Kuhu sõuad, voorum?
#1

Halooo, foorumlased!
Tegin uue teema, tahtmist oli, huvi ka ja väike intriig lisaks, viimatine teema pandi kinni, kuna voorum läks ästi, aga voorumlased, no ei olnud piisavalt adekvaatsed, vb olid zombiiritud? ei suutnusd arenguid kaasa kiita!?
Algatuseks - kuidas olid ajad 100+ aastat tagasi?
Tuntud eesti kirjanik Oscar Wilde oma romaanis "Kevade" esitas küsimuse tegelase "Arno" kaudu ... Miks Sa jood, Lible? Lible midagi mõistlikku kosta ei osanud ja vastas, et - kui ei teaks, et purju teeb, siis ega ei jookski... Mis ilmselgelt oli vale vastus ja ei päde üldsegi! Siin voorumis ei ole keegi küsinud, et miks , sa, kassiraisk, jood? Saate aru, kuidas maailm on muutunud mingi väikese 100 aasta jooksul? Või ei saa? Või ei saa üldse aru, kuidas ja kust kohast "homo soveticus" on siia maailma tekkinud?
Suu kuivab, pean hekteks tegema pausi....
Vasta
#2

Saan aru ja ka olen lugenud, aga tegelikult ei ole aru saanud! On ka meil asutises pinke, hanbalõikamise omi, teritamise omi ja väga kurb, ilmselt mina peaks olema nendest midagi aru saama (st ei saagi). Ehk võiks teha selge vahe, kuidas peaks olema ja kuidas ei ole, kuigi peaks olema
On siin voorumis olemas töötajaidad, kes matsu jagavad, aga kahtlustan, et hulga on neid, kes sit..agi aru ei sa, nagu mina. Siin teen pausi..
Vasta
#3

Kontekstist välja kistuna, siis maailm paraku tüürib tänasel päeval aina kiiremini ja kindlamini sellesamuse inimese küljes kinni oleva täiskuu poole. Aina rohkem ja rohkem ilmub välja inimesi kes võitlevad ja kisavad omastarust millegi ülimalt tähtsa poole aga näevad paraku ainult asja ühte tahku, kuigi peaks nägema kümmet. 

Näiteks võiks kasvõi olla selline elukas nagu feminism - või eestikeeli võrdõiguslikkus... Naised nõudsid seda ja kõik ütlevad et feminism kuulub meie kultuuri eksole. Ja on ka selle suures osas saavutanud, naised ei ole suures osas enam madalamal pulgal kui mehed. Aga kui on lastega pere lahutus, siis määratakse lapsed ikkagi millegipärast naissugupoole juurde, olgugi et ta võib olla padujoodik. 

Üksik mees lapsendada või hooldusperet rajada ei saa - pervert on ta ju kindlasti kui naist ei ole, raudselt sätib lapsele ära, samas üksik naine saab - ta lihtsalt ei ole veel leidnud endale seda härra "õiget". Isiklikult uuritud rada.


Täna just tööjuures arutasime seda asja vähe teisest vaatenurgast - nimelt...  Inimesele täna otse gei öelda enam ju ei tohi - äkki on mingi teine orientatsioon(praegu on hirmsasti levimas ju see - ei tule hetkel õige sõna meelde aga "isik kellele on vaja seksuaalset armastust ükskõik kelle poolt(mees või naine, vahet pole, kasvõi elevant, jne...)). Solvub ja siis on kisa taevani. Mina ju ei tea, et kui sul on habe ja roosa kleit ja siilisoeng siis kas oled mees või naine võikrtmaeitea eksole.... Hõika siis peale Tere ütlemist, et ma ka teaks.

Ühesõnaga lõpptulemus oli see, et sellisel juhul vanasti oli vähemalt meeste puhul asi lihtsam - kui olid homo, siis sind lihtsalt peksti igapäevaselt kuni sa enam homo ei olnud. Elu ilusam ja rohi rohelisem. Oli see ajalooliselt õige või vale - nõidasid põletati ka vanasti tuleriidal, täna imetlevad paljud puhkavat Kaika Lainet, või Kerrot vms. 

Toivo@kahkolmõlutpealetööpäevasees aga ei leia et väga valesti oleks öelnud - elage rahus ja tehke oma privaatruumis mida tahate. Miks te kogu maailmale peate täna pasundama et mul on nii ja mina tahan nii ja nii peab kõik olema....


PS: Mul on kah sõprusringkonnas üks naine/naine paar. Ei vaata nende peale absoluutselt halvasti

Ennem sõidan aeglaselt ja jään totaalselt hiljaks kui et enam kunagi kuskile ei jõua.
Vasta
#4

Ei saa mitte vaitki olla, lauluviisi lõpeta- Vaikimine oleks vale, paneks südant lõhkema.

Tahtsin ainult parandada, et feminism pole võrdõiguslikkus - feminism on naisõiguslus.

Kui valge heteromees tahab endale mingeidki õigusi, siis on tagumine aeg asutada oma esindusorganisatsioon, mõelda välja järjekordne -ism ja alustada propagandaga. Näidiseid, kuidas seda teha, on küllalt.

Ja lõpetuseks mõte mis mulle kuskilt kõrva jäänud on ja mida saab laiendada paljudele asjadele - patsifistid on mehed, keda kaitsevad mehed, kes ei ole patsifistid. Smile
Vasta
#5

Tere!
Jah, peaaegu kaine peaga asja hinnates on tegu minu poolt muidugi jälle "läbuga" nagu  ka üks siia teemasse postitanud ksf! seda ja muid mu viimase aja jamasid  hindas  Toungue , aga kui juba lõimevader pole seda eos kustutanud, siis mina ka ei hakka siin midagi üritama, las jääb jällegi esialgu selliseks "auru väljaaskmise teemaks" ja foorumi kulgemise ning murepunktide arutelu kohaks, kuni peeker täis saab ja teema kinni on vaja panna.
aga kirjutage ikka oma muredest, rõõmudest ja mõtetest, lugejaid on palju, foorumisse registreerinuid on vast max ca 10%, "muidulugejaid" palju rohkem...
Vasta
#6

Kahjuks see asi ei tööta. Neid teemasid on siin olnud 3-4 tükki, kus foorumi tulevik arutluseks olnd, paraku on kõik suletud või kustutatud. Lepime sellega, pole seda foorumit eriti kellelegi tarvis peale mõne tänaseks ruineeritud vanakoolimehe.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#7

(31-07-2022, 23:53 PM)Marko Kirjutas:  Kahjuks see asi ei tööta. Neid teemasid on siin olnud 3-4 tükki, kus foorumi tulevik arutluseks olnd, paraku on kõik suletud või kustutatud. Lepime sellega, pole seda foorumit eriti kellelegi tarvis peale mõne tänaseks ruineeritud vanakoolimehe.

Tahtsin juba tuduunele minna, kuigi on puhkus, aga homme on ikkagi vaja tööle ronida ja mõningaid elektrienergia arvestite näite fikseerida. (elektrihind võiks olla hoopis eraldi teema, aga olgu..)
Tahaks siinkohal kirjutada, et mine ... Marko, aga ma ei tee seda!
Tegelikult on nii, et Foorum elab ja õilmitseb, lihtsalt see on teine, arenenud foorum ja sellele arengule on aidanud kaasa (peale tegeliku vääramatu arengu) moderaator, abimoderaator, jah ka, Sina, Brutus! Mida muljud, kirjutad, seda saad! Ja ära hakka siin jälle trükkima, et mida sa kass muudkui hädaldad jms...
Foorum on ikkagi aktiivne, populaarne ja tegev ja saaks seda ikkagi kuhugi suunata ja mõjutada, aga mina ei taha ja ilmselt ka ei suuda selleks vajalikke kemikaale manustada...
Kas ma olen ka mingitsorti "ruineeritud vanakoolimees" või lihtsalt joogisõltuvusega läbupostitaja, seda ma siin postituses lahkama ei hakka, vb edaspidi ja mujal, tegelikult teema on ikkagi suhteliselt õige...
tervitades, Priit
Vasta
#8

Mode rolli väljatoomine ja allakäiguga seostamine väärib auraha! Kuhu tuua?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#9

(01-08-2022, 00:41 AM)Marko Kirjutas:  Mode rolli väljatoomine ja allakäiguga seostamine väärib auraha! Kuhu tuua?

Mitte mingil juhul ärge seda tooge Türi Kalevi Konsumi taha ega sisse! Ja kui on aega ja huvi, siis vaadake jällegi kohta "peegel" ja peale seda võite jällegi hambusse võtta kassiraisa ja solgutada teda siia - sinna!
Ja nagu viimasel ajal olen aru saanud, mingisugust "allakäiku" ei ole toimunud, aset on leidnud areng ja kõik ksf!-d, kes seda on tolereerinud, on ise süüdi, et pole kunstlikult suutnud hoida mingitsugust "vanakooli" teemat või - suunda, praegu on juba hoopis uus "kool" ja mina isiklikult ei põe selle pärast ega tunne end ka süüdi. Kõik muutub ja areneb, me võime suunata seda arengut, see ei ole keeruline mingi aja lõikes, aga kui mass ajab oma joont ja vastujorisejaid vaenatekse, siis neil oportunistidel saab ka isu täis ning siis migil hetkel nende kritiseerijad hakkavad pakkuma "aurahasid".
Modest hoidke käed eemal või hakake ise tema asemele, mode ei tee foorumit, seda teeme ikka meie ise!
Vasta
#10

(01-08-2022, 00:41 AM)Marko Kirjutas:  Mode rolli väljatoomine ja allakäiguga seostamine väärib auraha! Kuhu tuua?

No ma ei jäta veel, läbustan edasi. Aga kas on mingisugune auraha olemas, mida tuua? Siin foorumis on hulga liikmeid, kelle tegevus vääriks "auraha", nt ksd!-d Võsa, MLluik, 2751, MR jne, hetkel rohkem ei tule meelde, no muidugi ka nimekaim Priit Nõmmelt, Honkomees ja paljud teised. 
'On siin voorumis olnud ka teema voorumi sümboolikast, trussikutest, sokkidest, särkidest - märkidest ja kleebistest, lõppes see teema nagu ikka, st lihtsalt lõppes. Ja ei arva mina, et oleks vaja teha mingisuguseid voorumi suvepäevi, meeneid jms kräppi, ma arvan, et on tähtis, et iga voorumlane saaks siia postitada oma "misiganespähetulevat" tähtsat infot ja moderaatorid saaksid seda vajaduse ja omaenese äranägemise järgi ära kustutada ja eriti vaffa oleks, kui postitaja saaks oma postituse ise enne kl 10.00 ära kustutada, kõik oleks rahul - nii postitaja, kustutaja kui ka suvaline voorumlane!
Päikest Teile, (pole kahju soovida, sest homme peaks terve päev vihma sadama!  Toungue )
Vasta
#11

Saan aru, et kõik juba magavad ja õige ka. Aga voorum läheb ikkagi sinna, kuhu voorumlased seda suunavad! Ja kui keegi tahab või jõuab sedasamust voorumit kuhugi iseomatarkuse põhiselt suunata, siis minu õnnistus ja heakskiit selle peale! Ja kui keegi tahab siin lugeda mingit sorti "läbu" või vaadata meie uue koerakutsu pilte, siis seda saan ma võimaldada....
Vasta
#12

Tere, kõik see voorumi ja naljarahvas!
Tegin kunagi siia  teema, et kuidas on, kuhu veereme jne...
Kõik, kes vaevusid vastama, arvasid, et kõik on kuradi hästi ja veel paremini! Ma ei viitsi  viidet andma, teema pandi kinni ka, kui mitte sobiv, analoog ka praegu Venemaal toimuvaga, noo pole lihtsalt sobiv kritiseerida jne..
Paraku kpik, kes tollal seda voorumit taevani kiitsid, on hetkeks siit lahkunud, kes on ametlikult põhjuse esitanud, kes on muidu tagasi tõmbunud.
Toimub küll ka hetkel tuline arutelu puuride teritamise  teemal, hakkepuit ja ratastraktorid, purjelaevad, maakeldrid on tähelepanu all ja nii peabki ilmselt olema, kusevad pihustid muidugi ka! Kõik see hoiab voorumi elus, vaadake, mis toimub mujal (ilmselt keegi ei teagi , mis mujal toimub, st Vanatehnika....lehel), aga üldiselt minu arvates on asi lahja ja erinevus rikastab, st kui keegi omapärane jällegi arvab, et kõik on tore ja korras ja kui ei ole, siis postitage ise , et oleks korras jne, aga nii need asjad ei käi, saage aru, raske on, aga isegi moderaator ei ole vabastatud asjade kulgemisest ja strateegia toimimisest ning teemade arengutest aru saamisest arusaamisest, lihtne on kustutada, raske on aru saada, see on vist moderaatori üks põhilisi postulaate, millest ta ei lähtu....
Nüüd ma login jälle välja ja Te võite jätkata oma puuride teritamise, hakke kuivatamise ja mõnusate muusikapalade kuulamise rütmis, väike ja omapärane rahvas, aga ikkagi huvitav, vähemalt mulle, võerastele vaevalt, neil peaks selliseid ebatraditsionaale jätkuma ilma Paltimere rahvasteta, ma arvan, andke tyuld....
Vasta
#13

(14-01-2023, 02:19 AM)kass Kirjutas:  Vanatehnika....lehel

Viimane postitus 8. November...

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#14

Kass on poes käinud....
Vasta
#15

..Türrnüffel Konsumis ehk uus mark müügile tulnd... Tunnen ka piinlikkust, et ammu miskit mõistlikku põle ilmale pritsind... 
 No, nüüd siis esitan küsimuse: Milline võiks olla 1974a. T-16M värvikood RAL süstemis...?

loll on loll olla.
Vasta
#16

(14-01-2023, 21:23 PM)IIIFFFAR Kirjutas:  ..Türrnüffel Konsumis ehk uus mark müügile tulnd... Tunnen ka piinlikkust, et ammu miskit mõistlikku põle ilmale pritsind... 
 No, nüüd siis esitan küsimuse: Milline võiks olla 1974a. T-16M värvikood RAL süstemis...?

Punane, sest mehed tunnevad ainult 16 värvi nagu Windows95 algseaded.
Vasta
#17

(14-01-2023, 21:42 PM)deus Kirjutas:  
(14-01-2023, 21:23 PM)IIIFFFAR Kirjutas:  ..Türrnüffel Konsumis ehk uus mark müügile tulnd... Tunnen ka piinlikkust, et ammu miskit mõistlikku põle ilmale pritsind... 
 No, nüüd siis esitan küsimuse: Milline võiks olla 1974a. T-16M värvikood RAL süstemis...?

Punane, sest mehed tunnevad ainult 16 värvi nagu Windows95 algseaded.
..Tänan! Jube täpne vastus!!!  ;-)

loll on loll olla.
Vasta
#18

Sihuke link jäi netis ette, omal värviteemaga kokkupuudet pole:
https://opscool.ru/2021/07/11/kraska-na-...tatarstan/
Vasta
#19

(14-01-2023, 02:19 AM)kass Kirjutas:  ...
Paraku kpik, kes tollal seda voorumit taevani kiitsid, on hetkeks siit lahkunud, kes on ametlikult põhjuse esitanud, kes on muidu tagasi tõmbunud.
...

Mõni hoiab ka oma kolmepostipiirangul silma pealSmile

Tõsi on muidugi see, et foorumisootsiumi arvates ongi asjad hästi, kui igasugused ei küsi täpsustavaid küsimusi, vaid jagavad teadmisi lihtlausetega.
Vasta
#20

Huvitav, kas see on mingi uus trend, et teistes foorumites ka käib pidev andmine ja solvuvad inimesed järjest lahkuvad. Muidugi on ka tähenärijaid kellel ongi selline asi elustiil, et saaks lihtsalt kellegile halvasti öelda või ää teha.
 Aga, eks kassid hakkavad ka kevadel rohkem liigutama  ja jooksuaeg ju varsti tulemas.
 Mina olen sellle foorumiga rahul.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne