Minski spido jamab
#1

Probleem selline et Minski spido hakkas imelikult käituma pärast seda kui ma pingutasin spidokaajamis ühe kruvi kinnipoole. See on see kruvi mis spidokatrossi otsa esiratta küljes kinni hoiab.

Imelik käitumine seisneb selles et enamuse ajast pendeldab osuti väga energiliselt 0-140 km/h kiiruse vahel. Väiksematel kiirustel (kuni u. 40 ) töötab enam-vähem normaalselt kuid sealt edasi hakkab pendeldama. Lisandus ka kratsiv hääl sealtsamast, mis mattub mootori hääle alla umbes 70 km/h kiirusel.

Enne kui ma seda kruvi pingutasin töötas asi enam-vähem normaalselt, kuid endiseks nagu ei tahaks asja keerata, muidu võib asi hoopis ära kukkuda küljest. Tegelt ei saa ma üldse aru kuidas saab see kruvi midagi mõjutada sest tegelikult hoiab ta ainult seda trossi lahti tulemast ja ei tohiks midagi mõjutada. Võtsin spidoka ka korraks lahti kuid ei leidnud midagi imelikku/ebatavalist.

Nüüd kui mõelda siis oli see kruvi ka veidi imelik, nägi välja selline nagu peaks sinna kontramutter peale minema.

Igastahes püüan proovida/pildistada, kuid kas keegi teab täpsemalt?
Vasta
#2

mul käitus jawa spidokas samamoodi nagu sul ....siis kui oli tross omadega õhtal.
Vasta
#3

mul oli sama jama...esiratta juures too mutter mida sa seal pingutasid seal kui to lahti keerata on seal mingi tross ja too on neljakandiline..järelikult on kandid maha kulunud....ma vahetasin trossi ära ja nyyd kõik toimib.Big Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne