Mägi-Eesti elanikest KSF!idele üleskutse seoses ralliga
#1

Kuna siin on lugedes aru saadavalt "lugematul" hulgal Võru, Rõuge ja Seto valla elanikke ja et juubeli Talveralli just seal toimub, siis äkki keegi Teist tahab mitte-avalikult ralli Organisaatoritele OMA elukoha avaldada et me saaks Teid siis teavitada, sõidame ukseeest läbi või mitte. Just need, kes rallil ise ei osale. Seekord me saame tänu ilmale tõesti minna ka väga väiksetele teekestele ja eks rajaääres ole neid rauahunnikuid ja tehnikaparke ka näha olnud. Mõned on juba hoiatatad saadud ja KPdki tehtud Wink  


Kontakt oleks siis kas ralli@unic.ee  või siin PS mulle või zazikule, pigem Marttile kes on tagaistmelt digikaardiga tööd teinud ja vanakesi esiistmetelt pöörama suunanud. Ma ütlen ausalt - mul pole tegelikult õrna aimu ka KUIDAS rada täpselt lookleb sest seekord ma ei "mõtle" vaid kirjutan Wink 14 suurema ruudulise kaustiku lehte on tulipeid täis Wink Pearajameister on "das Neue Führer" Martti, meie Margusega oleme sõitev-märkiv lihttööjõud ja võiksime peaaegu et ise ka sõita.  OK, KPdes, õigemini küsimustes, tunnete meid aga kindlasti ära Wink 

Pean ütlema, et oleme tupikutena sattunud ka sellistesse kohtadesse, et "ela või ise!". Lumine Võrumaa on ikka imeilus. Loodame veebruaris sarnast ilma nagu on 2 ndlavahetust juba olnud. 
Sõtjatele: XC90 roolis pole Margus veel tervet ringi järjest sõitnud, üleeilne 4 lõiku oli see, et lõpus Võrru tagasi läksin juba mina rooli. Ja tänu sellele hoiame distantsi ALLA 300 kildi sest see on raske! Aga ÄGE!!!!
Vasta
#2

Aga need kes osalevad, ei tohi küsida, kas meie kodust mööda sõidetakse? Ei oska kuidagi arvata ega mõelda kas ja kuidas see osaledes mingi eelise võiks anda Smile Tahaks kah ehk pere ja sõbrad päevaks tee äärde kaasa elama kupatada Smile
Vasta
#3

(12-12-2022, 15:35 PM)wax Kirjutas:  Aga need kes osalevad, ei tohi küsida, kas meie kodust mööda sõidetakse? Ei oska kuidagi arvata ega mõelda kas ja kuidas see osaledes mingi eelise võiks anda Smile Tahaks kah ehk pere ja sõbrad päevaks tee äärde kaasa elama kupatada Smile

Ikka võib küsida. Meilgi ju hea teada kui väike see Eesti on ja kui palju on õnnestunud "omadele" pihta saada.
Vasta
#4

(12-12-2022, 15:35 PM)wax Kirjutas:  Aga need kes osalevad, ei tohi küsida, kas meie kodust mööda sõidetakse? Ei oska kuidagi arvata ega mõelda kas ja kuidas see osaledes mingi eelise võiks anda Smile Tahaks kah ehk pere ja sõbrad päevaks tee äärde kaasa elama kupatada Smile
Juraski jäi välja... praegu. Aga saada koordinaadid, vaatame mis teha annab Big Grin Muidugi kui see Sinu kodu pole? See äratuntava joonisega koht võiks ju meilegi huvi pakkuda Big Grin
Vasta
#5

Priit, peaaegu pihta panid, ma olen seal kaardil olemas küll jah. Aga rada on naabrimehe hõljukitele Smile Suvel kasutuses, talvel lume all.
Eks enne rallit, kui teil marsruut kindlalt paigas, uurin uuesti, kust kõige lähemalt rada võiks mööduda. Tänud ja vingeid seiklemisi seal ÜLImõnusatel teedel! Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne