Nysa ja Žuk
#21

mrali Kirjutas:Üks arv siiski:Läänemaa ühismajanditel ja EKE ettevõtetel oli aasta 1985 alguses kokku 5 Zuki ja 15 Nysat (arv kajastus mul isa kunagises diplomitöös).

Läänemaa Metsamajandi oma on minu käes Smile

[Pilt: nysav2rv.jpg]
Vasta
#22

Minu mäletamist mööda oli osa NYSAsid kõrgema katusega ,täpselt säänsed nagu eelneval pildil.Osa olivad aga madala katusega.Kas muus asjas oli ka erinevusi?
Vasta
#23

Varem seisis maal ühe sigala juures ZUK, kui nüüd läksin pildistama oli kahjuks juba vanarauaks lõigatud ainult esisild oli alles. Varem olid kõik klaasid katki pekstud kuigi kere tundus veel kõva, värv oli hall.
Vasta
#24

Kunagi seisis mul maja ees Nysa ja Žuk, kuid ükskord tegid tatikad kruvikeerajaga uksed lahti ja ronisid sisse ning hakkasid nende sees mängima. Õhtul tulid mingid purjus kutid, kes peksid klaasid sisse ja võtsid piduri pealt ära ja lükkasid masinat paar meetrit koha pealt edasi.
Ma proovisin isegi võta pidurit pealt ära ja seda liigutada, kuid käsipiduri kang oli segi pekstud.
Sai isegi kord seal sees mängimas käidud Toungue Tollel ajal ei taibanud pildistada selliseid asju.
Mulle meeldis rohkem Žuk, sest sinna keegi ei läinud ja seal oli lahedam, Nysas istusid koguaeg plikad, kes itsitasid ja mängisid Barbidega, Nysasse sai väga harva sisse (peale plikasid tulid mingid 16 aastased, kes ei lubanud sinna kedagi sisse).
Vasta
#25

vootele Kirjutas:Mina olen ühte oranzi Nysat näinud seismas Tallinnas Paldiski maantee lõpupoole, enne FK keskust (kui tallinnast tulla) seismas ühe paneelmaja ees. Sel on palju suuri kandilisi tagalaternaid veel küljes...aga enam-vähem korras isegi tundus olevat.
Kas see seisab seal, kus see LAZ buss seisis ennem?
Vasta
#26

Regardman Kirjutas:
vootele Kirjutas:Mina olen ühte oranzi Nysat näinud seismas Tallinnas Paldiski maantee lõpupoole, enne FK keskust (kui tallinnast tulla) seismas ühe paneelmaja ees. Sel on palju suuri kandilisi tagalaternaid veel küljes...aga enam-vähem korras isegi tundus olevat.
Kas see seisab seal, kus see LAZ buss seisis ennem?
Natuke rohkem linna poole jääb.
Vasta
#27

Üks Zuk paistab esimesel pildil tagaplaanil.

http://www.kodu.pri.ee/ta/index.php?sisu=baas&ID=194
Vasta
#28

6000kr. eest Elvas Nysa müüdavana. Hääs korras ja registris. \"Börsis\" kuulutus.

loll on loll olla.
Vasta
#29

IIIFFFAR Kirjutas:6000kr. eest Elvas Nysa müüdavana. Hääs korras ja registris. \"Börsis\" kuulutus.

http://www.kuldnebors.ee/dynamic/pimg/e/...0ec8ad.jpg

Pilt on küll jube, kuid tundub küll kena olevat.

wax, kui suur on Nysa max. kiirus ning kui palju sinu masin sisse on saand ?
Vasta
#30

Regardman Kirjutas:wax, kui suur on Nysa max. kiirus ning kui palju sinu masin sisse on saand ?
Mina pole üle 90 julgenud sõita, kuna üks rooliots on päris kõva loksuga, ning mootorist hakkab kahju - kardan et midagi lendab laiali Big Grin
Eelmine omanik oli 110 välja pigistanud Smile Aga muidu - 70-80 on selline optimaalne kiirus ja minu Nysa keskmine kütusekulu esimesel pikemal tripil (600km) oli vaid 12l/100km Cool

Paldiski mnt.-l seisev on see jubedus: http://www.pilt.ee/photo/96577/1668304/
Vasta
#31

Minu oma sõitis 95 välja aga õli ja bensunormi olid võrdsed.Talvel oli salong üsna külm seda eriti tagumistes ridades.
Vasta
#32

poolas kui hiljuti käisin oli zukke töötavaid lademetes aga nüsasid vähem palju kui zukke ja warsavat nägin ka kobetat liikumas seal maksab taastamist vajav varzava mingi 500žl. (1zl = 3,5kr) ja normis korras warzawaa kombi ehk pikap maksis ~6500kr. (inff pärineb kohalikust kuulutustelehest) ...
Vasta
#33

tamar99 Kirjutas:poolas kui hiljuti käisin oli zukke töötavaid lademetes aga nüsasid vähem palju kui zukke ja warsavat nägin ka kobetat liikumas seal maksab taastamist vajav varzava mingi 500žl. (1zl = 3,5kr) ja normis korras warzawaa kombi ehk pikap maksis ~6500kr. (inff pärineb kohalikust kuulutustelehest) ...
lääne virumaal tamsalus on üks nysa ära anda kere on pooleks lõigatud taheti kastikaks teha jooksu osa peaks olema enam vähem dokumendid on olemas
Vasta
#34

kombi ei ole pickup ....

Dad.
Vasta
#35

ma mõtlen ehk sellist noh ´´´´universaalkerega varjanti´´´´
Vasta
#36

von Kirjutas:
tamar99 Kirjutas:poolas kui hiljuti käisin oli zukke töötavaid lademetes aga nüsasid vähem palju kui zukke ja warsavat nägin ka kobetat liikumas seal maksab taastamist vajav varzava mingi 500žl. (1zl = 3,5kr) ja normis korras warzawaa kombi ehk pikap maksis ~6500kr. (inff pärineb kohalikust kuulutustelehest) ...
lääne virumaal tamsalus on üks nysa ära anda kere on pooleks lõigatud taheti kastikaks teha jooksu osa peaks olema enam vähem dokumendid on olemas
tel 55630354
Vasta
#37

Pks Nysa müügis.
http://www.kuldnebors.ee/kuulutused/inde...ype=search
Vasta
#38

Wolah ... Sõitsis täna mulle mööda Tammsaare teed vastu valge ZUK millele oli suvemajake peale ehitatud. Kahjuks ei jõudnud vaadata, mis riigi numbrid külejes olid.

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#39

Mina nägin ülemöödunud nädalal sõitmas halli Zuki, sõitis Pärnu mnt-l kesklinna poole. Olen veel märganud ühte Harjumaal millel on tagumine osa kerest ära lõigatud ja ühte Tallinnas, millel on taga kast(arvatavalt originaal), Sellel on isegi peal present( või millest on tehtud see riie mis käib kastipeale).
Vasta
#40

Üks mootorita Nysa on Ollepal.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne