Leegitorude värvimine
#1

Tere

Soovitage värvi leegitorude värvimiseks. Kuumakindel pulbervärv on proovitud, kestis täpselt 1 kuu eelmine suvi motikal. Lasin traatharjaga puhtaks ja prooviks järgnevat varianti. Cerakote ärge pakkuge, otsin mingit odavamat lahendust. Olen kuulnud et Cerakote maksab 100+euri toru...
Kuna leegikad käivad maha suht lihtsalt siis pole probleemi kord 2-3 aasta jooksul värskendada. Värvus siis matt must
Vasta
#2

Kui eeltööd ei pea tegema, siis kroomivann pole sugugi kallis.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#3

(26-02-2024, 14:18 PM)Peeter80 Kirjutas:  Tere

Soovitage värvi leegitorude värvimiseks. Kuumakindel pulbervärv on proovitud, kestis täpselt 1 kuu eelmine suvi motikal. Lasin traatharjaga puhtaks ja prooviks järgnevat varianti. Cerakote ärge pakkuge, otsin mingit odavamat lahendust. Olen kuulnud et Cerakote maksab 100+euri toru...
Kuna leegikad käivad maha suht lihtsalt siis pole probleemi kord 2-3 aasta jooksul värskendada. Värvus siis matt must
Proovi ahjulakki.
Vasta
#4

(26-02-2024, 14:18 PM)Peeter80 Kirjutas:  Tere

Soovitage värvi leegitorude värvimiseks. Kuumakindel pulbervärv on proovitud, kestis täpselt 1 kuu eelmine suvi motikal. Lasin traatharjaga puhtaks ja prooviks järgnevat varianti. Cerakote ärge pakkuge, otsin mingit odavamat lahendust. Olen kuulnud et Cerakote maksab 100+euri toru...
Kuna leegikad käivad maha suht lihtsalt siis pole probleemi kord 2-3 aasta jooksul värskendada. Värvus siis matt must

Palju sul neid mõistlike hindadega variante ikka on... lähed valid ühe aerosooli, proovid ära ja siis kui hakkab maha tulema, võtad proovid järgmist.
Või siis lähed seda teed, et keerad summutile kuumakindla lindi ümber:
näiteks: https://www.motokaubad.ee/mootorratta-li...-800c.html
Roostevabade klambritega otsad kinni ja tehtud.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#5

Enne kui uue kihi peale lased tuleks vana eemaldada.

Mulle meeldib laisk meetod, puhastatava detaili mässid kaltsu sisse, valad atsetooniga üle, mässid pakkekilesse ja lased laagerduda terve öö.
Järgmisel päeval lased survepesuriga kõik värvi maha.
2 komponentset värvi kahjuks maha ei võta.

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne