втз 204 а esiratta blokeerumine?
#1

tehase Väljanägemine selline nagu vasakpoolsel netist leitud
Vasta
#2

mtz teeb sama asja kui esisilla nurkülekandel hammas maas ja kiilub kinni. Midagi peab sul ka seal vahel olema.
Suht raske olukord selle traktoriga vist. Lahti võtmine ei tohiks väga keeruline olla, aga kust sa uued jupid saad seda ei oska ütelda.
Vasta
#3

Väliselt meenutab T-40AM esisilda. Kas samad tükid ei julge ütelda. Nurkülekandeid sel sillal minu teada pole, vaid kardaanid tala ja lõppülekande vahel. Kui see kinni kiilumine tuleb järsemal pöördel siis tasuks neile kardaanidele pilk peale heita.
Vasta
#4

Kas mudelinimi pole äkki 2048?

2048 varuosakataloog on siin olemas...

https://technoimpex.com.ua/help

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#5

Olen sellist kunagi omanud. Esisild on T-40-ne omast erinev ja üpris kehvake. Sellist esiratta blokeerumist minul ei juhtunud (ilmselt külgülekande laager või hammakas), küll murdus esisilla "diffris" mingi võll ja see oli neil tüüpviga. Käiste kiilud loksusid ka vist kõigil. Kiilu vastuspinnale sai pealekeevitatud ja kõrgemalt freesitud, siis jäi pidama.

Lisaks kippusid nendel traktoritel sidurikoda ja käigukast omavahel nihkes olema. See sõi ära käigukasti mineva võlli nuudid. Traktori poolitamine oli iga-aastane töö.
Murdunud väntvõllidest olen kuulnud ka rohkem kui korra.
Vasta
#6

Laagrilõtkuga sa vaevalt pääsed... See surnult sündinud ikaldus kipub ikka ära poegima mõnest reduktorist. Mida kauem "blokeerumist" katseliselt defekteerida, seda ulatuslikum saab olema remont.

Tõsta parem pool üles, keera ratast ja tunneta, kuskohast kinni hakkab. Sealt hakkadki lahkama. Vedava silla tükke saad ainult veremaal käijatelt tellida.

Kogu Venemaa uuema agrotehnika peamine väärtus on olla hoiatavaks näiteks, millist arusaamatut saasta on võimalik sääraste piiramatute ressursside olemasolul toota lokkava pohhuismi tingimustes.
Vasta
#7

Arvestades hammasrataste mooduleid, siis peab laagrist olema vaid võru jäänused, et hambad saaks tipud kokku panna. Võimalik see muidugi on.

Meil on foorumiski mitu meest (M.R., _rein, 2715, jt), kes suudavad toota etteantud näidise järgi kvaliteetse asja. Seega jutt, et "meilt ei saa", ei päde. Küll tuleb Meistrite töö kinni maksta.

Anna siis siia ka ikka teada, mis seekord ära ikaldas.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne