Karburaator Solex
#1

Tere. Millega olete liiminud või mismoodi remontinud "raami" küljest lahti tunud ujukit. Solex f26nh. Äkki on pakkuda varuosa karbussi koguni?            


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

kuigi ma olen täielik mats, absoluutselt harimata inimene, tantsin ma teiega kui võrdne võrdsega.
Vasta
#2

Tinutuskolb on võlusõna-võttis lahti paneb ka kinni Toungue .
Vasta
#3

Tinaga jootmiseks ettenähtud temperatuur on plasti remondiks liiga kõrge, hakkab põletama. Kuidagi on vaja seda alla saada. Parim asi on autotrafo/latter kui keegi mäletab. 
Alternatiiviks on leegiga soojendada lihtsalt sobivat metallitükki

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#4

Remontisin ise mingist plastvahust ujuki hambatikkude ja kiirliimiga. 
Siin on olukord teine. Ma paneks kaks plastist tifti ujuki sisse kiirliimiga kinni. Tiftid peavad olema peaga, mis ei mahu vase avast läbi. Pea võib tekitada nt sulatamise teel vms. Peen töö küll, aga rahulikult aega võtta ja saab tehtud.

Do'nt panic
Vasta
#5

Peenem puidukruvi või mõni mänguasja kruvi, ajad kuumaks ja keerad sisse.

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta
#6

Igasuguste nipukate ja muu kinnitusvahenditega ujukite remondi tegijatele tuletaks meelde, et ujukid peavad olema täpse tehasest määratud kaaluga.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#7

Ujuki taset saab paika sättida.

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta
#8

jootekolviga saigi päris hea

kuigi ma olen täielik mats, absoluutselt harimata inimene, tantsin ma teiega kui võrdne võrdsega.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne