Teema on suletud

Marcuze DELTA
#1

Kuna autoga olen juba paar aastat tegelenud, aga pole ühtegi mootoriga kaherattalist omanud, siis soetasin endale alustuseks tagasihoidliku Delta. Kuna mootorratta luba pole jõudnud veel teha, siis 50cm3 Delta on praegu paras, et natuke ehitada ja ringi vurada.

Ostsin ta nädal-paar tagasi. Värv on ilus ja kere hea. Alguses viskas esimest käiku välja, aga võtsin mootori täiesti lahti, vahetasin hammakaid, tihendeid ja puhastasin. Uus õli sisse ja valma. Pidurid ja amordid on head. Originaal spidokas ei tööta ja peal on jalgratta digispido. Uus küünal andis kohe jõudu juurde Toungue Vahetust ootavad veel kett ja tagumine hammakas(esimene sai mootori lahtivõtuga vahetatud). Probleemiks on tuled - need ei tööta. Lahtised juhtmeotsad ripuvad ja selle võtangi järgmiseks käsile.
Pildid kaa siis: (ja see plekk kividel mootori all on juhuslik Smile )
[Pilt: delta.JPG]
[Pilt: delta1.JPG]
#2

päris kena Smile puht huvipärast küsin,et palju tipkiirus on?
#3

Ostes oli 46km/h ja mäest alla 48km/h. Nüüd pärast väikest remontimist on tippkiirus ca 53-55km/h ja seda suht tasasel teel.
#4

mul on peaaegu samasugune aga mäest alla läheb üle 60 välja täiesti sileda maa peal kuskil 55km/h
#5

tagaots on nii vastikult kõrge(maitse asi muidugi),mina paneks sinna lühemad Stella amordid-võid 2 korda arvata,miks lastakse autosid madalamaks?
#6

mina just tõstaks taguotsa nagu sellelt pildilt näha on

a võibolla on soov jätta asi originaaliks
#7

Mingit originaali ega tuuningut ma ei aja taga. Lihtsalt et asi sõidaks ja välimus ok oleks. 55km/h hakkab juba jala all niimoodi vibreerima, et ega eriti mugav pole kiiremini sõita selle deltaga.
#8

see mäest alla kiirus on ikka hea naliToungue . Huvitav kas mäest üles s6ites peab jalgadega hoogu takka ka andma? OK nali naljaks endal kah ammu üx Stella oli, mis tuliuuest peast mulle sattus. Värv paistab kyll ilus olevat. Krt tekkis selline nostalgiline tunne...kui oleks veel siis ainult p6ristax...ainult kui adekvaatselt ta 95kg-st kolget edasi suudaks lohistadaToungue
#9

tõstke või laske madalamaks seda delta tagaotsa niipalju kui tahate, ega ta sellest kiiremaks ei muutu. pigem hakkab omandama vaese rullnoka ziguli välimust millel kaks pikitriipu üle katuse, taga antitiib, toonklaasid, valuvelg ning uksel suur kleeps BMW.

Delta jääb deltaks, kui ta on korras siis on norm kiirus 50, maksimum 55, mäest alla muidugi rohkem.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
#10

Delta tagaotsa tõstmise ja kiirusega olen sinuga nõus, aga vaesel rullnokal ongi vana ront bemm, ega siis rikas rull kolmesajasega ei sõida!

Edit: kolmanda seeria bmw omanikud, ärge solvuge, kõik ei ole rullid, kuigi tal on selline maine, sest on kiire ja vihane, aga odav!
#11

paugupill ma ütlen. ilus värv, metallik-rohelineCool

ei jah edu, kui kuskil teepeale jääd siis olen abiks.
ja et selle A1 ka tehtud saaksid Wink
#12

Delta on nüüd MÜÜGIS!
Töökorras, sõidab.
Värv: roheline metallik. Kere korralik. Max speed ~60km/h. Mootor stock. Jalgratta digispido.
Uus sidurikomplekt, küünal, trossid uued, uus tagakumm, uus kett ja selle hammakad, uued käigukasti hammakad, mootor lahti võetud ja puhastatud ning kõik tihendid vahetatud. Pidurdab hästi. Vedrustus korras.
Tuled ei põle (juhtmetega vaja majandada ja ühendada).
Kaasa magneeto.
5137711 Harjumaa (~15km Tallinnast).
Huvilised pakkuge hinda!
PILDID on esimesel lehel!
#13

Mismoodi näeb välja delta tulederelee?

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
#14

isandpauk Kirjutas:Mismoodi näeb välja delta tulederelee?

Ostes sain kaasa mingi karbi, arvasin, et see mingi tulederelee..
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne