Abipalve tagasideks

(18-02-2023, 02:02 AM)Marko Kirjutas:  
(18-02-2023, 01:57 AM)kass Kirjutas:   andke mulle vabadus ja ma kustutan kõik oma postitused ära!  Wink

Selle keelamise mõte oli siin kuskil kirjas vist, umbes nii, et ommuku vaatad, häbened.
Kui mälu ei peta...
 Jah, mälu on Sul viimasel ajal hea!  Cool
Aga väike kavalus - ära vaata hommikul ja pole vaja häbeneda!
Lõpetuseks ja kokkuvõtteks - tolerantsuse skaalal hindamiseks, kas kass on esimesena aldis Marko postitusi taunima või on Marko kassi poste varmas kritiseerima?
Mis on vastus, pole oluline, aga selge on see, et kass pidevalt ületab hea maitse piire ja nüüd on jälle nii, et enne Emakeele päeva kassi siin midagi ei ületa, vb ka veidi kauem! Ja keda Sa, Marko, siis niikaua siin oppad ja kasvatad, kelle peale kaebad ja kustutajad kutsud! Ksf! V6sa vastu ju ei hakka sõna võtma, tema teema, tema ootab tagasisidet (heakskiitu)! 

tervitades, Priit
Vasta

(17-02-2023, 17:21 PM)v6sa Kirjutas:  Tervitusi taas suukorvi tagant!
Sad

Tsitaat:2 teema. Ilmselt 13piisab saab pensile
Ma isiklikult ei kannatanud sm.Teedu möllu välja ja edastasin töökäsk-palve ksf!svenssonile 1.3-liitrise Opeli mehel on aeg puhata.
Vasta

Screenshot tehtud, salvestatud ja turvatud. Mis tegelikult toimub?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(18-02-2023, 02:02 AM)Marko Kirjutas:  ...see siin on teema, kus kiidetakse ...

Palun siiski siin teemas mitte alusetult kiita, vaid just õpetada, viidata, juhendada ja arutleda, kuidas parem saaks.

Et ma olen ilus pikk blond kohutavalt tark mees, kes oskab absoluutselt kõike, tean ma isegi Toungue

Samuti on see teema lahti kõigile maailmavaatelistele aruteludele, mida teistes teemades ei taluta. Ainult palun jääda viisakuse piiresse ka ärapanemisel.

Nii, et karlarnold, palun näita, kus ja kuidas ma olen sõnu väänanud elektriautode ja tee-ehituse seostes!
Vasta

(19-02-2023, 00:17 AM)v6sa Kirjutas:  Nii, et karlarnold, palun näita, kus ja kuidas ma olen sõnu väänanud elektriautode ja tee-ehituse seostes!

Selliste seoste nägemisega on nagu armastusega. Ilu on vaataja silmades. 

Ühe jaoks kuiv statistika teisele väänamine jne.

Aquila captas non muscas.
Vasta

Kas me olemegi nüüd nii kuradi poliitkorrektsed ja õrnapõrnalised, et isegi nalja ei tohi lolluse teemal teha?

https://forum.automoto.ee/showthread.php...#pid548588

Mu arust väga tabav ja naljakas:

   
Vasta

(02-03-2023, 11:05 AM)v6sa Kirjutas:  Kas me olemegi nüüd nii kuradi poliitkorrektsed ja õrnapõrnalised, et isegi nalja ei tohi lolluse teemal teha?
Pole hullu, inimesed on lihtsalt erinevad. Meenub, et keegi kunagi kuskil kurtis, et Monty Pythoni naljad on viletsad ja labased. Naljameeste haridusteel korduvad mõisted Cambridge, Oxford...
Vasta

Algteemasse: Taavi - sa oled täitsa asjalik, kui sa just ei igavle ja nn sotsiaalsete vajaduste rahuldamise postitusi ei tooda. Mida periooditi kipub / kippus igapäevaselt (ja mitte ainult erandlikel päevadel) kahekohalise numbri jagu tekkima. Sisu oli neil aga mõne postituse jagu - mitte enam. Lihtsalt sa ei ole nii rumal, et teemast päris mööda prõmmida või siis täiesti pointlesse postitusi toota. Aga kes neid "lumi on valge ja rohi on roheline" nn poindiga teadaandeid ikka vajab. Pigem eelkõige kirjutaja, aga ehk leiab temagi asjalikuma tegevuse.
igatahes mu meelest iseloomustab viimasel ajal su postitusi märkimisväärne kvalitatiivne tõus - kui nii jätkub, on väga hea.

see naljanurga trall - on minulgi karp lahti.
2715 tootis eelneva jätkuna juba märksa parema nalja (pildina manuses), aga nn kodurahu huvides saatsin selle koos taas järgnenud vinguviiulikontserdi (ja samas ka kiitmistega) prügisse. Nagu isandpauk viitas - aitab õige polariseeriva teema ketramisest.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta

(02-03-2023, 12:06 PM)13piisab Kirjutas:  ... kui sa just ei igavle ja nn sotsiaalsete vajaduste rahuldamise postitusi ei tooda. Mida periooditi kipub / kippus igapäevaselt (ja mitte ainult erandlikel päevadel) kahekohalise numbri jagu tekkima. Sisu oli neil aga mõne postituse jagu - mitte enam. Lihtsalt sa ei ole nii rumal, et teemast päris mööda prõmmida või siis täiesti pointlesse postitusi toota. Aga kes neid "lumi on valge ja rohi on roheline" nn poindiga teadaandeid ikka vajab. Pigem eelkõige kirjutaja, aga ehk leiab temagi asjalikuma tegevuse.
igatahes mu meelest iseloomustab viimasel ajal su postitusi märkimisväärne kvalitatiivne tõus - kui nii jätkub, on väga hea.
...

Palun viita mõnele "sotsiaalsete vajaduste rahuldamise postitusele" ja siis ma ehk saan aru, mida kuradit Sa mulle üldse ette heidad.

Loomulikult on paranenud - ma teadlikult hoian enda tagasi, et mitte õrnapõrnalisi taas pahandada. Eks igaüks peab oma ämbrid siis ise ära proovima, kuna ootuspärastele ebasoovitavatele järelmitele tähelepanu juhtida või küsitule  alternatiivseid variante pakkuda  ei ole siin enam kohane. Olen teadmiseks võtnud, et siin foorumis oodatakse oma tegemiste esitlemist ja kui seda soolikat ei ole (kulutada oma aega tegevuste dokumenteerimisele ja hilisemale taasesitamisele) kuivõrd ma ei taasta ühtegi huvipakkuvat isendit näitusemasinaks ega loo uusi asju, siis tulebki madalat profiili hoida. Teiste kogemiste jagamine on paha-paha.

Keda huvitab järjekordse kallutava käru tegemine olemasolevast materjalist või laste UTV-le notiraami paigaldus - need on tavapärased maal elaja igapäevanokitsused. YT on sääraseid videosid täis. Ning video, nagu väga ilmekalt öeldi, on tulevik ja minusugused on minevik.

Siinkohal suur kiitus neile, kel tahtmist ja jaksu on tegemisi dokumenteerida ja esitleda. Nii Lauri_L läbimõeldud garaažiehitust kui OneMan nauditavalt jabura kuukulguri tekkimist on lust jälgida, rääkimata kullaprooviga M.R. toimetamistest või 2715 maailmamajanduse õõnestustegevusest.
Vasta

Tsitaat:2715 tootis eelneva jätkuna juba märksa parema nalja


Nagu eelnenud, on ka see väga halvasti varjatud raev, mitte nali.
Vasta

(02-03-2023, 12:06 PM)13piisab Kirjutas:  2715 tootis eelneva jätkuna juba märksa parema nalja

Siit küsimus - miks otsustasid niipidi kustutamise teha? Allesjäänu on ju kasutu põhk...

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(02-03-2023, 13:23 PM)Envir Kirjutas:  
Tsitaat:2715 tootis eelneva jätkuna juba märksa parema nalja


Nagu eelnenud, on ka see väga halvasti varjatud raev, mitte nali.

Raev? Huvitav tõlgendus...

Võrreldes viidatud ühenduse tavapärase kõnepruugiga siiski üsna süütu torge. Võtame või kivisildniku värske kirjutise:
https://uueduudised.ee/arvamus/kivisildn...ise-vastu/

Ma kohe huviga tõstan iga paari kuu tagant soovimatu reklaamina saabuva *teataja riiulile, et juhuslik EMP ei pühiks internetiga koos minema kogu seda matslikkust. Lugeda ma seda üllitist ei suuda...

Olgu öeldud, et ma ei soovi astuda diskussiooni maailmavaate üle. Kui ikka inimese arvates ongi asjad juba läinud kaugemale valge linaga surnuaia poole roomamisest, siis peab temal vabal maal olema õigus nii ka uskuda.

Ning teisitiarvajatel õigus tema kallal hambaid teritada.
Vasta

Seda poliitilist nalja on niigi kõik kohad täis no miks peab seda veel siia foorumisse tirima ja nii labasel moel.
Kas nendel kõvadel poliitikutel pole siis tõesti muud väljundit oma meelsuse avaldamiseks kui vaikne automoto foorum.

Aquila captas non muscas.
Vasta

(02-03-2023, 14:05 PM)Daff Kirjutas:  Seda poliitilist nalja on niigi kõik kohad täis no miks peab seda veel siia foorumisse tirima ja nii labasel moel.
Kas nendel kõvadel poliitikutel pole siis tõesti muud väljundit oma meelsuse avaldamiseks kui vaikne automoto foorum.
Sama võiks küsida valimisreklaami kohta, et seda on kõik kohad täis, miks pidi seda auto ehitamise teemas tegema? Sinna jäeti valimisreklaam alles, aga nüüd naljateemas käib rehitsemine.

Pähkliajude hirm
Vasta

Tsitaat:Sama võiks küsida valimisreklaami kohta, et seda on kõik kohad täis, miks pidi seda auto ehitamise teemas tegema? Sinna jäeti valimisreklaam alles, aga nüüd naljateemas käib rehitsemine.


Tegelikult hea point. Samas öelnud oma vastulause siis seal teemas õigele inimesele otse ära?
Vasta

(02-03-2023, 18:41 PM)Envir Kirjutas:  
Tsitaat:Sama võiks küsida valimisreklaami kohta, et seda on kõik kohad täis, miks pidi seda auto ehitamise teemas tegema? Sinna jäeti valimisreklaam alles, aga nüüd naljateemas käib rehitsemine.


Tegelikult hea point. Samas öelnud oma vastulause siis seal teemas õigele inimesele otse ära?

13piisab põhjendas selle allesjäämise ilusti ära ju...
Pealegi on kõigil (vana)tehnikahuvilistel ainult võita kui Mati Kuklane riigikogusse saab!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(02-03-2023, 19:18 PM)Marko Kirjutas:  
(02-03-2023, 18:41 PM)Envir Kirjutas:  
Tsitaat:Sama võiks küsida valimisreklaami kohta, et seda on kõik kohad täis, miks pidi seda auto ehitamise teemas tegema? Sinna jäeti valimisreklaam alles, aga nüüd naljateemas käib rehitsemine.


Tegelikult hea point. Samas öelnud oma vastulause siis seal teemas õigele inimesele otse ära?

13piisab põhjendas selle allesjäämise ilusti ära ju...
Pealegi on kõigil (vana)tehnikahuvilistel ainult võita kui Mati Kuklane riigikogusse saab!
Keegi ei võida midagi kui ekre võimule saab.

Pähkliajude hirm
Vasta

(02-03-2023, 19:24 PM)ounou Kirjutas:  
(02-03-2023, 19:18 PM)Marko Kirjutas:  13piisab põhjendas selle allesjäämise ilusti ära ju...
Pealegi on kõigil (vana)tehnikahuvilistel ainult võita kui Mati Kuklane riigikogusse saab!
Keegi ei võida midagi kui ekre võimule saab.

Ma vestlesin Matiga sel teemal. Konsensus oli, et partei vajab remonti ja järelvalvet. Kes selleks missiooniks paremini sobiks?
Ma ei ole ekre valija.

PS kisub kiiva, lõpetame parem ära!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Vaatan, et suurem arutelu on lahti läinud ja tahaks paari asja küsida.

Esiteks kas  "Lendamine levitatsiooni korras" ongi päriselt ka nii surmtõsine teema, mille üle tõepoolest ei tohigi nalja teha?

Teiseks kuidas sai sellest poliitiline teema ja veel Naljanurgas???

Kolmandaks, et mille ja kelle üle veel ei tohi nalja teha?

Võibolla kustub jälle ära aga las ta olla siis poliitiline kui juba keerati.
Vasta

Nalja peaks tohtima teha mis iganes teemal , nali ei tohiks solvata teist isikut , tema veendumusi ja usku , poliitilised eelistused saab teha eelhääletusel ja valimisjaoskonnas 5. märtsil , mõni päev on jäänud , minge valima !
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne