-2023, 18:18 PM)Aare R. Kirjutas:  Näed, siis, kuhu see voorum sõuab- ühes teemas küsis inimene, kas keegi teab, kust Stiga murutraktorile juppe võiks saada. Kuna mulle on Stiga asju Stokkeris silma jäänud, siis avaldasin arvamust, et äkki sealt- ei teinud pikka juttu, ei pannud naerunägusid ega midagi- isegi see postitus on nüüdseks kustutatud! Mida siin üldse enam kirjutada tohib???
10 punkti.Ma julgesin ka ühte võimalikku viga pakkuda ja kah prügi...
Vasta
#87

Ilmselt solkisin ma teema ära kui julgesin küsida mida kevadel ka niidetakse. Oleks piirdunud LoodusInvesti poega. 
Aga ju oli Oraaklil paha päev..

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#88

(08-05-2023, 18:18 PM)Aare R. Kirjutas:  Näed, siis, kuhu see voorum sõuab- ühes teemas küsis inimene, kas keegi teab, kust Stiga murutraktorile juppe võiks saada. Kuna mulle on Stiga asju Stokkeris silma jäänud, siis avaldasin arvamust, et äkki sealt- ei teinud pikka juttu, ei pannud naerunägusid ega midagi- isegi see postitus on nüüdseks kustutatud! Mida siin üldse enam kirjutada tohib???

Tere hommikut!
No mida ma oskan Teile kosta - Aarele ja sealt edasi kirjutanutele...aga ilmselt pean siiski asja selgitama...  "Ühes teises teemas..." - see teine teema on teatavasti rubriigist "Vaba teema", mille kohta on kuba eos lisatud väike klausel "Kirjuta suvalisel, aga HUVITAVAL teemal!"  Tegelikult mitte sellises "väikeses kirjas". Iseenesest kõik muidugi õige, muretraktori rike on täiesti vaba teema ja ka see, et poodides/kauplustes igasugustele Siga jms muretraktoritele osi müüakse. Aga kes on voorumit jälginud ja suutnud asjast aru saada, siis muidugi, voorum on jätkuvalt vabateema ja poliittehnoloogia voorum, samas ei ole enam eriti noortaluniku eneseabi ja rehabilitatsiooni voorum. 
Ja tegelikult tulebki sikud sõkaldest eraldada - nagu vanarahvas tavatses voorumites kosta!  Cool (panen natuke naerunägusid ka, vb aitab kellelgi ängi leevendada ja postitustes tulebki neid kollaseid mulle kasutada, Aare!)
Muretraktor katki - see ei ole huvitav teema, see on lihtsalt üks kurb ja kole lugu!  Sad Kes tahab huvitavat vabateemat lugeda ja vb ka ise kirjutada - vaadake samas alavoorumis Testimise veelalamast voorumist kassi ja kassikaka, vabandust, äratapetud kassitapu teemasid, need on nn "etalonteemad", need on Moderaatori(te?) poolt kirjastatud ja interpreteeritud teemad!  Smile Lugeja, tee järele!
Mis puutub konservatiividesse, siis neile tulebki nende endi mõõdupuuga lajatada - liberaalidel on liberaalsem vaade elule, voorumile ja postitustele ning neile (meile!  Wink ) on ka veidi rohkem mänguruumi eraldatud! 
Kokkuvõtteks - õppige kirjutama, st õppige kuidas ja mida kirjutada (sest kirjutada Te ju tahate, vb isegi ülearu palju?  Toungue ) ja kõik saab olema bueno ja bro!  Cool Aga Moderaator peabki modereerima (kustutama ja huvitavaid uusi vabateemasid looma), see on tema töö!  Rolleyes 
Ma rohkem ei viitsi Teid siin praegu harida ja kell hakab ka palju saama...
Palun mitte kusta, see on huvitav postitus, mul on projekt ka ja valisin RE kandidaadi!

tervitades, P K
Vasta
#89

(09-05-2023, 08:41 AM)Walter Kirjutas:  Ilmselt solkisin ma teema ära kui julgesin küsida mida kevadel ka niidetakse. Oleks piirdunud LoodusInvesti poega. 
Aga ju oli Oraaklil paha päev..
Millal see hea päev siis on, huvitav? Täna jõudis ka juba luuaga vehkida, kui ma söandasin- tõsi küll, mitte naljanurgas- öelda, et ksf! kassi postitus mind siiralt naerma ajas. Seda ei tohiks tegelikult vist isegi naljanurgas öelda, sest kuna see poleks nali, ei oleks see ka seal teemakohane. (Järgin siinkohal härra kassi soovitust ja panen ühe kollase mulli ka Big Grin).
Muuseas, härra kass, sinu soovitusele õppida huvitaval teemal kirjutama- endiselt olen seda meelt, et kui juba otse küsimusele ilma sarkasmi, iroonia ja kahemõttelisuseta vastates postitus ära kustutatakse, siis see pole enam OK. Ja seda ei saa ka üks inimene ainuisikuliselt otsustada, kas mingi teema on huvitav, kas postitus on teemaga seostuv jne.
Olen korduvalt täheldanud, et enamus kaasvoorumlaste puhul on see sõel ikka tunduvalt hõredam kui minu puhul ja mõnel juhul on sõelast alles vaid ääris.
Ksf! Walteri allkiri on ka päevakohane!
Vasta
#90

(09-05-2023, 11:18 AM)Aare R. Kirjutas:   seda ei saa ka üks inimene ainuisikuliselt otsustada, kas mingi teema on huvitav, kas postitus on teemaga seostuv jne.

See on siinse foorumi peamine mure!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#91

(09-05-2023, 11:57 AM)Marko Kirjutas:  
(09-05-2023, 11:18 AM)Aare R. Kirjutas:   seda ei saa ka üks inimene ainuisikuliselt otsustada, kas mingi teema on huvitav, kas postitus on teemaga seostuv jne.

See on siinse foorumi peamine mure!

Jah, tõesti nii on!  Sad
Loogeline oleks, et oleks 3-st vähemalt 60 - aastasest inimesest komisjon, kes siin neid asju otsustaks. Meist 3 -st siis üks libaraal, üks konservaat ja üks mustanahaline (või noh, vähemalt tumekollane) vanajalgratta ja -mootorratta huviline lesbi. Ja ma arvan, et mured saaksid murtud ja voorum läheks veel ...
Aga nüüd on olemasolev komisjon ksf! Aare R üleüldse ära bänninud ja selline asi on muidugi noore karastamata voorumlase jaoks pahaseks tegev ja kurb asi!  Sad
Lohutuseks ei oskagi muud kosta, et mul ka ükskord kusti üks postitus ära ja vist vähemalt 2 korda olen panniga ka siin saanud, viimane kord lgp. ksf! voorumiomanik isiklikult bännis mind eluks ajaks ja veel 3-ks aastaks peale seda! Ja nüüd ma jälle ajan siin asjalikku juttu, võrdsem võrdsete seas - jah, sõel ei ole piisavalt tihe!  Sad
Seekord said ainult virila näoga mullid, aga vähemalt on mul oma 3 posti tehtud, oli kordaläinud päev!  Cool
Ahsapagan, tahtsin ju veel aarele selgituseks kirjutada, et vb paneb Moderaator lihtsalt Sind proovile, katsub, kas Su usk on piisavalt kõva!? Näiteks Isand Jumal lasi ju Aabramil lihtviisil poja Iisaku maha tappa, et näha, kas Aabrami usk on piisavalt kõva! Pärast muidugi klatitakse need jamad omade vahel ära, lihtsalt usk Jumalasse ja Moderaatorisse peab tugev olema! (no ja selliseid näiteid nagu Aabrami katsumine peaks vist Wikipiiblias teisi ka olema, ei viitsi hetkel üle kontrollida)
Vasta
#92

(09-05-2023, 13:29 PM)kass Kirjutas:  
(09-05-2023, 11:57 AM)Marko Kirjutas:  
(09-05-2023, 11:18 AM)Aare R. Kirjutas:   seda ei saa ka üks inimene ainuisikuliselt otsustada, kas mingi teema on huvitav, kas postitus on teemaga seostuv jne.

See on siinse foorumi peamine mure!

Jah, tõesti nii on!  Sad
Loogeline oleks, et oleks 3-st vähemalt 60 - aastasest inimesest komisjon, kes siin neid asju otsustaks. Meist 3 -st siis üks libaraal, üks konservaat ja üks mustanahaline (või noh, vähemalt tumekollane) vanajalgratta ja -mootorratta huviline lesbi. Ja ma arvan, et mured saaksid murtud ja voorum läheks veel ...
Aga nüüd on olemasolev komisjon ksf! Aare R üleüldse ära bänninud ja selline asi on muidugi noore karastamata voorumlase jaoks pahaseks tegev ja kurb asi!  Sad
Lohutuseks ei oskagi muud kosta, et mul ka ükskord kusti üks postitus ära ja vist vähemalt 2 korda olen panniga ka siin saanud, viimane kord lgp. ksf! voorumiomanik isiklikult bännis mind eluks ajaks ja veel 3-ks aastaks peale seda! Ja nüüd ma jälle ajan siin asjalikku juttu, võrdsem võrdsete seas - jah, sõel ei ole piisavalt tihe!  Sad
Seekord said ainult virila näoga mullid, aga vähemalt on mul oma 3 posti tehtud, oli kordaläinud päev!  Cool

Aga miks 60 aastast? Miks mitte 56 või 63?
Vasta
#93

(09-05-2023, 13:39 PM)ivo86 Kirjutas:  Aga miks 60 aastast? Miks mitte 56 või 63?
St on vähemalt pool sajandit tehnikat putitanud (võrrisõitjal oli kruvikas kogu aeg käes) ja seega pädev ksf, alla poole sajandi ei ole mitte soliid.
Vasta
#94

(09-05-2023, 15:04 PM)honkomees Kirjutas:  
(09-05-2023, 13:39 PM)ivo86 Kirjutas:  Aga miks 60 aastast? Miks mitte 56 või 63?
St on vähemalt pool sajandit tehnikat putitanud (võrrisõitjal oli kruvikas kogu aeg käes) ja seega pädev ksf, alla poole sajandi ei ole mitte soliid.

Aga kui hakkas võrri putitama juba 8 aastaselt? Kas on vajalik esitada tõendudokument?
Või veel hullem, oli hiline ärkaja ja vanatehnika huvi tekkis alles 25. eluaastal? Siis on puhta loll ju veel kuni 75. eluaastani.
Vasta
#95

ivo86 Kirjutas:Aga kui hakkas võrri putitama juba 8 aastaselt? Kas on vajalik esitada tõendudokument?
Piisab vast kruvika ja parema põlenud sääremarja ettenäitamisest.. Toungue

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#96

Konstruktiivne kriitika on vastuvõetav ja teretulnud kuid niisama hala ja sõimu ei pea keegi taluma, olgu tavakasutaja või tavakasutaja õiguste eest seisev moderaator.
Vasta
#97

(10-05-2023, 06:35 AM)deus Kirjutas:  Konstruktiivne kriitika on vastuvõetav ja teretulnud kuid niisama hala ja sõimu ei pea keegi taluma, ...

Iseenesest ju õige, aga kuna piir konstruktiivse kriitika ja sõimu vahel on väga subjektiivne, siis palun siia teemasse mõnda näidet "niisama sõimu" kohta. Saaks filtrit kalibreerida...
Vasta
#98

(10-05-2023, 08:08 AM)v6sa Kirjutas:  
(10-05-2023, 06:35 AM)deus Kirjutas:  Konstruktiivne kriitika on vastuvõetav ja teretulnud kuid niisama hala ja sõimu ei pea keegi taluma, ...

Iseenesest ju õige, aga kuna piir konstruktiivse kriitika ja sõimu vahel on väga subjektiivne, siis palun siia teemasse mõnda näidet "niisama sõimu" kohta. Saaks filtrit kalibreerida...
See näide on siit teemast kustunud nüüdseks, mul õnnestub tihtipeale lugeda asju enne kui moderaator käpad taha saab.
Vasta
#99

Nii kahju kui see ka pole, siis väljend "konstruktiivne kriitika" vist pigem liigitub kategooriasse demagoogia, konteksti arvesse võttes. Ning selle eristamine lihtsalt sõimamisest on puhtalt subjektiivne. Paraku ei suuda vist ükski moderaator olla poliitiliselt neutraalne. Meenus ka üks lausealgus, mis oli kunagi ka Kuldvillaku lõpuküsimus, et iga internetiarutelu jõuab ükskord sinna, kus üht poolt nimetatakse natsiks ja teist...?

Ford Granada
Vasta

(10-05-2023, 06:35 AM)deus Kirjutas:  Konstruktiivne kriitika on vastuvõetav ja teretulnud kuid niisama hala ja sõimu ei pea keegi taluma, olgu tavakasutaja või tavakasutaja õiguste eest seisev moderaator.
Ma modereerisin ennast ise. Marko õpetas, et nii tuleb teha.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne