[poolita] paak, Triumph 1915.a
#1

(09-02-2023, 21:48 PM)Raudpats Kirjutas:  Kas on kellelgi Model P raami, mille vahele saaks paaki passitada?

Möh!
Kõigepealt ma tänan ksf! Maaksi kaasatöötamise ja postitatud info eest!
Seejärel küsin, Sander (sest oleme head tuttavad pikemat aega), kas kõik on ikka korras, kas see oled ikka Sina? Ehk soovisid hoopis küsida, kas kellelgi on R35 või IŽ350 raami? Veel sobiks siia kirjutada - Dad, anna padruneid! Aga muidugi, Dad on läinud ja ka endine ksf! Motamees, kellega neil tobe vastasseis tekkis, samuti! Aga näed, mina, hõk...
Möh, möh, Priit
Vasta
#2

Möh! 
Pole küll otseselt teemaga seotud, aga häda ei anna äbeneda... selline küss, et kas kellelgi on Püha Graali nimelist anumat laenata, nädalavahetus on tulemas ja on ära tüüdanud läbi kokteilikõrre  pirniveini 10 liitrisest purgist imeda, tahaks veits luxsust oma vanaduspäevadesse lisada!  Cool
Vasta
#3

Kas mode magab või on see praegune siin uus normaalsus vanatehnikafoorumi elushoidmiseks?
Arumaeisaalollvist.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#4

(09-02-2023, 22:41 PM)Marko Kirjutas:  Kas mode magab või on see praegune siin uus normaalsus vanatehnikafoorumi elushoidmiseks?
Arumaeisaalollvist.

Möh, Marko!
Jah, tõesti, ma ei ole tahtnud seda varemalt lahtise tekstiga kirjutada, aga Sa ei ole nagu ennemalt aru saanud, jah, kõik me ei ole nii supertargad ja ei saa kõigist asjadest aru, aga pole ullu, tore on seegi, et vähemalt Sina ei maga!
Ja siin ei ole tegu mingi poolsurnud voorumi reanimeerimisest, vaid jutt käib teemapõhisel aluse, kus on teretulnud mingisugusedki teadmised asjast!
Ja kui Sul on inglise 20-nda sajandi alguse Triumphide kohalt midagi teemakohast lisada, siis, palun, anna tulla! Aga kui muidu tahad postitada, voorumit ja maailma päästa ning parandada, siis selleks on siin voorumis piisavalt (sita ks) alavoorumeid ja teemasid, Sa ei ole siiski multitalent ja absuluutse heatooni ja - käitumise ekskrement, vabandust, ekspert!

Ei möhi, Priit
Vasta
#5

(09-02-2023, 22:54 PM)kass Kirjutas:  Ja kui Sul on inglise 20-nda sajandi alguse Triumphide kohalt midagi teemakohast lisada, siis, palun, anna tulla!

Mind kummastab, et sina oma teadmiste jagamise asemel lihtsalt sirtsutad iga nurga peale, kus vähegi võimalik, tihti ka sinna, kus ei tundugi võimalik olevat. Selgita see vastuolu ära, palun!

kass:  Sa ei ole siiski multitalent ja absuluutse heatooni ja - käitumise ekskrement, vabandust, ekspert!

Kas avaldaksid siin nüüd ja praegu mu teadmiste ja oskuste nimekirja? Väga loodan, et sul on mingit infot!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#6

(09-02-2023, 22:41 PM)Marko Kirjutas:  Kas mode magab või on see praegune siin uus normaalsus vanatehnikafoorumi elushoidmiseks?
Arumaeisaalollvist.
 No mis Sulle jälle ei meeldi? Triumph toodab muidugi naistele rinnahoidjaid ka, aga nendest kirjutatakse Naisteka foorumis. See paak on tsikli oma - milles jälle probleem? Ei ole sobilik teema?
Vasta
#7

Raudpats, polnud ju üldse sinu suunas vaid kass'i jama eemaldamise suunas. Esimene post OK ja edasi sõimab juba sind, Raudpats, et äkki küsiks paagi kõrvale traktorit kah igaks juhuks.
Vasta
#8

(09-02-2023, 23:04 PM)Marko Kirjutas:  

Kas avaldaksid siin nüüd ja praegu mu teadmiste ja oskuste nimekirja? Väga loodan, et sul on mingit infot!

Kahjuks mul sellist infot ei ole ja isegi kui oleks, siis nii siga mees ma ka ei ole, et hakkaksin seda nimekirja siin analüüsima ja lahkama! 
Niipalju küll julgen kirjutada, et Sa topid sageli oma nina sinna, kuhu pole vaja ja ilmselt näpid liigselt seda "teata" nuppu, millega ajad moderaatorid ka pöördesse, ise aga arvad, et oled jälle teinud maailma ja voorumi paremaks!
Kui Sul on midagi oma asjadest kirjutada või mingi konkreetse teema kohta midagi asjalikku lisada, siis anna tulla (oled seda ka teinud, tean, olen lugenud)! Aga muidu kurta, kuidas kõik on valesti  ja halvasti, seda võin ma ise ka teha ja usun, et Sinust paremingi!

Möh - möh, Priit
Vasta
#9

(09-02-2023, 23:32 PM)kass Kirjutas:   topid sageli oma nina sinna, kuhu pole vaja ja ilmselt näpid liigselt seda "teata" nuppu, millega ajad moderaatorid ka pöördesse

Topin jah, tean isegi. Lootus sureb viimasena.
Nuppu pole väga ammu näppinud, aastaid ehk, pole kellelegi teatada enam kahjuks.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#10

(09-02-2023, 23:25 PM)deus Kirjutas:  Raudpats, polnud ju üldse sinu suunas vaid kass'i jama eemaldamise suunas. Esimene post OK ja edasi sõimab juba sind, Raudpats, et äkki küsiks paagi kõrvale traktorit kah igaks juhuks.

Jälle üks värske tark voorumlane, kes arvab, et on multitark! Varemalt ma reageerisin selliste kõiketeadjate ja kõigest arusaajate postitustele agresiivsemalt, aga mind on ka rahulikumaks pekstud. Mida Sa, Deus, loed selliseid teemasid, kas Sa oskad  ja tahad siin ainult kassi jama eemaldamise suunas rahmeldada või on ka omal Triumphide kohta midagi kosta?
Uskumatu, on sellised voorumlased, hea tooni ja käitumise eksperdid, multiandekad, ka selliste hakkajate postitajate tõttu on siin voorumis üht - teist välja surnud, multitalentidel muidugi pole vahet, nemad leiavad ikka koha, kuhu oma tarkust  ja teadmisi ning hea tooni õpetusi postitada. (nagu siin on kirjutatud, solvumine on rumalate inimeste privileeg, seega loodan, et ksf! Deus ei pahanda, mina ei pahandanud, lihtsalt kirjutasin kommentaari, kassi jama - pole paha, siin on kassi pasa ja ila, impotentselt pohhuistliku jura, kekutamise ja pläkutamise jms kohta varemaltki kirjutatud, tasuks ka varasemat voorumi lugeda, poisike!)  Toungue
No ja siin on moderaatorile, kui ärkab, veidi kustutamist nagu ksf! Marko ootab ja loodab! Ja voorum saab jälle paremaks ja turvalisemaks paigaks!  Cool
Vasta
#11

(09-02-2023, 23:25 PM)deus Kirjutas:  Raudpats, polnud ju üldse sinu suunas vaid kass'i jama eemaldamise suunas. Esimene post OK ja edasi sõimab juba sind, Raudpats, et äkki küsiks paagi kõrvale traktorit kah igaks juhuks.

Kui raudpats on kassi elimineerinud, siis ta ei näe seda pahna ja võib vabalt arusaamatus tekkida kahjuks.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#12

(09-02-2023, 23:51 PM)Marko Kirjutas:  
(09-02-2023, 23:25 PM)deus Kirjutas:  Raudpats, polnud ju üldse sinu suunas vaid kass'i jama eemaldamise suunas. Esimene post OK ja edasi sõimab juba sind, Raudpats, et äkki küsiks paagi kõrvale traktorit kah igaks juhuks.

Kui raudpats on kassi elimineerinud, siis ta ei näe seda pahna ja võib vabalt arusaamatus tekkida kahjuks.

Tõde on kusagil mujal ja voorumipuhastajad seda ei näe ega tea!
Ma ei imestaks, kui ksf! Raudpats on marko elimineerinud ja võib arusaamatus tekkida (erinevalt kassi jama pärast kannatajatest ksf! R P teemat valdab ja saab aru, mida kirjutatakse natuke keerulisemalt, kui nende lihtlausete ja ääste lahtise tekstiga, millest siin voorumis on ka juttu olnud ja mida mõned üperaktiivsed voorumlased tahaksid igas postituses näha, kuigi vahel oleks nad ka nõus mingit ameerikakeelset jura ja valemeid ning graahvikuid vaatama). Siin voorumis on üldse palju arusaamatusi, mis tekitavad palju pahandust, sageli ei saa lugejad aru, mida kirjutaja on tahtnud oma postitusega öelda. Vahel on selleks põhjuseks mittepiisav lugemioskus, vahel mittepiisavad teadmised, vahel midagi muud.
Markole veel - kas see on ikka "vanatehnika voorum" nagu Sa siin eelnevalt kirjutasid? Või kui vana tehnika oma siis? Me oleme suhteliselt ühevanused, mis see vana on? Mis on vanatehnika? See voorum pole isegi algselt olnud "vanatehnika voorum", praegu pole ta niigipalju vana tehnika voorum, sellest on siin palju ja piisavalt juttu olnud, hea on, et veel on üldse tehnika voorum, kuigi naljanurk, automuusika jms veidi läheb juba üle ääre, muidugi automuusika on tegelikult ikka väga auto teema, seda kräppi juba mujal, kui autos ei kuula , JuMZ traktoris on suhteliselt si.tt seda kuulata. Paadimootorist oli jutt, voorumi mootor kirjutas, et see on ju ikka väga moto ja õige ka. Mina algselt arvasin, et see Moto osa on mootorrattale reserveeritud, aga jällegi loogeliselt võttes ongi õige, et see on auto ja (auto)mootori voorum. Tegelikult mul ei ole ka paadimootori teema vastu midagi, pigem isegi poolt. Ja millalgi oli jutt, et tehakse väitsavalmistamise teema, ka olen huvitatud, aga teemat pole... Aga kui mõni kass mingit  jama kirjutab, siis on ikka mõned tublid voorumlased, kes asjast midagi ei jaga, valmis seda jama taunima, no on mõnusad mehed...
Vasta
#13

(10-02-2023, 00:24 AM)kass Kirjutas:  Markole veel - kas see on ikka "vanatehnika voorum" nagu Sa siin eelnevalt kirjutasid? Või kui vana tehnika oma siis?

Kui vana, ma ei ütle, aga kindlasti vanatehnika foorum. Tänapäeval on kõik, mida ei saa postkaarti hõõrudes remontida vanatehnika. 
Ma võga loodan, et kui mode ärkab, siis tõstab selle kuhugi eraldi. Loodetavasti ei lähe sõudmise juurde, sealne meenutab arutelu juba natuke.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#14

Kui kellelgi on automotosse kirjutamise nädalanorm täitmata, siis siin on teema, mida saab kindlasti oma arvamistega täiendada. Kui Triumphi kohta arvamisi napib, siis küllap leidub arvamus mõne kaasfoorumlase kohta - neid on ju palju. Ning viimase aja hea tava kohaselt tuleb eelkõige kõiki negatiivseid arvamisi jagada - jagatud mure on ju pool muret! Big Grin

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#15

(10-02-2023, 11:49 AM)13piisab Kirjutas:  ... - jagatud mure on ju pool muret! Big Grin

Õige. Jaga 5 korda ja ongi esialgsest murest vaid 3 % järele jäänud Wink
Vasta
#16

Halasti kasvatatud kass, käib ja stub kõik nurgad täis, kuigi alguses tuleb hea näoga tuppa.
Vasta
#17

(10-02-2023, 13:55 PM)deus Kirjutas:  Halasti kasvatatud kass, käib ja stub kõik nurgad täis, kuigi alguses tuleb hea näoga tuppa.

Mömöh!
Jah, nii on! Jube elukas!  Sad Kõigepealt sõimab lgp. ksf! Raudpatsi näo täis ja siis peale viisakat viitamist teise ksf! poolt enda trükitud jamale hakkab teiste ksf!-de susside sisse sõnnikut tegema, kole lugu, väga kole!
Aga katsu leppida, kass on üks, teised kõik on hästi kasvatatud, kannata ära! Vanemad olijad teavad juba ammu, mis loom see kass on ja kuidas talle jalaga tuleb anda... Ja siis on siin voorumis ka see reegel kehtiv, et "erinevus rikastab".  Rolleyes
Mida ma siis nüüd pean tegema, taha ma palun andeks ja valetan, et ma enam nii ei tee (täna)? Mida hästikasvatatud voorumlased sellisel puhul tavaliselt teevad?
Lõppu lisan veel tänusõnad ksf! moderaator Teedule, kes mulle järjekordse uue testimisteema valmistas ja minu ning mu kasvatatud oponentide väärtuslikke postitusi ära ei kustutanud, sellest oleks küll kahju olnud, sest need on voorumi ühisvara ning oluline osa tervikpildist, mis peab säiluma järeltulevatele põlvedele!

Päikest Teile, tugevat tervist, põnevaid projekte ning sisutihedaid postitusi, kallid ksf!-d!
Kassile peksa ja bänni, eluks ajaks ja edasi veel 3-ks aastaks!  Cool
Vasta
#18

(10-02-2023, 13:55 PM)deus Kirjutas:  Halasti kasvatatud kass, käib ja stub kõik nurgad täis, kuigi alguses tuleb hea näoga tuppa.

Kass rääkis seekord täiesti mõistlikku juttu temale omases huumorivõtmes, aga ikka on vaja tulla mingitel teemat mittevaldavatel indiviididel (ei pea siinkohal Markot silmas) kommenteerima ja vanainime käima tõmmata...
Vasta
#19

Sajandivanuse P-mudeli raami otsingu võrdlemine Püha Graaliga on tegelikult täitsa hea huumor, kuigi mitte igale maitsele jõukohane.
Naljanurka see ei sobiks - seal peab olema suuremast meediakanalist kopeeritud.
Vasta
#20

(11-02-2023, 10:08 AM)karlarnold Kirjutas:  Sajandivanuse P-mudeli raami otsingu võrdlemine Püha Graaliga on tegelikult täitsa hea huumor, kuigi mitte igale maitsele jõukohane.
Naljanurka see ei sobiks - seal peab olema suuremast meediakanalist kopeeritud.
Nagu sa näed, päris palju on neid, kes ksf kassi tekstist mõtet ei oska otsida, ju on olnud raske lapsepõlv ja sellel  nädalal koolis polnud, kui teemaks olid naljad ja naljandid.
Pealegi kui ei oma ise seda va Püha Graali (loe: väga roostetanud mootorratta raam ja paak) ja ei tea sellest midagi tarka öelda, siis ei ole vast vaja ka sekkuda.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne