#1

Vaadake, leidsin netis kolades(otsides) ühest romulast sellise. Välja näeb veel väga hea, eelmine omanik oli (selle jutu põhjal mis seal on) alustanud taastamis aga oli ära surnud(passed away). Auto tundub muidu olevat peaaegu ideaalses korras, väla arvatud sisustus ja katus ka puudub. Tahaks teada teie arvamusi sellisest autost. PS Minul ei avanenud need ülejäänud pildid, oskab keegi aidata. Link ka: http://www.dealsonwheels.com/search/deal...405-000008
Vasta
#2

Suht hea restaureerimise baas ... ma ei tahaks uskuda, et seal mingeid põhjapanevaid taastamistöid tehtud on, seisun annab eeldada, et midagi on justkui lahti võetud ja ehk on isegi \"idee\" olnud aga siis on tuju üle läinud. Meil on Fordi tükkidega suht kitsas, aga selle eest on neid lombi taga lademetes ja saksa autodega võrreldes väga odavad.

Dad.
Vasta
#3

Kas sellise hinna eest oleks seal autot veel küllaga või mitte. Kere tundub muidu veel üsna heas seisus.
Vasta
#4

Sihi juba siis \"touring\" kere ... ja vaata ka muid tootjaid ... ca 3000$ sees peaks saama päris hea komplekti.

Dad.
Vasta
#5

Washingtoni osariigis Tacoma linnas seisab müügis ka üks Ford T
furgoon kerega. Komplektne projekt! Kuid päris mahukas töö.
Hinda ma täpselt ei tea,kui kedagi huvitab võin asja uurida. Juppe on küllaga saada!
Sügise poole läheb siit ka konteiner eestisse kuhu saab ostetud kauppa panna!(konteiner pannakse kokku Oregonis Portlandi linnas). Kui kellelgi ostud Washingtonist või Oregonist siis siin on võimalus kuidas eestisse kraam saada!

Just a man!
Vasta
#6

kalevpoeg Kirjutas:Washingtoni osariigis Tacoma linnas seisab müügis ka üks Ford T
furgoon kerega. Komplektne projekt! Kuid päris mahukas töö.
Hinda ma täpselt ei tea,kui kedagi huvitab võin asja uurida. Juppe on küllaga saada!
Sügise poole läheb siit ka konteiner eestisse kuhu saab ostetud kauppa panna!(konteiner pannakse kokku Oregonis Portlandi linnas). Kui kellelgi ostud Washingtonist või Oregonist siis siin on võimalus kuidas eestisse kraam saada!
Jäin mõttesse ühe sõna pärast \"siit\" kas see tähendab et oled praegu USA-s. Palju auto saatmine sealt Eestisse maksab.
Vasta
#7

Elan lääne rannikul. Konteineri hind umbkaudu Oregonist on 3500,- kuni 4500,- olenevalt transportijatest ja muudest asjaoludest. Kui asi tõsiseks läheb saab kopereeruja täpsed teda puudutavad hetke andmed. Momendil on saatja veel Eestis. Nii,et aega on. Ta pidi Oregoni jõudma Aug.-Sept.2004.
Autod on suuruse järgi, keskmine taks on kuskil 850.- kandis

Just a man!
Vasta
#8

Palju sa suudad neid autosid sinna konteinerisse pressida et keskmine hind nii palju langeb. Kui suur üks üldse on( mõõtmed umbes)? Prageu hetkel minust mingit ostjat pole, ehk õnnestub sügiseks oktoober-november midagi teenida.
Vasta
#9

kalevpoeg Kirjutas:Elan lääne rannikul. Konteineri hind umbkaudu Oregonist on 3500,- kuni 4500,- olenevalt transportijatest ja muudest asjaoludest. Kui asi tõsiseks läheb saab kopereeruja täpsed teda puudutavad hetke andmed. Momendil on saatja veel Eestis. Nii,et aega on. Ta pidi Oregoni jõudma Aug.-Sept.2004.
Autod on suuruse järgi, keskmine taks on kuskil 850.- kandis

Mis rahast jutt käib ,eeldan et $$$ mitte Kroonidest?

M 411 60.a.,M410 60.a.,M401 56.a.,M403 64.a.,
M 424 64.a.,M423 62.a.,GAZ M20 48.a.,Opel Kadett B 71.a.,
Vasta
#10

Konteiner on 40 jalane ja jutt on USD! Vabandan kui raha segadust tekitas! Oleme mahutanud isegi ühete konteinerisse 5 autot ja mõned tsiklid pluss muud träni. Samas kui väiksemaid busse või veokaid siis ainult üks auto ja motikad! (träni mahub alati!) Smile

Just a man!
Vasta
#11

Sa oled Lääne rannikul, kas see on samal pool kus LA, sel juhul on idarannikult konteineri saatmine 1500-2000$ vähemalt nii väidaetakse tqhq.ee-s.
Vasta
#12

Idas on loomulikult teised hinnad! Arvesta, et LAst on NY i rohkem maad kui NY Londonisse! Läänest tuleb konteiner kas läbi Panama kanali või rongiga ida rannikule. Ma veel arvan, et see 1500 USD on ilma laadimiseta ja peale tõstmise tasu ja muude sarnaste tasudetta. Idas on ja kuulda et umbes 2000 -3000 USD konteiner. Olenevalt firmast. Laevadel ja firmadel on suured vahed sees ja üldiselt on nii,et see mida maksad seda sa ka saad.
Siin venelased hoidsid see kevad raha kokku ja lõppkokkuvõttes pärast tollide ja sadamate jamasid läksid kaks konteinerit kokku maksma 16000 USD! Alguses nad kärjusid kõvasti, et said konteinerid Portlandist,OR 3000 USD tükk kuni Kievisse,Ukrainasse!(Normaalne hind oleks olnud 5000 kantti konteineri pealt) Ja et nii tuleb asju ajada, praelt on poisid üpris vait ja rabavad tööd teha! Eks raha ole raske tulema, kuid kokku tuleks ikka reaalsuse piires hoida!

Just a man!
Vasta
#13

Äkki sa oskad öelda ka mõne kohaliku autokuulutuste lehe( nagu eestis on KB), kus on näha mida müükse, ma mõtlen kõik romud ja muud autode pahna ka. Oleks lihtsalt huvi´tav vaadata mis hinnaga ja mis seisus asju seal pakutakse. Pean silmas sellist lehte mida saab vaadata netist.
Vasta
#14

http://www.traderonline.com/
See on kõige parem koht autode otsimiseks üle ameerika! See on interneti leht aga iga nädal tuleb poodidesse kohalik sama leht (õieti ajakiri). Valid lihtsalt otsimise tingimused ja hakka aga otsima! Sellest lehest küll nüüd on võimatu midagi endale mitte leida!Smile
Teine on Hemmings Motor News aga see on sihukeste kallite klassikute jaoks.
Jõudu kõigile auto ostjatele! Neist kahest rohkem pole vaja. Auto importiad ka kasutavad põhiliselt neid.

Just a man!
Vasta
#15

Tänan, väga huvitavad pakkumised on seal.
Vasta
#16

Kalevpoeg, Oregonist on Eestisse juba päris palju autosid tulnud. 40\" hi-cube konti mahutatakse 3 autot + mootorid + motikad (ja autod ise kah kola täis) ja nii saab tüki omahinna kenasti alla. Minul on huvi sealsamas lähedal asuva MOPAR\'i romula vastu. Wildcat Auto Wrecking, Portland, Oregon
Sealt huvitavad 64-65 Barracudad, kuid mitte hetkel, sest $$$ seis on fekaalSadSad
Tegelikult see konkreetne isend: 65\' Barracuda 273CID.
Aga ma saan selle niikuinii, sest ma pean Barra saamaSmile Valiant juba on.
Vasta
#17

See ju ülikõva koht sääl ju enamus autosi nii ,et istu sisse ja sõida minema, mingi 1-2 juppi on maas.
Vasta
#18

Minu lemmikud on peale Cadillacide veel Imperialid, eriti !959 ja 1958 aasta mudelid(Kroonide-Crown(ingl),(kirjapilt võib olla vale)). http://wildcatmopars.com/partscar.asp?id=47&image=1 just need
Vasta
#19

JA veel üks tähelepanek selle lingi kohta. Kas mu silmad petavad või ei ole seal romulas tõestu ühtegi Cadillaci. Äkki keegi nägi seal mõnda.
Vasta
#20

Mul on endal üks Plymouth silmapiiril,panen varsti pildi ka. See on STW.
Õnneks need vanad Plymarid pole eriti hinnas (va. paar mudelit) ja saab kätte korralikud variandid normaalse papi eest.Smile

EDIT: Juuli 18 2004
siin see pilt http://www.pilt.ee/view/133393/2/

Just a man!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne