Mis auto bensiinipaak?
#1

Tuvastamist ootab tundmatu auto bensiinipaak. Suure tõenäosusega NSVL toodang.                    
Vasta
#2

Kindel pole, kuid kuju järgi pakuks UAZ.Kahjuks pole hetkel kontrollimise võimalust.
Vasta
#3

(30-12-2022, 20:28 PM)Sidorov Kirjutas:  Kindel pole, kuid kuju järgi pakuks UAZ.Kahjuks pole hetkel kontrollimise võimalust.
Buhhanka paak on küll väga sarnane, aga ei ole siiski see, kinnitused ei sobi ja profiil ka natuke teine.
Vasta
#4

(30-12-2022, 21:17 PM)Raudpats Kirjutas:  
(30-12-2022, 20:28 PM)Sidorov Kirjutas:  Kindel pole, kuid kuju järgi pakuks UAZ.Kahjuks pole hetkel kontrollimise võimalust.
Buhhanka paak on küll väga sarnane, aga ei ole siiski see, kinnitused ei sobi ja profiil ka natuke teine.
aga porte-uaz? Ma homme pealmist poolt saaks võrrelda, alt on mul uus põhi ...
Vasta
#5

Porte UAZ paagil on teistsugune täitetoru.
Äkki mingi Nysa või Zukilise paak?
Vasta
#6

452 ja tema sõbrad ei sobi. Võttur ja andur on neil kõigil (mida mina näinud olen) enam-vähem keskel, sissevalamisava ligiduses. Antud paagil on ühes otsas. Gaz69 paak on ülimalt sarnane, aga sellist pirakat õhutusvooliku stutsi ei ole mina veel näinud. Pildil tundub nagu oleks ta hüdrosüsteemi tagasivoolu vooliku jaoks paras olev. LIsaks peaks 69 variandil sissevalamistoru käänak vaatama kõrvale, mitte üles.

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.
Vasta
#7

(30-12-2022, 21:45 PM)Wiki432 Kirjutas:  452 ja tema sõbrad ei sobi. Võttur ja andur on neil kõigil (mida mina näinud olen) enam-vähem keskel, sissevalamisava ligiduses. Antud paagil on ühes otsas. Gaz69 paak on ülimalt sarnane, aga sellist pirakat õhutusvooliku stutsi ei ole mina veel näinud. Pildil tundub nagu oleks ta hüdrosüsteemi tagasivoolu vooliku jaoks paras olev. LIsaks peaks 69 variandil sissevalamistoru käänak vaatama kõrvale, mitte üles.
nii on jah 452 paagile otsa kaedes, krt see inimese mälu ikka viskab vimkasid  Sad
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne