väikebussi rent?
#1

küsimus siis selline et kas keegi teab kust saaks rentida bussi soodsa hinna eest jaanipäeva paiku paariks päevaks või äkki kellelgil on endal rentida mingit masinat?internetis vaatasin olid kõik liiga kallid ja mingid luksus bussid aga kõlbaks kasvõi mingi vanem asi kah kuna eesmärk lihtsalt sõita tallinnast lõuna-eestisse ja tagasi.kui kellelgil on siis helistage numbril 53449661 või jätke siia enda number ja ma helistan ise...aaa ja asukoht peaks olema tallinna ümbruses..
Vasta
#2

Mina olen mitmel aastal kasutanud Renneksi teenuseid.
Tõsi, need kõige odavamad on ikka tõelised rondid olnud. Lõuna-Eesti käies oli kogu aeg hirm, et kukub poole tee peale koost lahti.

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#3

vaata börsist ja soovist seal on neid küllalt. . .
Vasta
#4

Olen kah mitu suve bussirendifirmasid otsinud. Sel aastal otsustasin et aitab - kaua neid ikka nuumata. Ja ostsime kamba peale Nysa... Cool
Vasta
#5

Sõber peab firmat nimega Easy Autorent. Neil on korralikud uued bussid ja hinnad peaks olema vabariigi soodsaimate seast. Visake pilk peale kui teema kellegi jaoks veel aktuaalne on.
Vasta
#6

Jah, see on viisakas firma, tööandja kasutas just hiljuti nende teenuseid. Bussil oleks võinud ainult rohkem võimsust olla Smile
Vasta
#7

Mina olen kasutanud www.dayrent.ee
Olen käinud nende bussidega Tsehhis ja ka Saksamaal ja rahul täitsa.
Vasta
#8

Ilus viie-ja-poole aastane ajahüpe, "Sepis"! Rolleyes
Vasta
#9

Teema algatamisest 10a möödas. Big Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne