Teema on suletud

Lahkun siit.
#1

Kuna seltsimees 13piisab ei reageeri sõnumitele kuude kaupa siis ehk mõni teine tsensor on kodus. Nimelt soovin oma konto ja kõik muu siit nn. foorumist kustutada.
#2

Tere!

Kas lahkumispidu ka tuleb?
#3

Küsi sealt kus seda oodati.
#4

(09-02-2024, 13:32 PM)stretch Kirjutas:  Kas lahkumispidu ka tuleb?
 Ega siis internetiajastul ei pea rahvast kuskile kokku ajama, igamees oma kuvari/klaveri taga ja pidu missugune.
Proosit! Cool
#5

Mina juba võtan. Austet ksf-ide lahkumisest on enamalt jaolt ikka kahju.
#6

Kas hakkasid uued tuuled kusagil mujal puhuma??

Eino
#7

Teen hiljem ka paar shotti ja seda koos sügava kummardusega lahkuva härra kindlameelsusele ja otsustusjulgusele! Ei ole siin paljudel seda enesetsensuurisoolikat kahjuks.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
#8

(09-02-2024, 18:49 PM)einota Kirjutas:  Kas hakkasid uued tuuled kusagil mujal puhuma??

Eino
Ei, lihtsalt kui oled inimestele ebameeldiv siis milleks seal viibida. Kuune tsenseerimine veenis selle sammu vajalikkuses.
#9

Äkki saaks selle protseduuri nüüd kuidagi lukku lüüa, pole vaja 55 postitust teha teemal "kuidas ja miks ma tulevikus enam ühtegi postitust ei tee".
#10

Minu arvates võiksid just need, kes enam postitada ei kavatse, endast regulaarselt märku anda, et ikka kõik selle mittepostitamisega kursis oleksid, muidu võib see kellelgi kahe silma vahele jääda. Näiteks teemaalgataja väidetav bänn tuli ikka väga suure šokina, mida ilma tema enda ütluseta poleks muidu märganudki...
Muuseas, kass ei ole ammu postitanud, paneb muretsema...
#11

Ei lukusta , las  räägib tühjaks , muidu mine tea , laeb kuskil muul viisil pinged maha ja tekib kahju , siin on kahju võimalik vältida kui jätta lugemata .
#12

Mille eest siin foorumis siis panniga saab? Eks tühja mölisemist ja tülinorimist leidub igal pool interneeduses ja päriseluski. Kes tahab, see ignoreerib...
#13

(09-02-2024, 20:10 PM)suvasass Kirjutas:  Mille eest siin foorumis siis panniga saab?

Kui liiga vähe postitad.
#14

(09-02-2024, 20:03 PM)stretch Kirjutas:  Minu arvates võiksid just need, kes enam postitada ei kavatse, endast regulaarselt märku anda, et ikka kõik selle mittepostitamisega kursis oleksid, muidu võib see kellelgi kahe silma vahele jääda. Näiteks teemaalgataja väidetav bänn tuli ikka väga suure šokina, mida ilma tema enda ütluseta poleks muidu märganudki...
Muuseas, kass ei ole ammu postitanud, paneb muretsema...
Minuarvates kadus koos minu lahkumisavaldusega, siinsel keskonnal minu nime ja postide kasutusõigus nii, et ilkumine teemal andke teada, et ei postita on kohatu.
#15

(09-02-2024, 20:57 PM)stretch Kirjutas:  
(09-02-2024, 20:10 PM)suvasass Kirjutas:  Mille eest siin foorumis siis panniga saab?

Kui liiga vähe postitad.

Ma ei saa nüüd aru. Minu mälus oled kontaktisikuna ühele endisele foorumlasele, kes ka suhtlemisega eriti hakkama ei saanud ja lahkus. Mille eest praegu Jaani tümitad, mille üle irvitad? Sa valdad neid olukordi hästi ja peaksid mõistma, aga ei sinnapoolegi, milles asi?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
#16

(09-02-2024, 20:59 PM)jaan mmc Kirjutas:  Minuarvates kadus koos minu lahkumisavaldusega, siinsel keskonnal minu nime ja postide kasutusõigus

Kus säherdune reegel kirjas on?
Ja millal keegi midagi ülaltoodust kuskil kasutas?
#17

(09-02-2024, 21:05 PM)Marko Kirjutas:  
(09-02-2024, 20:57 PM)stretch Kirjutas:  
(09-02-2024, 20:10 PM)suvasass Kirjutas:  Mille eest siin foorumis siis panniga saab?

Kui liiga vähe postitad.

Ma ei saa nüüd aru. Minu mälus oled kontaktisikuna ühele endisele foorumlasele, kes ka suhtlemisega eriti hakkama ei saanud ja lahkus. Mille eest praegu Jaani tümitad, mille üle irvitad? Sa valdad neid olukordi hästi ja peaksid mõistma, aga ei sinnapoolegi, milles asi?

Ma ei tümita kedagi, ma ausalt ei ole teemaalgataja probleemidega kursis, lihtsalt naljakas teema on.
Nagu enamik nendest ülejäänud foorumikiusamise teemadest.
#18

(09-02-2024, 20:10 PM)suvasass Kirjutas:  Mille eest siin foorumis siis panniga saab? Eks tühja mölisemist ja tülinorimist leidub igal pool interneeduses ja päriseluski. Kes tahab, see ignoreerib...
Panniga saamise kohta ei tea, aga sõnavõtte piiratakse/kustutatakse kahjuks väga kergekäeliselt. Piisab sellest, kui sinu arvamus või maailmavaade ei kattu mõne teatud isikuga. Minu arust võiks juhtimine neutraalsem olla, ning lasta ksfidel omavahelised vaidlused ja südamepuistamised ära teha. Ühel hetkel nagunii teema tõmmatakse kokku ja minnakse edasi teemakohasema jutuga. Ühiskonnas paraku on see probleem, kui mõni inimene ei julgegi enam enda muresid kurta, kuna varasemalt on tema jutud välja naerdud või lihtsalt eiratud.
#19

(09-02-2024, 21:21 PM)KertP Kirjutas:  
(09-02-2024, 20:10 PM)suvasass Kirjutas:  Mille eest siin foorumis siis panniga saab? Eks tühja mölisemist ja tülinorimist leidub igal pool interneeduses ja päriseluski. Kes tahab, see ignoreerib...
Panniga saamise kohta ei tea, aga sõnavõtte piiratakse/kustutatakse kahjuks väga kergekäeliselt. Piisab sellest, kui sinu arvamus või maailmavaade ei kattu mõne teatud isikuga. Minu arust võiks juhtimine neutraalsem olla, ning lasta ksfidel omavahelised vaidlused ja südamepuistamised ära teha. Ühel hetkel nagunii teema tõmmatakse kokku ja minnakse edasi teemakohasema jutuga. Ühiskonnas paraku on see probleem, kui mõni inimene ei julgegi enam enda muresid kurta, kuna varasemalt on tema jutud välja naerdud või lihtsalt eiratud.

Oma lühikese staaži juures võin kinnitada, et postituste kustutamine häirib tõesti, sest palju konteksti läheb kaduma. Elagem ja laskem teistel elada.
#20

Lähed ka siit siis uksi paugutades...

Nu, meil on vaba maa ja igaühel on õigus teha omad otsused. Küll pead arvestama, et kord avalikus ruumis väljaplärtsatatud sõnad on siiski juba ühine omand ja internet mäletab kõike. Ning kes kord laulu sees juba on, ei see sealt enam välja saa.

13piisab on siit mitu head meest minema ajanud. Nagu lugeda, siis foorumi enamusele selline stiil sobib. Natuke on kahju, aga ju siis on vaja teist sussisahistamise kohta veel vanatehnika.ee kõrvale.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne