Abipalve tagasideks

No kui üldse midagi uurida, siis seda, et kes on see valimisõiguslik olevus, kes teadvusel olles seltsimees Kruusele oma hääle annetab. Mitte mis meetodil. Urmas Kruuse on vähemalt samavõimekas riigimees kui Jaan Šahmatov, khmm... vabandust, Toots.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

Noh, nagu tellitult vastus küsimusele, kes laseb keda primitiivina paista:
Ilmne on see, et Jõgeva- ja Tartumaa valimisringkond on maapiirkond, kus on vaid kaks linnakest: Elva ja Jõgeva. Urmas Kruuse sai siin piirkonnas sedelhäältega ligi 1600 häält ja siis e-hääletusel võttis ta üle 4200 hääle lisaks. Maainimesed ei hääleta elektrooniliselt, paljudel pole internetti, nutitelefoni ammugi mitte. 
[/quote]

Vastaks sellele nii: Maainimesel pole talvisel ajal mingit tahtmist hakata mingisse valimisjaoskonda mingi sita ilmaga mingi poliitiku järgmise 4 aasta palga kindlustamiseks kohale roomama. Teeb oma valimise telos või arvutis naks-naks ja tehtud, tervete peredega korraga. Keda hääletab on maitse asi, kas ema või tütart või vasakut kätt.
Kõige tähtsam vastuväide arvuti-telefoni-internetipuuduse teesile: Arvake ära kuidas maainimesed oma igakuiseid makse maksavad kui kõik raamatukogud- internetipunktid - külamajad poliittöllidest vallavalitsejate jõupoliitikaga kinni ja müüki pandud???
P.S. Noorik kõrvalt mainis et külanaiste jutul siiski kohalik e-kommunistide perekond sõitis tõepoolest liinibussiga valima ja alkotagavarasid suurendama.
Vasta

Vaadake mõnda saadet seeriast kodutunne ja või muud sellised k.a. Taani Libe saated. Seal on kõigil esmatähtis nutitelefon ja kui on mingigi pere siis on kindlasti toas arvuti ja nett. Enamasti kõik küll järelmaksuga aga nad on kindlasti olemas.
Ei ole vaesem elanikkond ainult pimedas koopas elav seltskond. 

Ja muideks valida sai ainult arvutiga mitte telefoniga.
Vasta

E hääled tulevad hooldekodudest , sealsete elanike id kaardid on hooldekodu juhataja juures hoiul ja tänuks "kõrgtasemel" hoitud ja hooldatud saada annavad hoolealused oma hääle teadagi kellele .
Vasta

(08-03-2023, 21:42 PM)edvard Kirjutas:  E hääled tulevad hooldekodudest , sealsete elanike id kaardid on hooldekodu juhataja juures hoiul ja tänuks "kõrgtasemel" hoitud ja hooldatud saada annavad hoolealused oma hääle teadagi kellele .
Oled näinud? Politseile teatasid?

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

(08-03-2023, 21:42 PM)edvard Kirjutas:  E hääled tulevad hooldekodudest , sealsete elanike id kaardid on hooldekodu juhataja juures hoiul ja tänuks "kõrgtasemel" hoitud ja hooldatud saada annavad hoolealused oma hääle teadagi kellele .
Kui kaua võib ühte ja sedasama juttu kedrata?
Kas selle mantra levitamise eest makstakse või ongi juba sisseprogrammeeritud?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(08-03-2023, 21:42 PM)edvard Kirjutas:  E hääled tulevad hooldekodudest , sealsete elanike id kaardid on hooldekodu juhataja juures hoiul ja tänuks "kõrgtasemel" hoitud ja hooldatud saada annavad hoolealused oma hääle teadagi kellele .
Vali siis teine hooldekodu Big Grin. Kaardid võivad hoiul olla, kui koodid ka annad, siis oled ise loll.
Kuna häält anda sai ainult arvutiga, siis e-hääletajate hulgas on maakate osakaal palju suurem kui linnavurlede osas. Vähemalt minu tutvusringkonnas on küll nii. Seeega tulid reformi hääled hoopis maade ja metsade vahelt.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta

(08-03-2023, 21:47 PM)Marko Kirjutas:  
(08-03-2023, 21:42 PM)edvard Kirjutas:  E hääled tulevad hooldekodudest , sealsete elanike id kaardid on hooldekodu juhataja juures hoiul ja tänuks "kõrgtasemel" hoitud ja hooldatud saada annavad hoolealused oma hääle teadagi kellele .
Kui kaua võib ühte ja sedasama juttu kedrata?
Kas selle mantra levitamise eest makstakse või ongi juba sisseprogrammeeritud?
Marko, tõesta nüüd vastupidist. Lükka see "mantra" ümber. 

Ma mõtlesin, et ei sekku siinsesse arutellu. No tuli ikkagi sekkuda  Big Grin

Küsin küsimuse ka. 
Refid võitsid. Ok, see selleks...
Aga teie, kes te sellele võidule kaasa kiidate, mida teie võitsite? Jah, igaüks eraldi. Mida võitsite, et nii suures joovastuses olete?
Vasta

Ei hakka midagi tõestama, milleks? Ma olen lihtsalt tüdinenud ühe ja sama lause pidevast kuulmisest või lugemisest. Mis joovastus?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Ära noki sõna kallal, vaid vasta küsimusele?
Vasta

Küsin küsimuse ka. 
Refid võitsid. Ok, see selleks...
Aga teie, kes te sellele võidule kaasa kiidate, mida teie võitsite? Jah, igaüks eraldi. Mida võitsite, et nii suures joovastuses olete?
[/quote]

???? Mitte "rehvid ei võitnud" vaid rahva eenamuse toetuse saanud erakonnad võitsid seekordsed valimised.
Pigem üks demokraatliku riigi rigikogusse valitud erakondadest oli joovastuses oma arvamusest et 100% eestimaalastest neid toetab. Aga kui selgus et ega ikka ei toeta küll said täieliku pasanteeria.
Vasta

Kas keegi suudaks ära seletada mulle selle elektrihääletuse fenomeni, et paberhäältel on on valijatel üks eelistus ja elektriga hoopis teine. Vastus ilmselt ei päde, et osad koopast välja saanud ja teised alles peksavad koopas üksteist nuiadega.
Ainult elektri häältega oleks olnud tulemus selline:
Ref- 53
E200-18
Sotsid-10
Kesk-9
Isamaa-7 
Ekre-4.
Võime ju eeldada, et teistes riikides pole arvuteid ega itimehi ja kõikse kõvem kompetents on ikka E-tiigri koopas, ehk Eestis. Miks ei saa seda kontrollida ja ainuke vastus on, et "te uskuge-kõik on korras". Küsimusi on rohkem kui vastuseid ja kahelda ei tohi, muidu tembeldatakse lamemaalaseks vms. Koroonaga oli sama, kanna maski, tee süst ja usu, meie teame, mis on sulle parim.. aga kahelda ei tohi. Ega küsimusi esitada.
Riigi lõhestamise on Andres Raid ja Margus Lepa võtnud kokku saates "Lõunatund". Kuulatav alates 31 minutist, kes ei viitsi kogu saadet kuulata.

SAADE
Vasta

(08-03-2023, 23:07 PM)Külahull Kirjutas:  Kas keegi suudaks ära seletada mulle selle elektrihääletuse fenomeni, et paberhäältel on on valijatel üks eelistus ja elektriga hoopis teine. Vastus ilmselt ei päde, et osad koopast välja saanud ja teised alles peksavad koopas üksteist nuiadega.
Ainult elektri häältega oleks olnud tulemus selline:
Ref- 53
E200-18
Sotsid-10
Kesk-9
Isamaa-7 
Ekre-4.
Võime ju eeldada, et teistes riikides pole arvuteid ega itimehi ja kõikse kõvem kompetents on ikka E-tiigri koopas, ehk Eestis. Miks ei saa seda kontrollida ja ainuke vastus on, et "te uskuge-kõik on korras". Küsimusi on rohkem kui vastuseid ja kahelda ei tohi, muidu tembeldatakse lamemaalaseks vms. Koroonaga oli sama, kanna maski, tee süst ja usu, meie teame, mis on sulle parim.. aga kahelda ei tohi. Ega küsimusi esitada.
Riigi lõhestamise on Andres Raid ja Margus Lepa võtnud kokku saates "Lõunatund". Kuulatav alates 31 minutist, kes ei viitsi kogu saadet kuulata.

SAADE

Mis seal ikka leiutada. Kõik on ilmselt kuulnud ja näinud ja lugenud teatud erakona üleskutset oma pooldajatele et ärge jumala eest elektrooniliselt hääletage! Tehti nagu kästud. Siis kui öeldi et ikka võib oli rong juba läinud....
Vasta

Mitmel inimesel siin kambas on kompetents postgre lugemiseks üldse, et selliseid hinnanguid siin antakse?
Järsku said viroloogidest sõjaeksperdid ja nüüd hoopis linuski ja windowsi vanemsüsteemiadministraatorid?
Mitmed teist küberturbes töötand on?
Mitmed teist Eestit kübersõjas kaitsnud on?

Enamuse kamba jaoks siin on e-valimised Schröedengeri kass, leppige selle teadmisega ja laske targematel üle vaadata asi. 
Üks loll suudab küsida rohkem kui tuhat tarka vastata, antud hetkel on neid esimesi sadades tuhandetes ja vastata saavad ainult käputäis õnnetuid, kes pole nädal aega 24/7 magada saanud. See oli ühtlasi ka vastus küsimusele või etteheitele, et küsimusi on rohkem kui vastuseid.
Vasta

(09-03-2023, 00:18 AM)deus Kirjutas:  Mitmel inimesel siin kambas on kompetents postgre lugemiseks üldse, et selliseid hinnanguid siin antakse?
Järsku said viroloogidest sõjaeksperdid ja nüüd hoopis linuski ja windowsi vanemsüsteemiadministraatorid?
Mitmed teist küberturbes töötand on?
Mitmed teist Eestit kübersõjas kaitsnud on?

Enamuse kamba jaoks siin on e-valimised Schröedengeri kass, leppige selle teadmisega ja laske targematel üle vaadata asi. 
Üks loll suudab küsida rohkem kui tuhat tarka vastata, antud hetkel on neid esimesi sadades tuhandetes ja vastata saavad ainult käputäis õnnetuid, kes pole nädal aega 24/7 magada saanud. See oli ühtlasi ka vastus küsimusele või etteheitele, et küsimusi on rohkem kui vastuseid.
Vaata, siin on ka üks poolearuline (LINK) rääkimas asjadest, millest ta midagi ei tea ega üldse aru saa. Lihtsalt seosetu mulin välismaa keeles. Kui arusaamatuks jääb, siis saab ka subtiitritest maakeeles juurde lugeda. Õnneks haritud ja õnnelikud inimesed teavad niigi, et kuidas olukord on, sest Kaja ju ütles nii. Eksju?
Vasta

See foorum oli ilma poliitikata parem. Kinnikeeramine hetkel ka palju ei aita kahjuks, mitmed asjalikud inimesed on omale mainekahju juba tekitanud. Ma ei pea silmas helmeklubi toetamist, jutt on lakkamatust londipõristamisest. Inimesed, mis teil ometi arus on?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Külahullu link on ehe näide lokkavast lollusest! Üks keeleoskamatu on ees vehkinud ja ülejäänud  lihtsalt jooksevad kaasa.
Tundub, et sa ei saa aru, mida Alex räägib, muidu sa sellist jama siia kokku ei kirjutaks praegu. Kõik, mida ta videos räägib, on tõsi muide!

PS! Meil ei käi see asi nii nagu USA's ehk video EI OLE kohandatav meie oludele!
Vasta

(09-03-2023, 00:18 AM)deus Kirjutas:  Mitmed teist küberturbes töötand on?
Mitmed teist Eestit kübersõjas kaitsnud on?

Enamuse kamba jaoks siin on e-valimised Schröedengeri kass, leppige selle teadmisega ja laske targematel üle vaadata asi. 

Või siiski hoopis Schrödingeri kass ? Täna peame leppima teadmisega, et vahet ei ole kelle kass, peaasi et hiiri püüab. Täna püüab.

Mind paneb mõtlema see, et  seda "musta kasti" sisu neile kas matsu jagavad ei näidata ja ei ole teada (vähemalt avalikult) kes seal kastis niite tõmbab. Selleks, et kaaperdada üks pisike põhjala riik, piisab puugist seal kastis. Kuidagi liiga lõdva randmega žongleeritakse nende "kindlate kätega". 
On mugav? Jah on. Üks kord nelja aasta jooksul jalad selga võtta ja oma riigile panus anda, on palju tahta ?

Eesti küberkaitsel ja sellel "mustal kastil" mina seost ei näe. Aga üks küber mul kodus on. Tapab zombisid 24/7. Hästi tapab. On maininud mida päriselt teha saab. Fingers kross ja gaad seiv.

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta

https://www.err.ee/1608906005/puust-ja-p...e-lugemine

Sellest ei piisa?
Küberkaitse ei tea võtmepaarist midagi? Pole seotud?
Facebookis kommimine on IT ja hiire ning klaveriga Call of Duty teeb sõjaveteraniks?
Autocorrect parandas küll austerlase kassi mu saksa kolleegi kassiks aga kui austerlase kassist rääkida, siis sa ei tea, kas ikka püüab hiiri, sest kass on teises toas tundmatus olekus.
Spetsialistid ei pea küsima, nad näevad, kuidas asi toimib ilma küsimata ja kui korra jookseb aju kokku, loevad avalikustatud koodist lisa juurde.
Kui ma olen täiesti autovõõras inimene ja mehaanik ütleb mulle, et starter on läbi, mitte aku, siis ma usun teda.
Vasta

(09-03-2023, 00:59 AM)Marko Kirjutas:  See foorum oli ilma poliitikata parem. Kinnikeeramine hetkel ka palju ei aita kahjuks, mitmed asjalikud inimesed on omale mainekahju juba tekitanud. Ma ei pea silmas helmeklubi toetamist, jutt on lakkamatust londipõristamisest. Inimesed, mis teil ometi arus on?
Kahju on tehtud ammu enne! Foorumile. Poliitika on veel viimane, mis siin alles on jäänud. Nii suures piires. Kõik muu on ju kadunud. Aga olen minagi visanud viimasel paaril päeval pilku soojemate kantide kinnisvarakuulutustele Wink Miskit pole teha. Alternatiive tuleb kaaluda. Ja ma olen alati ka julgenud oma valikuid välja öelda: ma olen truu, Isamaa ja seekord Kalle Muuli nr.313 sai hääle ja ma usun, et kõigi meie pere poolt. Seega äkki 3. Selle eest et Ta raadios oravpedofiili õige nimega nimetas, selle tehtud jälkuseid "tutvustas" ja selle eest saatekeelu sai. Vähemalt sai ERR mingitki respekti arvamusloo avaldamise eest. Kas see on nüüd vale, et paljud meist ei taha pedofiilide paradiisis elada? Miljonivarastest (ja see pole isegi mitte kommunist Siim vaid TS näiteks), miljonite raiskajatest ja muust õudusest rääkimata. 

Ma julgen täie uhkusega minult Riigikogu valimistel hääle saanud üles lugeda: 1990 Ülemnõukokku Eesti Liberaaldemokraatlik Partei liige Tiit Käbin, 1992 Priit Aimla Kuningriiiklasena, 1995 Mart Laar, 1999 Lauri Vahtre, 2003 Lauri Vahtre, 2007 valisin tegelikust maailmavaatelisest Rohelisi kes said ka sisse ja teist korda Tiit Käbinit, 2011, 2015 ja 2019 Mart Nutt. Käbin ja Nutt on surnud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne