Nysa ja Žuk
#61

fic Kirjutas:http://pilt.ee/photo/204384/3907311/

kui ma õieti aru sain siis see oli poolekslõigatud ZUK
Täpselt, see seisab Tallinna külje all.
Vasta
#62

Puhja lähedalt leidsin ühe kaubik Nysa kere.
Vasta
#63

Viimsis tean et mõni aasta tagasi oli kodust km. raadiuses 4 Žuk\'i eks mõnipäev käin vaatan kas on alles.
Vasta
#64

Järwamaal ZUK põhjusmõtteliselt saadaval.Samas pidi kone ja kere mitte head olema.Rapla kandis ka alles NYSA kaubaweo variant.Küsimus ka ,kas kellelgi on pilte ka laugja edeotsaga NYSA dest.Need sõitsid ka kunagi ringi.Tänan ette.
Vasta
#65

Näiteks sellisel lehel: http://www.askl.eu.org/~luchio/nysa.htm


PETSS Kirjutas:Küsimus ka ,kas kellelgi on pilte ka laugja edeotsaga NYSA dest.Need sõitsid ka kunagi ringi.Tänan ette.
Vasta
#66

Need mis siin sõitsid erinesid piltide peal olewatest vaid iluvõre poolest.Mäletan vaid laugja ninaga kaubikuid ,mis kuulusid 16 autobaasile.Pildid ise olid toredad .Mul ikka isa tõi tollel ajal ka neid reklaampilte aga mingil ajal tekkis tollases J.KUNDERI nimelises 32 keskkooli 6 e poiste wahel autoalbumite kogu.Aasta oli kas 76 või77.Siis sai need brozüürid kõik puruks lõigatud ja kaustikusse kleebitud.Nii see oli.
Vasta
#67

[kunagi oli tööjuures üks ZUK- poleviga riistapuu mootor paar korda Kuusalus kapis käinud ja lendas kui elukas. Üks elektrik aga leidis et temaga odavam puud maha võtta, kui korralik saag osta- sinna ta jäigi. Pärast ostis üks talunik et tast mingi transporivahend teha aga nii ta jäigi. Võrreldes Jeraziga oli ta aga kuldne auto.
Omal peaks kuskil olema Zuk-i esitiivad kasutatud, kuid eest ära võetud aga kelle originaalid mädanenud saaks sealt midagi võtte küll
Vasta
#68

PETSS Kirjutas:Need mis siin sõitsid erinesid piltide peal olewatest vaid iluvõre poolest.
Minu meelest olid nad sellised.
[Pilt: nysa-501f-rys.jpg]

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta
#69

Ega kellelgi pole juhtumisi kuskil silma jäänud Nysa või Žuki varuosakataloogi?

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#70

Eberhard, Zuki kohta on mul olemas nii tehaseraamat, remondiraamat kui ka varuosade kataloog. Mis Sind huvitab?

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#71

eberhard Kirjutas:Ega kellelgi pole juhtumisi kuskil silma jäänud Nysa või Žuki varuosakataloogi?

Volga kaupluses on kasutuses väga põhjalik ja detailne Nysa 522 varuosakataloog. Kuid nad ei müü seda Sad
Vasta
#72

PETSS Kirjutas:Aga Õismäel tolle NYSA kõrval seisab üsna kobeda väilmusega RAF.

Nysast pilt siin:
   
Trummi tn.-l on üks ZUK, pildid:
   
   


Vasta
#73

Aspelund Kirjutas:Eberhard, Zuki kohta on mul olemas nii tehaseraamat, remondiraamat kui ka varuosade kataloog. Mis Sind huvitab?

Asp
aitäh! Asp ja Wax. Nagu olen aru saanud sisaldavad Nysa ja Zhuk kas just massiliselt aga vähemalt veermiku ja mootori osas Pobi detaile s.o. võibolla ka mõningaid detaile mis lähevad Volgale või Zimile. Huvitav, kas Nysa Zhuk kataloogides on osad tähistatud vene süsteemis 20-xxxxxxx või on kasutusel mingi muu tähistus.
Teiseks, kas \"Volga\" poe kaudu saab teha Poola tehasesse/lattu tellimisi kui miskit Zhuk/Nysa osa vaja peaks olema?
Eberh

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#74

Täna leidsin veel kaks Nysa Tartumaal.Ühte kajuks ei lubatud pildistada ja teist ei saanud enam pimeduse tõttu pildistada.
Vasta
#75

minu teada on võrumaal 3 Nysat
Vasta
#76

urrr88 Kirjutas:minu teada on võrumaal 3 Nysat

Minuteada on neid ikka mitu korda rohkem. Tean ühte hoovi Meegomäel, kus on neid 4tk Toungue

Eile leidsin ühe Jälgimäelt:
[Pilt: jalgimae.jpg]
Vasta
#77

Üks Nysa on Väike-Maarjas ja kaks Tartus Tammelinnas.
Vasta
#78

Mnjah - käinud eelmisel nädalal Poolas, ei tundu sõiduk nimega ZUK enam mulle kuigivõrd eksootiline - nimelt see ja Fiat 126 olid Poolas kõige enam levinud liikurid, kui mitte arvestada Polski Fiat\'eid ja Polonez\'e. Nii et - kel vähegi huvi endale näiteks ZUK muretseda - pöördugem Poola Rahvavabariigi autoturu poole!
Vasta
#79

Maardus tuli täna pärastlõunal üks hall Zuk rautee peal vastu, välis-ilme oli suht kobe Wink

(Arvuti)vanaraualadu -> www.hot.ee/hqs

Vasta
#80

Ida-virumaal vedeleb kah üks Nysa, see nädalavahetus avastasin. Varem seda seal ei olnud, arvatavasti viib tee jällegi vanaraua punkti poole kuigi oli kellegi hoovis.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne