2 cv Citroen
#1

Mis rahvas arvab?

[Pilt: citroen-2CV.half.jpg]

Aspelund
näeb ühte põõsas roostetamas
Vasta
#2

Kui ma segast ei aja, siis analoogne on ka reaalselt EV liikluses, tuleb nagu meelde, et olen näinud IRL

Aga jah, omapärane on ta küll Smile
Vasta
#3

jah üks sõidab viljandis ringi, täitsa tore asi!
Vasta
#4

Mis värvi see Viljandis ringi vurav on? Masin põõsas on ka Mulk City\'s. Aga igal nv-l näen ma teda täpselt samas põõsas, nii et ei julge teda liikuvaks pidada

Aspelund


Tsitaat:Originally posted by svenson
jah üks sõidab viljandis ringi, täitsa tore asi!

Vasta
#5

Ühe sellisega sõitis ringi TÜ-s prantsuse kultuuri jmt lugev prantslane, Hache vist oli nimeks. TÜ vastava õppetooli/Tallinnas asuva Prantsuse kultuurikeskuse kaudu leiab vast kontakte ka. Tükk aega oli autol veel must prantsuse nr peal.
Vasta
#6

Pardipoeg on väga lihtsa ehitusega masin, kuid siin eestis tänu nende vähesusele küsitakse megahinda. Endalgi unistus kunagi 2 CV omada, aga mõtekam on tuua asi euroopast, hind parem ning pakkumisi rohkem.
Aspelund, mis täpsem aadres on ? Vaataks asja üle. Mul endal Citroen 7 CV ja 11 CV komplekteerimine käsil.
Vasta
#7

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Aspelund
Mis värvi see Viljandis ringi vurav on? Masin põõsas on ka Mulk City\'s. Aga igal nv-l näen ma teda täpselt samas põõsas, nii et ei julge teda liikuvaks pidada

Aspelund


Tsitaat:Originally posted by svenson
jah üks sõidab viljandis ringi, täitsa tore asi!


too on tumepunane ja seisab tavaliselt paalalinnas, Kaare poe ligidal!
Vasta
#8

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Aspelund
näeb ühte põõsas roostetamas

Need pidid jah jõle hästi roostetema...
Vasta
#9

Aspelund ei ütle aadressi, kuna ta ise soovib vist seda endale saada! :lol
mina ei soovi kuid täna on mul jälle asja raudteejaama ja siis sõidan seal lähiümbruse tänavad läbi! tahaks lihtsalt näha!
Vasta
#10

Oli jah idee, aga eelmine nädalavahetus sealt mööda sõites masinat enam polnud Sad Nii et võib nimekirjast maha tõmmata.

Aspelund
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne