Murutraktoril toss väljas
#1

Poole niitmise peal viskas mootorist valge tossu välja, ilmselt siis kolvirõngas või klappidega midagi? Mootor on mingi Stiga ST350. Garantii sai just ka läbi, seega tuleb ise leiutama hakata. Mis variante on, kas võtta ise lahti või viia ikka tegemisse? Kui varuosi oleks, saaks ilmselt ise ka hakkama. Oskab keegi öelda, kas või kust varuosi saada võiks?
Vasta
#2

VB panid kuskilt veest läbi ja lõi lihtsalt aurupilve üles?
Vasta
#3

Ma proovin uuesti, ehk ei kustutata ära. Ennist soovitasin Stokkerist küsida, aga kuigi garantii sai läbi, peaks ju läbi müüja ikkagi juppe saama?
Vasta
#4

Tasuks kõigepealt õlivarras välja tõmmata ja vaadata mis karteris toimub.Võib-olla silmini bentsu täis.Nõelklapp!
Kui seal ok.siis kell peale ja silindri surve.Plokikaanetihend! Tihend muidugi meeletut tossupilve ei tekita,pigem sinine suits.
Vasta
#5

(08-05-2023, 19:23 PM)Aare R. Kirjutas:  Ma proovin uuesti, ehk ei kustutata ära. Ennist soovitasin Stokkerist küsida, aga kuigi garantii sai läbi, peaks ju läbi müüja ikkagi juppe saama?
   Enne saad erootikapoest traktori ostetud kui stokkerist õige varuosa...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#6

Omal oli just kokkupuude tuttava omaga(sama mootoriga). Oli sama lugu, et poole niitmise pealt toss väljas. Veaks oli see mis ksf. Kivipurustaja juba mainis ehk bensiin karteris. Tegin karpa puhtaks(nõelklapp oli terve, ilmselt jäi mingi puru vahele või kiilus kinni või miskit...), emulsioon karterist välja, uus õli sisse ja korras.  Smile
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne