Lahtiste uste päevad Võrus
#1

Seoses Uunikumide talveralliga ja Vabariigi aastapäevaga korraldan  24 -26 veebruaril 10.00 - 17.00 Võrus Luha tn. 34 lahtiste uste päeva.
Näha saab kõiki, mul seni valminud autosid, milledest siin aastatega juttu on olnud. Enamik neist Eestis ainueksemplarid.
Vasta
#2

Pöial!

Paks ja laisk põhjaosariiklane küsib, kas reede õhtal lähevad uksed kinni punkt kell 17?
Vasta
#3

(20-02-2023, 09:32 AM)v6sa Kirjutas:  Pöial!

Paks ja laisk põhjaosariiklane küsib, kas reede õhtal lähevad uksed kinni punkt kell 17?
Mul jah kell 18.00 teine üritus. Aga natuke ikka kannatab kui varem kohal oled.
Vasta
#4

Suur aitäh kaasfoorumlasele oma autopargi näitamise eest!
Ta on küll siinsamas foorumis oma tegemisi nii põhjalikult kajastanud, et midagi uut ma ei oodanudki. Kuid teatavasti on elus asi kõige parem asi.
Vasta
#5

Käidud nähtud. Oli tore vanatehnikaüritus.
Vasta
#6

(25-02-2023, 18:25 PM)olevtoom Kirjutas:  Suur aitäh kaasfoorumlasele oma autopargi näitamise eest!
Ta on küll siinsamas foorumis oma tegemisi nii põhjalikult kajastanud, et midagi uut ma ei oodanudki. Kuid teatavasti on elus asi kõige parem asi.

Lõhna ja TUNNET, mis tekib koleda, kandilise ja mitte just sõbraliku asja kõrval seistes ei saa foorumist.

Tänan võimaluse eest seda kõike kogeda.
Vasta
#7

(26-02-2023, 21:59 PM)v6sa Kirjutas:  
(25-02-2023, 18:25 PM)olevtoom Kirjutas:  Suur aitäh kaasfoorumlasele oma autopargi näitamise eest!
Ta on küll siinsamas foorumis oma tegemisi nii põhjalikult kajastanud, et midagi uut ma ei oodanudki. Kuid teatavasti on elus asi kõige parem asi.

Lõhna ja TUNNET, mis tekib koleda, kandilise ja mitte just sõbraliku asja kõrval seistes ei saa foorumist.

Tänan võimaluse eest seda kõike kogeda.
Liitun kiidusõnadega.

P.S. Tänu sellele üritusele sai lõpuks ka külastatud ksf autoparki, antud hoone teise poole peal elik remonditöökojas on aastakümnete jooksul käidud lugematu arv kordi jahiasju ajamas ...
Vasta
#8

Käidud, vaadatud!  Kiidusõnad giididele ! Suur töö ja tulemus ilus. Aga häält ikka minu käest ei saa Big Grin! Kas plaanis veel midagi sellist korraldada soojal ajal?

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne