Maa-alune Eesti
#61

korgits Kirjutas:PS: mul ei olnud seal huvitav...käisin yhe vaguni ja vootele pärast seal .....ma tean seda kohta nii hästi seal ,et võin ka taskulambita need läbikäia Toungue
Kas vaguni leidsid?
Vasta
#62

paar aastat tagasi jah ........aga nyyd ei tea kas on yhe sama asjaga tegu ...või mitte ...igastahes sellest arvatavast vagunist on pilt mul www.pilt.ee/korgits olemas .......seal on puu raam ja metallist junnid kyljes =)

paar aastat tagasi või isegi rohkem ......leidsin sealt yhe vaguni raami millel olid metall rattad all isegi ,et võibolla on yhesama asjaga tegu ..aga võibolla mitte =P...

Ps : koopas on mudu veel alles selle vaguni ylemine osa !

Martti Kirjutas:
korgits Kirjutas:PS: mul ei olnud seal huvitav...käisin yhe vaguni ja vootele pärast seal .....ma tean seda kohta nii hästi seal ,et võin ka taskulambita need läbikäia Toungue
Kas vaguni leidsid?
Vasta
#63

Kas seal on veel raudteesõidukeid või jäänuseid.
Vasta
#64

Need mida ma ylal nimetasin olen isikliku silmaga näinud ....aga peab kuskil olema veel vedur .......kui just ta pole tykkideks lõigatud !

kus täpsemalt ei ytle..........kopp ees ryystajadest !
Martti Kirjutas:Kas seal on veel raudteesõidukeid või jäänuseid.
Vasta
#65

Neid rüüstajaid on maapealgi palju( õigesti teed et ei ütle), kunagi sesid Baltijaama juures ka kaks auruvedurit ja mingid lollakad oli pannud laagrite määrimiseks mõeldud kohtadesse liiva. Arvatasti siiski poisikeste temp aga laagrid oli vaja ju pärast ära vahetada ja see pole just kõige meeldivam.
Vasta
#66

Nii, tänases SL Õhtulehes oli üks artikkel kus paari sõnaga mainiti Naage parki ja seda et see varjab endas blindaaze ja varjendeid. On keegi seal käinud või teab kus see asub, seal pidi olema muidu ka Looduskoopad. http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=159122&r=27
Vasta
#67

15km keila suunas =P ........seal on ka natuke tuhnitud ringi ....erilist nagu seal kyll midagi ei olnud ...kõike seda sama saab põhimõtteliselt näha ka tallinna\'s .....välja arvatud looduslikud koopad .

Martti Kirjutas:Nii, tänases SL Õhtulehes oli üks artikkel kus paari sõnaga mainiti Naage parki ja seda et see varjab endas blindaaze ja varjendeid. On keegi seal käinud või teab kus see asub, seal pidi olema muidu ka Looduskoopad. http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=159122&r=27
Vasta
#68

Kas blindaazidest lähevad käigud maa-alla ka?
Vasta
#69

kui see blindaaz on see mis ma arvan ....siis jah =P

Martti Kirjutas:Kas blindaazidest lähevad käigud maa-alla ka?
Vasta
#70

PS : Ma tean palju rohkem maa-aluseid käike Tallinnas/Harjus kui nemad ....ja oled rohkemates käinud Kuigi piirkonnaliselt on nad seal käinud ....aga nad vist ei julge metsa ronida ja sealt otsida käike ...jne
Sellise jutu leidsin Raudtee unikumide alt ja selle olid kirjutanud sina-Korgits, ja küsimus siis selline: kas põhiline osa käikude sissepääsudest asub kuskil metsas ja on väga varjatud? Kui nii siis kuidas sina need üles leidsid?
Vasta
#71

Hmm....see oli rohkem vihaga kirjutatud sest igalpoolt kus nad läbikäivad ning avavad uue koha siis alati imelikul asjaoludel leiavad ryystajad ka selle koha yles :S .................ega ei saagi väita ,et kas ikka tean rohkem neist , sest me ju ei tea kas need kõik käigud kus nad on olnud ...on nad nende pildid ikka netti yles pannud ?! ...jne

Aga ei ole nad midagi varjatud.......mõned inimesed peavad igapäev nendest mööda kõndima Big Grin ja lihtsalt ei teadvusta endale mis asi see sealt paistab =)
Mõned on ka metsas varjatud ...kuid natuke tahte jõudu ja loogilist mõtlemist siis leiab ka need yles Wink

Ps : Kaardid on ka olemas ju ikkagi Wink


Martti Kirjutas:PS : Ma tean palju rohkem maa-aluseid käike Tallinnas/Harjus kui nemad ....ja oled rohkemates käinud Kuigi piirkonnaliselt on nad seal käinud ....aga nad vist ei julge metsa ronida ja sealt otsida käike ...jne
Sellise jutu leidsin Raudtee unikumide alt ja selle olid kirjutanud sina-Korgits, ja küsimus siis selline: kas põhiline osa käikude sissepääsudest asub kuskil metsas ja on väga varjatud? Kui nii siis kuidas sina need üles leidsid?
Vasta
#72

22 km Lohusalu poole pigem. Mööda Rannamõisa teed. Keilasse läheb ju Paldiski mnt.



korgits Kirjutas:15km keila suunas =P ........seal on ka natuke tuhnitud ringi ....erilist nagu seal kyll midagi ei olnud ...kõike seda sama saab põhimõtteliselt näha ka tallinna\'s .....välja arvatud looduslikud koopad .


Vasta
#73

Kas need kaardid on kusagi arhiivis ka olemas või on kõik erakätes.
Vasta
#74

Kesklinna maa-aluste käikude kaardid sain tuttava kaudu arhiivist aga Tallinna lähiymbruse ja teiste Tallinna käikude kaardid leidsin aga seal ei olnud systeem peal .....vaid lihtsalt sissekäigud. Kahjuks need kaardid viskasid mu vanemad minema 3 aastat tagasi Sad Sest nad haisesid rõvedalt jne Big Grin

Martti Kirjutas:Kas need kaardid on kusagi arhiivis ka olemas või on kõik erakätes.
Vasta
#75

klaabu Kirjutas:usaldusväärne on ka fakt, et kõige alumise korruse all oli veel üksik ruum, milles paiknes omapärane riistapuu. lampidest ja hammasratastest (ilmselt osad neist plastikust) seadeldis meenutas vaatajatele esimest USA arvutit (tean-tean, sensatsioon). millega täpselt tegu, jäi uurimata, sest ruum oli täielikult vee all. aga seal oli toimunud suurem põleng, sest detailid olid

Kui see on fakt, mitte kuulujutt, siis see \"riistapuu\" oli 100% kindlalt venelaste sifreerimismasin. Ega siis patarei ei saanud muu maailmaga ühendust pidada avatud sidega!

1930tel ja eriti 40tel olid maailmas masslevinud mehaanilised (ja moodsaimad ka elektromehaanilised) sifreerimismasinad; maailmakuulsaks on neist saanud sakslaste ENIGMA, mille poolakad ja inglased lahti murdsid. Alan Turingi koostatud Colossus (1942) ja järgnevad elektronarvutid kuulutasid 1940te teisel poolel ja hiljem küll sääraste masinate lõppu, kuid 1940tel peeti neid veel täiesti turvaliseks.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#76

Korgits, kui vana/noor sa olid siis kui sa esimest korda läksid nendesse käikudesse kolama? Mina esimene kord kui läksin natukene maa-alla olin vist 13, ja ei julgenud eriti sügavale minna. Aga see koht kus käisin seal läks trepp ikka sügavale, nii et lõpp ei paistnud.
Vasta
#77

6 või 7 aastane .....kui kohalikud venelased võtsid kaasa =P .....mu kodu läheduses on maa alused käigud olemas .
Siis sai koju ka natuke lõhkekehi lohistatud .....ja oma esimesed pioneeri õppetunnid saadud kohalikute vanemate venelaste käest Big Grin...ja silma nägemist rikutud Toungue ..........ajaa ....kohalikute sõduri meeste eest minema joostud ka Big Grin

Martti Kirjutas:Korgits, kui vana/noor sa olid siis kui sa esimest korda läksid nendesse käikudesse kolama? Mina esimene kord kui läksin natukene maa-alla olin vist 13, ja ei julgenud eriti sügavale minna. Aga see koht kus käisin seal läks trepp ikka sügavale, nii et lõpp ei paistnud.
Vasta
#78

Ma tassisin ka mingi lõhkekeha koju kui oli koolis orjenteerumineBig Grin. See toimus Männikul, seal on üks vana sõjaväeosa ja seal oli neid hunnikus ja sealt ma ühe võtsin kaasa, kodus avastasin et oli seest tühiBig Grin. Aga seal kandis on ka mingid käigud maases(Männiku sõjaväeosas) aga need on nii pinnapealsed et sisse ei hakanud ronima, ikkagi oli ju orjenteerumine.
Vasta
#79

Loen ja kadestan noorele põlvkonnale, kes veel usub igasuguseid muinasjutusidSmile))))))

Imemasina kohta arvan kahte võimalust:

1. Seda ei olnud olemas
2. See oli PUAO - \"pribor upravlenija artillerijskim ognem\", või siis teisisõnu elektromehaaniline analoogarvuti.
Muide, maailma ühed esimesed sellised masinad tehti
ennesõjaaegses Eestis n.n. põlve peal veel 30 aastate alguses...
Üldiselt aga Merekindluse kohta käib väga palju jutte ja legende, mis enamuses ei vasta tõele.

Soovitan soojalt kõigidele käia sellises kohas nagu www.fortification.ru seal leiate palju huvitava ja proffesionaalse inffi kõikide endiste n.liidu kaitserajatiste kohta alates ajast millal veel polnudki kristlust, k.a. meie Merekindlusest

Üldiselt kirjandust Imperaator Suur Peetri Merekindluse kohta on vähe, eesti keeles on aga üldse praktiliselt pole. Natukene on Mati Õuna raamatutest abi, aga need on siiski mõeldud, ütleme väga laiale ringile

Vene Impeeriumil oli enne I maailmasõda ehitatud kaks kindluspiirkonna Baltikumil -
Nargen-Porkkala Udd, ehk see sama mida meie tunneme Peetri Merekindluse all, ning Kroonilinna kindlus. Erinevalt, esimesest, viimane aga täitis oma missiooni täiesti, küll aga hoopis teises sõjas, mängides ühe juhtiva osa Leningradi kaitses 1941-44 a.
Piisab ainult selle teadmisest et sakslaste piiramisrõnga perimeeter Leningradi ümber suht täpselt langes Krasnaja Gorka kindluse suurtükide tegevusraadiusega.



Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta
#80

P.S.

Muide, need suured tunnelid Suurupis, Aegnal, Naissaarel jne o tõesti leegiheitjate varjendid, ning siin on 100% topic thread, kuna nende leegiheitjate vedamiseks tunneli sees muuhulgas kasutati maailma esimesed neljarattaveolised veoautod, USA omad, kahjusk, ei mäleta mis firma nimi oli....

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne