Foorumi suunitlusest
#1

Ajendatuna järjekordse asjaliku inimese edukast tõrjumisest püstitan küsimuse.

Kas sootsiumi arvates peaks auto-moto foorumi teemakäsitlused edaspidi püsima rangelt pealkirja sees?

Ehk arutelu oleks lubatud vaid TRAM klassifikatsiooni alusel autode ja kergmootorsõidukite ümber?

"Põllumehed" kebigu elustama Rodnase foorumit ning ehitusküsimustega marss Vennad ehituse ehitusfoorumisse? Mitteautomotoelektroonika siis Elfasse? Üldfilosoofilised küsimused perekooli?
Vasta
#2

Mina oma väheste teadmiste juures pakun : Inimese kiusamine  / diskrimineerimine tema usu , poliitiliste veendumuste , rassi , nahavärvi , jõukuse jne järgi on keelatud , seega oksad koomale
Vasta
#3

(4 tundi tagasi)v6sa Kirjutas:  ...
Kas sootsiumi arvates peaks auto-moto foorumi teemakäsitlused edaspidi püsima rangelt pealkirja sees?

Ehk arutelu oleks lubatud vaid TRAM klassifikatsiooni alusel autode ja kergmootorsõidukite ümber?
...
Kui lühidalt siis EI!

Lahtiseletatult olen mõistnud seda foorumit kui (vanema) tehnika ümber käivat arutelukeskkonda. St et kõik sellesse puutuv on teemaks sh nt vanatehnikat hävitav valitsuse poliitika.
Veel laiemalt mõistan nii, et lambist mingi poliit-teema sissetoomine pole aksepteeritav aga kui see areneb välja tehnika arutelust, siis pole õige postitusi ära kustutada.
No selline näitlik jutt, et ksf tegeleb vana bellaka turbotamisega ja selle käigus tekib teadmine, et omal ajal on neid turbotatult tehasest välja lastud ja neegritele eksporditud. Nüüd arutelu, miks need masinad neegrite käes imekiiresti otsa said, kas tehase s!ta töö tulemusena või neegrite ajuehitusest tulenevate käelise tegevuse eripäradest tingituna ja siit edasi arutelu neegrite vaimsete võimete üle - see on tulenev teema arengust ja peaks jääma alles.
Ning vastupidi, lambist püstitatud teema neegritest kui eriti lollidest ja väärakatest tüüpidest peaks kohe prükkarisse minema.
Selline on minu arusaam modereerimisest.
Tsitaat:Inimese kiusamine / diskrimineerimine tema usu , poliitiliste veendumuste , rassi , nahavärvi , jõukuse jne järgi on keelatud
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne