Kas ksf! Talupoeg ja tema Minsk?
#1

Tere!
Kindlasti kõik foorumi kasutajad on vähemalt kuulnud ksf! Talupojast, Mulgimaa suurest pojast (paratamatu sõnakordus!), kes tegi puupakust veoauto Ford TT, elustab salasõnade ja hingeõhu abil vanu bensiinisaage ja lisaks sellele (võiks üldse ainult sellega tegeleda) on ka vanatsikli asjas küünarnukkideni sees (või vähemalt on eelnevalt olnud) ja kohaliku suurima vanatehnikaklubi Unic Moto tõsine liiges!
Juhtus nii, et visati mulle juutuubis ette järjekordne vidiosik, Minski mototsikleti teemaline... ja vaatasin mina seda põgusalt ja tekkis mulje, et kas mitte ei ole seal tegev ksf! Talupoeg oma punase Minski soolotsikliga? Nimelt kunagi palju aastaid tagasi oli selline juhus, et kaugelt Mulgimaalt eksis Türi valda Näljaküla kaniti (mitte eriti kaugele Kalevi Konsumist) oma punase Minski mototsikletiga ksf! Talupoeg (kes juba mitu aega tagasi lõpetas selle keskonna vääristamise oma postitustega moderaatori rutiinse töö tulemusena!  Sad )
Oli see hulga aega tagasi ja mälupildist on tema näojooned juba kustunud (no jäädvustatud said nad ka üsna häguselt Konsumi parkimisplatsil peale sügavalt kl 10-t, kui vend ei tunne venda ega sõber talupoega ammugi...)
Aga kahtlus on, kas see tegelane on legendaarne Toomas T. Taluja? Mäletan, et raskel okupatsiooniajal käis ta Leningradi turul hapukurke jms müümas (milledest vabadust ihaldavas Eesti NSV-s oli tõsine puudus, eriti hommikuti enne kl 11.00) ja vaenlase keel peaks tal jätkuvalt suus olema....
https://www.youtube.com/watch?v=dr7ByXVJGwY
Vasta
#2

Huvitav, ka kassitapuraibe ei saa  oma postitusi muuta või on see mingi vindusi jama?
Aga läks üldse meelest - kui kellelgi on pilte või videusi ksf! Toomas T. Taluja kohta, soovitavalt koos kiirsõidu kergmootorrattaga Minsk, siis paluks panna siia identifitseerimiseks, oleks nagu kangesti tema moodi talupoeg minu viidatud videosikus, aga kindel ei ole, mäletamist mööda oli ksf! Talupoeg üle 2 m pikk kindlasti, isegi veel pikem, kui salapärane Wirtsu-Tom, vähemalt 55 puuda raske ja habe ka justkui oli teine (aga viimast saab lihtsalt muuta, tean omast käest).
Täna ette, kuigi tean, et see on libe teeeeee......
Vasta
#3

No va kassiraisk ajab talupoeg Toomase kohta laimujuttu, nii kõhna pole ta vist kunagi olnud ja vaevalt et ta oma tsiklile ka lisavarbaliste (LV) numbrimärki TG 2114 oleks külge pannud - Mulgimaal ju teada lätlastega erisuhted Toungue
A küsi vidosiku autorilt Jura Korjakinilt
https://www.youtube.com/c/MOTOKOR
https://www.instagram.com/korjakin
https://vk.com/yurykor
Vasta
#4

(21-09-2022, 21:06 PM)honkomees Kirjutas:  No va kassiraisk ajab talupoeg Toomase kohta laimujuttu, nii kõhna pole ta vist kunagi olnud ja vaevalt et ta oma tsiklile ka lisavarbaliste (LV) numbrimärki TG 2114 oleks külge pannud - Mulgimaal ju teada lätlastega erisuhted Toungue

Tänan Raini asjatundliku kommentaari eest! 
Ja hakkan siis tasapidi rumalat postitust lammutama... Kassiraisk on teadagi hoopis omaette teema, tema postitustes enamasti sisu puudub, erinevalt kassitapuraisast, mul on hoopis teine teema, mul pole üldse mingit sisu üleüldse, ainult vorm või vormitus, kuidas juhtub.  Toungue (no mida ja kui palju konkreetsel juhul...)
Teiseks - Talupoeg erinevalt minust ja Honkomehest on olnud ka noor mees. Vb see video on kusagilt karmidest 90-ndatest, kui midagi polud süüa ja juua sai ainult talongide eest? Isiklikult minul on ka mitu paari paunadega ja ilma nendeta pükse, mis "alles eila" andsid kõhu eest kinni ja nöpsist sulgeda, täna - ei midä!  Sad 
Numbrinärgi kohalt iseenesest hea vihje, ei pannud tähele, no ei ole seda silmamälu, ruumitaju jms ka ei ole antud, no midagi ei ole antud, nii on aga ullu pole, pole ullu...
Samas mulgivärgiga mind alt ei tõmba, mul on ka juhtunud nii, et õhtupoole ööd mul norskab üks mulgivallast pärit tüdruksõber voodis kõrval, tirib tekki omale kõhualla ja vahel lausa laseb puuksu ka, nii et ma seda asja tean, üks Livimaa kõik ja ega ma oma tüdruksõbra ega ka Toomase varbaid pole üle lugenud ka, matemaatika mul üldse nõrgavõidu, ma rohkem nagu kirjamees, ilma sisu asjasse segamata.
On mul ka üks voto paberil olemas tollest korrast, kui Talupoeg Minskiga Türil käis, paraku küll pildil pole varbaid ega Minski tsopperit näha, kui muud ei jäe, siis katsun selle ka siia teemasse panna, et oleks ..."kõik on tõestatud ja põhjendatud" nagu "tegijatele" meeldib...
Vasta
#5

Talupoeg tõsine mees,see siin kloun Big Grin! Sa Kass oled Talupoja suurima armastuse mainimata jätnud P....PERKINS. Ma pole Minski näindki sõitmas ,see vastu P..Perkinsseid tossamas küll Toungue

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#6

(21-09-2022, 22:14 PM)jurka Kirjutas:  Talupoeg tõsine mees,see siin kloun Big Grin! Sa Kass oled Talupoja suurima armastuse mainimata jätnud P....PERKINS. Ma pole Minski näindki sõitmas ,see vastu P..Perkinsseid tossamas küll Toungue

Teieni, sm. Jurask, me veel jõuame! Rahunege, istuge maha või veel parem, pakkige asjad ja ärge sooje riideid maha unustage! (ja tõsised mehed on vajaduse korral ka natuke klounid, no kes oskavad ja saavad, näiteks sm.-ed Nikulin, Popov jne... lugeja, tee järele!)
Vasta
#7

https://forum.automoto.ee/showthread.php...#pid532008 
Huvitav, kes see on?

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#8

Tere reedest esimest sügisõhtut, viinakuu ei ole enam kaugel!  Cool
Ksf! Aavu küsimusele ei saa ma kahjuks vastata, isikuandmete kaitse seadus jms turvateema kammitseb ka minu muidu edevat suuvärki ning sunnib vaikima!  Sad Aga hea uudis kõigile lugejatele (kui neid üldse siin on?) - maailm, st Euroopa on jällegi muutunud kübeke turvalisemaks ja elukvaliteet on tõusnud, nimelt ei väljasta Audi arhiiv enam andmeid tehastest (näiteks NSU) väljunud sõidukite tarnekoha kohta!  Cool Varemalt seda tehti ja näiteks minul oli pidev hirm, et herr Schickelgruberi järeltulijad võivad iga hetk maanduda Näljaküla Konsumi tagusel muruplatsil ja hakata tagasi nõudma nende esivanema poolt juunis 1931 soetatud NSU 501 TS mototsikletti....
Ksf! Jurka postituse ja klounide kohta... no vb ma tõesti ei saanud oma piiratuses tuumale pihta, kas sellel EAG lehel kajastatud fotol, millel on jäädvustatud Colosseumi tsirkuserahva Ford TT, on näha ka põranadalust ksf! T. Toomas Talujat?
http://eag.vanatehnika.ee/EW/vafordtt_p-...30_rae.jpg
Enda poolt eelnevalt reklaamitud fotot ksf! Talupoja Türi külastamise kohta ma mainitud andmekaitse seaduse tõttu siia postitada ei saa, kahju... on ju meie väikese ja tubli rahva varasemast ajaloost sarnaseid fotosid ikka avaldatud, näiteks president Pätsi külaskaik N linna jms taolist ülevat, mis annab meile jõudu ja aitab lippu kõrgel hoida!
Elagu Eesti, elagu A-M foorum! (no tean, M ei ela, aga elagu siis lihtsalt foorum...)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne