vanade mootorrataste kindlustus
#1

lugesin siit (5. rida), et vanemaid mootorrattaid ei ole võimalik kindlustada. on see õige jutt ja mis aastaarvust allapoole hakkavad vanad mootorrattad?

Pots ja postivahe.


Vasta
#2

mina sain oma 79 aasta planeta ilusti kindlustatud,kuigi jah nende arvuti ei võtnud Ž tähte välja ,selle asemele kirjutas arvuti vene kirja f-i Toungue...jyrka sa mine uuri bensukast
Vasta
#3

Mul pole ka probleemi olnud 73.a k-650 kindlustamise osas!
Vasta
#4

Raigo Kirjutas:mina sain oma 79 aasta planeta ilusti kindlustatud,kuigi jah nende arvuti ei võtnud Ž tähte välja ,selle asemele kirjutas arvuti vene kirja f-i Toungue...jyrka sa mine uuri bensukast

bensukast lähen uurin kindlustuse asja? Toungue

Pots ja postivahe.


Vasta
#5

Arvan et seal ei ole mõeldud liikluskindlustust. Missugune liikluskindlustus \"...korvab osaliselt kulud...\" kui tsikkel ärandatakse? Ning missugune liikluskindlustus eeldab alarmi olemasolu ning millel on kõrge hind?
Vasta
#6

Seal on ju kaskot mõeldud, sest räägitakse ärandamisest, mille kohta sundkindlustus ei kehti.
Vasta
#7

ei tohiks tõrkeid tekkida, mulle laekub 2 korda aastas postkasti IZ 56 kindlustus va.1957.
Täna sain just uue. kõik need 159 eeku.....

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#8

Liikluskindlustusega pole vähemalt 56-aasta M-72 puhul mingit probleemi. Varguse vastu kindlustamine on aga teine teema, sest Eestis puudub vastav kogemus ja hindajad.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#9

okei. tänud

Pots ja postivahe.


Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne