jalgratta digispido
#1

Mul sai jalgratta digispido delta peal suht kõvasti vihma ja pilti ette ei võtnud. Pärast kamina ääres kuivamist võttis pildi ilusti ette, aga koguaeg on 0km/h ja ei näita midagi. Milles on probleemi?!
Vasta
#2

Võta lahti ja käi asi kontaktipuhastusvahendiga üle. Seda oleks tegelikult pidanud ASAP tegema.
Vasta
#3

Kuivas veel paar päeva ja hakkas ise tööle Smile
Vasta
#4

Tegelikult ei teinud ma uut teemat (see siin), yhe teise all läks jutt jalgratta spidole, aga kuna mode arvas et läheb liiga OT-ks siis tegi ise selle teema uuena. Siia võivad ju postitada edaspidi inimesed, kellel mingi küsimus või probleem seoses sellega...

EDIT: usku - eelmine post mõttetu ja sis muutsin selle posti sisu siin natuke vastavalt.

ja siis teemakohast minu poolt: tihti on ratta digispidodel selline asi, et kui vett saab v muu asi liiga teeb, siis ta \"restartib\" end (sigma 800 nt) ja et ta jälle 0 km/h-st erinevaid asju näitaks, siis tuleb ratta mõõdud jms uuesti sisestada
Vasta
#5

äkki on viga seal allpool mis se kõdarate kylge k2ib see lulla ja to mis on hargi kylles..2kki s22l paneb midagi vigast....aga ma arvan et vihm võis tolle systeemi s22l n2ssu keerata
Vasta
#6

aa muidu saab seda ratta spido deltale panna ja töötab normilt???
Vasta
#7

Mina panin jalgratta spidomeetri oma võrrile, sobis küll, ainult ühte kodarat tuli natuke õhemaks viilida et magnet sinna külge kruvida.
Vasta
#8

Olen ise ka pannud sääreväristajale... mis seal deltal, säärekal või rattal olulist vahet on... põhimõte mõõtmisel ju ikka sama!

Saaks ju selle mootorrattalegi panna aga neil on oma spidomeeter juba olemas.
Vasta
#9

mosseliiga \"ralli- mossededel\" ka paljudel need peal.

Lugupidamisega,

ka:rel

________________________
IZ 2125 "Kombi" '81
Skoda Octavia Combi 1,6 Elegance '02
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne