Maa-alune Eesti

Vastuse leiad raamatust "Merekindlused Eestis 1913-1940". Pole eriti Tallinnast väljaspool Merekindlust jäädvustamas käinud ja seepärast konkreetne positsioon on uurimata.
Vasta

Tea, kas keegi oskab midagi ráákida maa alla viidud jógedest Eestis?
Vasta

Härjapea jõest on Eesti Ekspressis artikel, juuresoleval pildil esimene vasakpoolne maja tundub olevat Maakri 30. Ja tõepoolest suurema sajuga uputas Maakri tänav peaaegu alati. Praegu peaks jõgi voolama kollast värvi "Linda" maja alt, ja vähemalt üks veski koht asub praeguse Stockmann-i kaubamaja all.
Vasta

Suur-suur tánu!

Stockmanni ja veskiga tuleb meelde Riia Stockmann, mille alt samuti jógi lábi voolab...
Vasta

Päris palju pilte ja värki.
Vennad ronivad ka igale poole ja pilte on ka päris hulgi.
www.extreme-cavers.ning.com
Vasta

Tere olen georgi mind huvitavad maha-jäetud hooned .pakkuge midagi huvitavat tallinnas oleksin väga tänulik kui te teeksite pakkumise ja seal oleks ka pilt kõrval .praeguseks olen käinud ainult astangul ja sealt palju huvitavat leidnud .mul on oma youtubi kanal :Avalik Teistele.
Vasta

(18-11-2016, 22:58 PM)georgi Kirjutas:  Tere olen georgi mind huvitavad maha-jäetud hooned .pakkuge midagi huvitavat tallinnas oleksin väga tänulik kui te teeksite pakkumise ja seal oleks ka pilt kõrval .praeguseks olen käinud ainult astangul ja sealt palju huvitavat leidnud .mul on oma youtubi kanal :Avalik Teistele.
Soovitan tutvuda lehega www.militraar.net , lugemist jätkub nädalateks ja kohti vaatamiseks aastateks.
Vasta

Tere
maaalust eestit võib vaadelda ka sellise nurga alt Big Grin 
   

https://et.wikipedia.org/wiki/Estonia_kaevandus

Kaubavedu kaubikuga Tallinnas ja Harjumaal 56906136
Olemas ka autotreiler 2800 kg kandevõimega,millega aegajalt hädalisi aitan.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne