M 427E või M401
#1

Tere
Otsustasin siis omale ka miskit Nõukogude odavat unicu romu soetada ,mida järk järgult edasi aretada, sai siis ringi sõidetud ja uuritud ning leitud 2 masinat mida sooviks 1)M401 ja 2)M427E sellel viimasel on veel ROOL PAREMAL POOL!!! Mõlemad masinad ikka kõvasti päevi näind ja roostet ka ikka päris-päris palju noh sellised ,et keevitust vajaksid ikka korralikult. Asjaga on nüüd nii ,et mõlemad on kompelktsed ja 401 on vähem roostet ja muidu ka kobedam ,aga kroom detailid roostes ja kaua seisnud, 427 on kroomdetailid tip-top ,aga mõningad jupid on siiski puudu ja roostet on ikka väga palju ,aga läbivaid auke nägin aind tagaluugil. Uurin pilte ka, mida soovitate ja kas parempoolse rooliga masinat saab arvele, samas pole tal ühtki paberit ega numbrimärki kusjuures 401-el on number olemas?

MArek
Vasta
#2

mossepower Kirjutas:Tere
Otsustasin siis omale ka miskit Nõukogude odavat unicu romu soetada ,mida järk järgult edasi aretada, sai siis ringi sõidetud ja uuritud ning leitud 2 masinat mida sooviks 1)M401 ja 2)M427E sellel viimasel on veel ROOL PAREMAL POOL!!! Mõlemad masinad ikka kõvasti päevi näind ja roostet ka ikka päris-päris palju noh sellised ,et keevitust vajaksid ikka korralikult. Asjaga on nüüd nii ,et mõlemad on kompelktsed ja 401 on vähem roostet ja muidu ka kobedam ,aga kroom detailid roostes ja kaua seisnud, 427 on kroomdetailid tip-top ,aga mõningad jupid on siiski puudu ja roostet on ikka väga palju ,aga läbivaid auke nägin aind tagaluugil. Uurin pilte ka, mida soovitate ja kas parempoolse rooliga masinat saab arvele, samas pole tal ühtki paberit ega numbrimärki kusjuures 401-el on number olemas?

MArek

Kas 427E-st pilte ka on?
Eksootilisem oleks ikkagi 427!
Vasta
#3

Üks lõuna-eestis mädanev parempoolse rooliga 426 või 427 Sad
http://www.pilt.ee/photo/63079/1758989/
http://www.pilt.ee/photo/63079/1758992/

Arvesta sellega, et 427-le leiad igasugu uusi juppe. 401 on aga juba piisavalt vana ja sellele osade leidmine võib pea halliks ajada Smile Seda enam, et kroomosad on roostes. Arvan et sa poleks ainuke, kes korralikke kroomdetaile taga ajaks Big Grin

Mina valiksin 427 - juba seepärast, et parempoolse rooliga oleks eriti sheff ringi sõita Big Grin

Dokumentide puudumise kohta - teoreetiliselt peaks selle auto ilusti arvele saama kui leiad inimese, kes auto omanik viimati oli. Siis tuleb lihtsalt vormistada esmane registreerimine 1600 eek ja asi ants. Parempoolne rool ei tohiks häirida, kuna see auto on \"eestisse toodud\" enne parempoolset rooli keelava seaduse vastuvõtmist Smile
Vasta
#4

Regardman Kirjutas:Eksootilisem oleks ikkagi 427!





Silmatorkavam ja hinnatum oleks siiski 401?
Vasta
#5

Minu eelistused langeksid ka 401 kasuks
Vasta
#6

Ma sammuti kahe vahel, võta või mõlemad ära , kuigi jah 427 oleks ikka põhimõtteliselt eelistatav ,sest niipaljud taastavad ju 401-te, aga samas ma ei tea see jälle uunikumi moodi... oodake varsti lisan pildid ka.
Vasta
#7

Mina eelistaks 427 Elite, väga sheff masin,neid liigub ka vast vähem kui 401, samas juppe on saadaval rohkem.Kui midagi viltu ei lähe, olen ise ka varsti sellise omanik.
Vasta
#8

kindlasti võta 427elite !!!
Vasta
#9

Nu siin nüüd see 427 Eliit ja mina kah eest on ta samasugune nagu Wax-i 434.
Vasta
#10

Sealt see mosse millel on ka tuled ees, keskmisel ei ole mootorit ja äärmisel mootor on 407-me oma.
Vasta
#11

jõhkralt roostet on seal :|
Oled sa kindel ,et saad selle masina korda tegemisega hakkama ? Mõttetu ju osta masinat mis jääb pärast kusagile sul aia nurka vedelema !

Vasta
#12

Tagant ka. Loodan ,et 401 puhul saaks võta juppe ka nendelt masinatelt mis selle ümber.
Vasta
#13

See 427 on hullem parsa, kuid nendest kolmest M401-st peaks ühe ilusa masina saama.
Vasta
#14

korgits Kirjutas:jõhkralt roostet on seal :|
Oled sa kindel ,et saad selle masina korda tegemisega hakkama ? Mõttetu ju osta masinat mis jääb pärast kusagile sul aia nurka vedelema !

Vaatasin ise ka seda ,aga läbivaid auke ei paistnud veel olevat ,eks keevitada tulek seal hullult,
Vasta
#15

mnjaaa - see 427 sobib vist ainult juppideks Sad
kui juba väljas nii palju roostet on et isegi tagaklaas oma raskusega eest ära kukub siis põhja ning poolraame pole vist ollagi.
Vasta
#16

kui saladus pole mis nende hinnad on??
Vasta
#17

Mis Mosse on koos nende 401-tega ühel pildil.
Vasta
#18

Noored soovitaks lugeda läbi SELLE ja VEEL SELLE TEEMA

M 411 60.a.,M410 60.a.,M401 56.a.,M403 64.a.,
M 424 64.a.,M423 62.a.,GAZ M20 48.a.,Opel Kadett B 71.a.,
Vasta
#19

Martti Kirjutas:Mis Mosse on koos nende 401-tega ühel pildil.
Moskvits 402, 407 või 403.
Vasta
#20

milleks peaks nood teemad läbi lugema ints==?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne