Lihtne sinihamba kõlar, akuga.
#21

Tänane areng

[Pilt: QAZzEG9.jpg]
[Pilt: P4Wz6At.jpg]
Vasta
#22

Kas siis seest jääbki kitarriks või on siiski kunagi plaanis millegi sellisega ära vooderdada?
Vasta
#23

(06-11-2022, 00:35 AM)Janka Kirjutas:  Kas siis seest jääbki kitarriks või on siiski kunagi plaanis millegi sellisega ära vooderdada?
Ei. Lihtsalt esimene proov niisama, et veenduda, et arvutused klapivad.
Vasta
#24

Kui mul oli "üle öö" 3D printida vaja, siis soovitati mulle DesignSpark Mechanicali - lõuna paiku installisin, õhtul läks *.stl printerisse ja järgmiseks päevaks oli detail käes (esimesele protole omaselt tahtis veidi järeltöötlust, aga ei midagi hullu).
Vasta
#25

(07-11-2022, 14:21 PM)pppp Kirjutas:  Kui mul oli "üle öö" 3D printida vaja, siis soovitati mulle DesignSpark Mechanicali - lõuna paiku installisin, õhtul läks *.stl printerisse ja järgmiseks päevaks oli detail käes (esimesele protole omaselt tahtis veidi järeltöötlust, aga ei midagi hullu).

Tänud, uurin mingi aeg, kui miski windowsi masin ette satub või virtuka viitsin installida.
Vasta
#26

Natukene värvi ja tehtud.

[Pilt: 0FL6bVJ.jpeg]
Vasta
#27

See PVA, mida ma kasutasin, on lihtsalt kumm. Segasin puidutolmuga läbi ja muud viled ja kui nüüd lasin võimu lahti kastist, arvas üks polt, et võiks läbi värvi tungida. Eemaldasin kogu värvi lõpuks puiduni välja ja viimistlen esipaneeli uuesti. Oligi liiga hea, et tõsi olla.
Lisaks muudan akupaki 2P5S peale. Alguses mõtlesin Teslale mõeldud Panasonicuid kasutada aga siis otsustasin BAK N21700CG 5000mAh kasuks. Mahutavust rohkem, keemia parem selliseks kasutuseks.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne