Selge grupijuht 2004
#1

Tundub kangesti ebavõrdselt üleeestiline kampaania.
Kood:
08.06. Tallinn/, /9.06. Paide/, /10.06. Haapsalu/, /11.06. Rapla/, /14.06. Viljandi/, /15.06. Tartu/, /16.06. Jõgeva/, /17.06.Pärnu/, /18.06. Tallinn
Mina kui Tapa elanik peaks võtma ette võtma 100km reisi, et end registreerida. Idavirulased veelgi pikema.
Saatsin ka kuku@kuku.ee vastavasisulise kirja, siiani pole kahjuks vastust tulnudSad

Mida arvate asjast teie?
Vasta
#2

Karm elu meil kui kaine olemiseks registreerima peabBig Grin

loll on loll olla.
Vasta
#3

IIIFFFAR Kirjutas:Karm elu meil kui kaine olemiseks registreerima peabBig Grin
Mina olen kõik need aastad Selge Grupijuht olnud ! Ka tänavu juba tunnistus ja kleepsud käes Smile
Ulla Lens nimetas mind Paadunud Grupijuhiks Cool

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#4

Minagi vist pea kõik aastad (puudu üks või kaks) olnud kaine grupijuht. Korra võitnud isegi 300 krooni eest bensiini Statoilist (mis läks M-72 toomisele Võrumaalt).

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#5

ma tahan ka kleepekat... (nigunii ei joo) kuidas seda võimalik teha on ja kus... see aasta pole nägu midagi kuulnud varem pole kah juhust olnud grupijuht olla
Vasta
#6

Nägin kah esmaspäeval Viljandis seda Selge Grupijuhi bussi ja mõtlesin et regaks endki ära. Siis aga avastasin et mul polegi ühtegi sõpra kes suuremates kogustes alkoholi tarbiks ja peoõhtutel juhti vajaks. SmileSmile

Üldiselt aga minu tutvusringkonnas niimoodi, et kui on teada, et arvatavasti mingeid joovastavaid jooke pruugitakse, lepime juba enne kokku, kes seekord 100% kaine autojuht on. Nii kõige lihtsam ja probleeme pole Big Grin

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#7

pvr Kirjutas:ma tahan ka kleepekat... (nigunii ei joo) kuidas seda võimalik teha on ja kus... see aasta pole nägu midagi kuulnud varem pole kah juhust olnud grupijuht olla
www.kuku.ee abiks !

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#8

Ma niikuinii ei saa jaanipäeval juua, peab tööd tegema. Oleks lihtsalt tahtnud märgi maha jättaWink
Kukust ka vastust pole tulnud, jura, täielikultSad
Vasta
#9

Kahjuks joon nagu loom ,aga annan oma auto võtmed naise kätte--sellega andge need tiitlid mu nasele--ja elu on jällegi ilus(Lune ei ole just eestkujulik liikleja)--Ilusat sõnajala õitToungue
PS Kummid lasen tühjaksToungue

Lugupidamisega Lune
Vasta
#10

Ehhh, eh regand end kusagile Selgeks Grupijuhiks aga lõpuks oli ikkagi nii, et terve Jaaniöö sai peaaegu kontvõõraid transatud. Naabritele tuli nimelt pealinnast mingi suurem seltskond noori külla ja võite ise arvata, et eriti kained just ei oldud. Õhtu edenedus ja tuju tõustes oli aga ju kindlasti vaja igale poole jaanitulele minna ja muidu ringi tuuseldada. Varsti siis avastatigi, et mina ainuke, kes šaslõki kõrvale non-alkot jõi ja seega pidin ülejäänud öö veetma autode roolides.
Tegelt oli täitsa vahva-mõned uued tuttavad, veidi sõidukogemust uute autodega ja muidu sheff õhtu/öö.

Ka politsei oli oma ülesannete kõrgusel- baaridest ja jaanituledelt tulijaid kontrolliti päris aktiivselt. Ka ise sain ühe vilepillisoolo puhuda.

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#11

Hehh mina lasin paraadilt ( kus ma pidin olema väga viks ja viisakas nagu kompaniiülemale kohane) tulles ennast väga lõdvaks ja manustasin piisavalt ja närvidele hakkas käima see, et mu lugupeetud lapseema ja veel paar nais tuttavat hakkasid ajama iga natsa ajatagant et kle vaata et sa ikka sõitma ei lähe. Hoolimata sellest, et ma pole seda kunagi teinud ja ei kavatsegi napsis peaga sõita. CoolCool
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne