[poolita] paak, Triumph 1915.a
#21

Kui kodanikud siin otsivad otsesõimust ja täielikust lalisemisest lihtsalt huumorit, siis on asi päris sõge tegelikult. Miks te üritate teda välja vabandada? Sai ju öeldud, tema esimene post oli täiesti OK ja edasi oli juba selline tekst, et vend oli juba järgmise pudeli põhja vaatama hakanud enne kui siia kirjutas.
Vasta
#22

(11-02-2023, 10:34 AM)deus Kirjutas:  Kui kodanikud siin otsivad otsesõimust ja täielikust lalisemisest lihtsalt huumorit, siis on asi päris sõge tegelikult. Miks te üritate teda välja vabandada? Sai ju öeldud, tema esimene post oli täiesti OK ja edasi oli juba selline tekst, et vend oli juba järgmise pudeli põhja vaatama hakanud enne kui siia kirjutas.

Möh!
Mul on tegelikult A-M foorumisse postitamise nädalanorm ja isegi elunorm juba ammu täis, ise veel aga ei ole ja sestap üks väike lalin minu poolt juurde...
Ma siin olen elu üle järele mõelnud ja tulin sellisele mõttele (ise tulin!) - "targem annab järele"! Ehk siis, kulla Deus, pole vaja seda kassi paska torkida, minu arust saadavad isegi hästikasvatatud ksf!-d juba Sinu aadressil ka "otsesõimu" (halb eeskuju on nakkav!).
Ise Sa oled aga hooletu ja pealiskaudne, postituses #2 kirjutasin lahtise tekstiga, et käsil on 10 liitrine pirniveini purk, nii et "...järgmise pudeli põhja vaatamise" jutt on ekslik, halvustava alatooniga väide! (Muide, ma tegelikult olengi selline, ilma pudelitesse vaatamata, mitte ainult halvasti kasvatatud (koolis oli mul käitumine üldjuhul tunnistustel "eeskujulik", ma olin selline pugejatüüpi poisike), vaid ka peast natuke lollakas!)...

Mömöh, Priit
Vasta
#23

(11-02-2023, 10:34 AM)deus Kirjutas:  Kui kodanikud siin otsivad otsesõimust ja täielikust lalisemisest lihtsalt huumorit, siis on asi päris sõge tegelikult. Miks te üritate teda välja vabandada? S...

Kõige hullem moderaator on isehakanud moderaator.
Vasta
#24

Ma hakkan vaikselt aru saama tegelt, miks kärss siit jalga lasi ja mõned veelgi, sest üha enam tegelasi siin kinnitavad sedasama, mida ma juba v6sa teemas öelnud olen.
Vasta
#25

(11-02-2023, 12:43 PM)deus Kirjutas:  Ma hakkan vaikselt aru saama tegelt, miks kärss siit jalga lasi ja mõned veelgi, sest üha enam tegelasi siin kinnitavad sedasama, mida ma juba v6sa teemas öelnud olen.
Vabandan, ei viitsi otsida, aga mis põhjapanev ütlus see oli?
Vasta
#26

Kui vana Sa, deus, oled ja kas Sa Jalgrattamuuseumis oled käinud?
Vasta
#27

deus - "Verivärske inimese pilgu läbi ütleks, et tuleb projekt teha, seda siia postitada, kui mingi kala on, siis küsida abi ja küsimusele tuleb konkreetne vastus ilma hinnanguta anda. Kui küsitakse lahendusi, siis võib omapoolseid lahendusi pakkuda, sest lähenemisnurki on ju mitmeid, osad õiged ja osad veel õigemad, mõni võib ka vale olla ehk tulevikus taguotsast hammustada. Kui keegi sõimuga isiklikuks läheb, siis teda lihtsalt ignoreerida. Mina olen siit lugedes küll leidnud nii mõndagi kasulikku, mille peale pole tulnud. Samas, kui küsida konkreetset olemust mingile asjale ja vastu saad hoopis kirjelduse, kuidas ma kõike valesti teen ja see kirjeldus on ka ilma lahenduseta, siis viib siia postitamise isu ära küll."

Pole küll ksf! V6sa teemast võetud Deusi postitus, vaid käitumisraskustega voorumireostaja omast, aga õpetlikku on siin küll, ka isikliku sõimuga foorumit reostajatega käitumiseks.

Lgp. ksf! Strechile vastan Deusi eest, et vanust on tal piisavalt, teadmisi palju (sellise teadmistepagasiga inimesed tihti eeldavad, et ka teistel peaksid olema ligilähedased teadmised) ja ta on juhendanud sadu praktikante ja vahel ka nendega pahandanud!  Toungue
Jalgrattamuuseum on siiski ksf! Valdo looming, töö ja kollektsiooni eksponeerimine, minu osa on seal olnud marginaalne. Kui on olnud vaja midagi lõhkuda, lammutada, katusele ronida korstnapitsi lappima või kaevuauku veeautomaati vahetama, siis vanameister Valdo lükkab torukübara kuklasse ja kamandab - Priit, noor mees, jalg kerge, roni õige kuuri katusele ja vaheta viilulauad ära, küll mina hoian redelit kinni...
Vasta
#28

Möh, mehed!
Teeksin "oma teemas" väikese vahekokkuvõtte... Teises, kõrvalteemas "Paak, Triumph 1915.a" on ksf! Deus kirjutanud minu postituste järgi

(14-02-2023, 11:42 AM)deus Kirjutas:  Hea lugemine, tänud!
Aga palun, pole tänu väärt!

Ühtlasi oletan, et olen saanud andeks oma ebaviisaka käitumise ja järjekordse reostamise ning meie suhted ei ole enam vaenulikud! Markoga ka pole ilmselt vahekord halvenenud, kuhu sel ikka enam halveneda on!  Toungue
Mingi moraal ka ehk... kui Te ei saa täpselt aru (muidugi Te arvate, et saate alati väga hästi aru) mis mäng käib, mida tehakse ja mida räägitakse, siis ei tasuks kohe väga hüppesse minna. Teisest küljest, mina ise ka, ara ja nõdra mehena, üldjuhul katsun ikka minna vahele, kui kedagi pekstakse...
Aga voorumi kohalt... no ei ole ka selles teises Triumphi teemas eriti kuhugi jõutud, pole Sander saanud ei raami ega paaki, et midagi kuhugi passitada ja proovida, aga midagi on kirjutatud ja midagi on loetud, kuigi see on tõesti täielik niššiteema. Aga kui kassiraisk ei oleks hakanud reostama, kas siis oleks asi niigi palju kuhugi arenenud? Kiitus veelkord ksf! Maaksile, kes teemasse panustas!
Mina ise võiks paakidest kirjutada palju, kogemusi ja juhtumisi nendega seoses mõned on ja üldse on paak üks väheseid detaile mootorratta juures (peale õhukummi) mille tööpõhimõttest ja ülesandest ma aru saan....
Üldiselt ma olen püüdnud ennast tagasi hoida ja mitte siia voorumisse postitada, aga vahel ikka lasen "ennast käima tõmmata" nagu ksf! Stretch (vabandan, eelmises postis sai t - klahvi liiga jõuetult vautatud, parandada aga ma omi poste teatavasti ei saa) eelnevalt tabavalt märkis. Oli siin mõni aeg tagasi ka üks tsiklipaagi teema, otsiti NSU-le paaki
https://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=66128
Mina ei tea, vb on teema autorile tulnud hulga sõnumeid ja lahkeid pakkumisi, vb ka mitte, teemas midagi ei kajastu, pole ka viisakat kokkuvõtet, et aitäh, ärge enam midagi pakkuge, mul ammu kõik korras. Minul muidugi sellist paaki ei ole, keegi teine ka saagi käima ei tõmmanud... üldse oleks selliste teemade juures viisakas  Toungue , tegelikult potentsiaalsete lugejate ja vastajate suhtes kena, veidi lahti kirjutada mis ja milleks. Mitte nii, et "möh" on eestlase tere ja mis see teie asi on, milleks mul paaki vaja, tooge siva siia ja pange mulle trepi peale (nagu ka siin voorumis on näide olnud)!
Oleks muidugi tahtnud näha, et keegi veel siin teemas oleks koslepit saanud, aga olgu peale, vahest järgmine kord!

tervitades, Priit (hetkel kaine)
Vasta
#29

Vaata Priit, asi on niiviisi, et kui sa teed avalikus ruumis nalja, mida mõistavad 5 inimest Eestis ja see on norimisena vormistatud, siis läheb ka järgmine kord samamoodi nagu praegu juhtus.
Meil halvad suhted? Kus kurrdi kohast sa selle nüüd leiutasid? Ma tean tegelikult, et oled härrasmees, selle teadmise saamiseks pole vaja kokku saada muide.
Kui selle paganama Ereliukase rehvimõõdu kah lõpuks saaks, siis võiks sõjakirve üsna sügavale matta ja keskenduda foorumi üldise õhkkonna parendamisele...

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#30

(14-02-2023, 20:20 PM)Marko Kirjutas:  Vaata Priit, asi on niiviisi, et kui sa teed avalikus ruumis nalja, mida mõistavad 5 inimest Eestis ja see on norimisena vormistatud, siis läheb ka järgmine kord samamoodi nagu praegu juhtus.
Meil halvad suhted? Kus kurrdi kohast sa selle nüüd leiutasid? Ma tean tegelikult, et oled härrasmees, selle teadmise saamiseks pole vaja kokku saada muide.
Kui selle paganama Ereliukase rehvimõõdu kah lõpuks saaks, siis võiks sõjakirve üsna sügavale matta ja keskenduda foorumi üldise õhkkonna parendamisele...

Möh, Marko!
Mulle tundub, et mõni mees ikka lausa otsib muhku! (härrasmehena ma muidugi hoian ennast tagasi ja ei lase provotseerida). Norimisena vormistatud nali, otsesõim - mida kõike lgp. redigeerijad minu reostusest on välja nokkinud!
Faktivigadest - no muidugi see "härrasmehe" jutt, siis kus on need 5 eesti inimest? Praegu on mul teada ainult 3 ksf!-i - Sterttch, Karlarnold ja Metsakohin. Kas kusagil on veel 2 väärastunud uumorimeelega eestlast? (äkki Sa ise pole ka päris puhas poiss?)
Ereliukase rehvimõõt on kahjuks ainult mulle usaldatud ülim saladus, mul ei ole õigust seda avalikustada, vastasel juhul saabuks koheselt maailma lõpp (inimkond ei ole veel selle jumaliku tõe teadasaamiseks valmis, kahjuks) ja see info läheb koos minuga hauda!  Sad (positiivne on muidugi, et Su mälu on paranenud või teed märkmeid?)
Aga tegime nalja, las need 5 eestlast või eestimaalast nüüd kõkutavad natuke ja aitab, lähen keldrisse sõjakirvest teritama ja kõrrega pirniveini imema!
Vasta
#31

(14-02-2023, 20:43 PM)kass Kirjutas:   lähen keldrisse sõjakirvest teritama ja kõrrega pirniveini imema!

Hardi Volmer on praeguse situatsiooni kenast sõnastanud:

https://www.youtube.com/watch?v=Y_T0XVhDzUQ

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#32

Ohoo Marko ja Kass elavad koos ja peavad kodusõda?
Vasta
#33

(15-02-2023, 01:11 AM)hobiautod Kirjutas:  Ohoo Marko ja Kass elavad koos ja peavad kodusõda?

Hommik, Gert!

Hea nali!  Smile Aga saan ma ikka õigesti aru, et naerame praegu Marko üle, mitte...?  Rolleyes
Vasta
#34

(15-02-2023, 01:11 AM)hobiautod Kirjutas:  Ohoo Marko ja Kass elavad koos ja peavad kodusõda?

   
Vasta
#35

(17-02-2023, 10:27 AM)kass Kirjutas:  
(15-02-2023, 01:11 AM)hobiautod Kirjutas:  Ohoo Marko ja Kass elavad koos ja peavad kodusõda?
Seda Kassid ostaksid...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne