Vene pedaal autod.
#61

aga kui rehve pole pakkuda siis mis hind oleks?

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#62

vt. u2u
Vasta
#63

Regardman Kirjutas:Järva-Jaani vanaaautode varjupaigas on ka väike AZLK, täpselt samasugune, nagu kasutaja \"unicman\"-il.
Pilt:
http://img326.imageshack.us/img326/7061/imgp98734wj.jpg
Vasta
#64

kalevpoeg Kirjutas:Potsataja103 ole palun armulisem ja hoiata ette kui selliseid südamerabandusi korraldad!!

Natuke torgiks veel:

http://www.rcforum.ru/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1149

[Pilt: modules.php?name=Forums&file=download&id=15430]

[Pilt: modules.php?name=Forums&file=download&id=15431]

[Pilt: modules.php?name=Forums&file=download&id=15577]

[Pilt: modules.php?name=Forums&file=download&id=15581]

[Pilt: modules.php?name=Forums&file=download&id=15582]

[Pilt: modules.php?name=Forums&file=download&id=15606]

[Pilt: modules.php?name=Forums&file=download&id=15605]

[Pilt: modules.php?name=Forums&file=download&id=15609]

[Pilt: modules.php?name=Forums&file=download&id=15608]

[Pilt: modules.php?name=Forums&file=download&id=15610]
Vasta
#65

Karm! Sul on eriti hea nina vene pedaalikatele! Vaatasin foorumi üle ja seal oli veel pedaalidega hobune! Mul oli täpselt samasugune väiksestpeast, kuid värv oli kas pruun või kollane.
Fantastilised pildid. Eriti see ümar pedaalikas mis ühel pildil näha oli!
Huvitav kas keegi üldse teab palju erinevaid pedaalikaid CCCP'is valmistati?

Just a man!
Vasta
#66

Mina leidsin ka saaremaalt ühe "pedaalika", oli teine juba pikemat aega põõsa all roostetanud ja plekk oli juba väga ühukeseks jäänud. Asus sama pöösa all kus kolmerattaline lasteratas 1960-ndatest.
Pedaalauto1
Pedaalauto2
Numbrimärk

Ja üks mängukäru lastele, tõenäoliselt samast ajastust mis eelmine tehnikagi: Käru
Vasta
#67

Autoga pole midagi peale hakata, rattad veel sobiks osadeks.
Vankri raam meenutab midagi 80nendatest olevat.

Just a man!
Vasta
#68

Mu sõbral oli kunagi 70 alul sinine pedaalauto millel sai avada nii kapotti (sääl oli isegi mingi mootori imitatsioon) kui ka pagasi luuki.Auto oli eest 4 tulega.Meenutas mingil määral 408.ETV arhiivis olemas lõik(kindlasti paljud toda näinud ),ise ehitatud laste elektriauto?
Vasta
#69

http://foto.k-arvutisalong.ee/?valik=galerii&valitudgalerii=2732&p=48341
täitsa juhuslikult leidsin Wink

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#70

Vene foorumis www.rcforum.ru sattus ette selline pilt:

[Pilt: modules.php?name=Forums&file=download&id=25228]
Vasta
#71

[quote=unicman]
taastamise kohta ei oska hetkel küll miskit öelda, kui kunagi niipalju raha üle jääb, siis ehk midagi ka teen, praegu esiplaanil ET-600 taastamine...

Tere ! Kus Sa seda ET-600 't taastad ? Kas on Rakvere auto ?
v
Vasta
#72

Ma sain hiljuti ühe plastkaitseraudadega Mosse ja Ziguli ka .
Üks tasuta andis ,kui hakkas omal 'suure maja' keldrit sundkorras
koristama . Suvel hakkan vist värvima-restaureerima .
v
Vasta
#73

fic Kirjutas:http://foto.k-arvutisalong.ee/?valik=galerii&valitudgalerii=2732&p=48341
täitsa juhuslikult leidsin Wink

Ei avane pilt.

Just a man!
Vasta
#74

Kuna vanemaid laste kelke pole tõenäoliselt säilinud nii palju kui on pedaalautosid, siis ma arvan et üks selline kelk sobiks kõige enam just siia teemasse mahutada.
Kelk on saadud kuskilt 1990. alguses, päris täpselt ei mäelta aga alguses oli vist sel ikkagi ümmargune rool mitte nn. "lennukirool". Ju algne rool läks katki ja siis asendati sellisega, viimased 7-9 aastat on aga vedelenud maal lauda lakas ja alles nüüd taasavastasin selle. Peale rooli tundub kõik veel olevat algne, isegi pidurisüsteem, mis ei ole just eriti tõhus. Kelk
Vasta
#75

WWW Kirjutas:Tere ! Kus Sa seda ET-600 't taastad ? Kas on Rakvere auto ?
v

Rakvere auto jah!

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#76

Hehee, selle kelgu olin täitsa unustanud! Kuna meid oli kolm poissi oli meil neid kelkusid mitu tükki. Pole neist midagi juba ammu järel. Mäletan hästi Sütiste küngastel nendega võidu ajamist ja ka Nõmmel. Hiljem tegime Salvokatest ägedad kelgud. Vanalt Salvokalt lõikasime nina ära ja kruvisime uuele Salvokale tagurpidi nina peale ja tekkis lahe gondel. Natuke ohtlik kuid kes seda siis mõtles. Igastahes lahedad talve õhtud tulevad meelde!

Just a man!
Vasta
#77

See kelk ju esimene roolikas . Ainult ,et ainult jää peal sai sõita
lumest vajusid need õhukesest terasest jalased läbi !

v
Vasta
#78

http://www.zone.ee/ficc/masinad/slaid3.jpg

slaidide hulgast leidsin

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#79

WWW Kirjutas:See kelk ju esimene roolikas . Ainult ,et ainult jää peal sai sõita
lumest vajusid need õhukesest terasest jalased läbi !
Mina tegelikult selle kelguga vist kunagi korralikult sõitnud polegi, lihtsalt pole olnud jääd lähedal oleva mäe peal, maakohast siis jutt. Proovisin nüüdki selle peale istuda, aga ikka väga väikseks on see jäänud minu jaoksSad
Vasta
#80

Martti Kirjutas:
WWW Kirjutas:See kelk ju esimene roolikas . Ainult ,et ainult jää peal sai sõita
lumest vajusid need õhukesest terasest jalased läbi !
Mina tegelikult selle kelguga vist kunagi korralikult sõitnud polegi, lihtsalt pole olnud jääd lähedal oleva mäe peal, maakohast siis jutt. Proovisin nüüdki selle peale istuda, aga ikka väga väikseks on see jäänud minu jaoksSad

Meil maal oli ka selline, kuid sinine, ja oli peale kirjutatud veel JETI, see võibolla ise pandud sinna. Rool oli ka peal veel mäletanSmile Kuid pöördemehanism oli sama. Mägedest ( loe: küngastest) lasime alla küll ja edukalt minu mäletamist mööda.
Lõppes ära ta nii, et keldrimäelt alla lastes õnnestus hüppesse saada nii, et vend oli taga, ning maandumisel oli ainult puu pilpad ja rool minu käes Big Grin Mitu korda käisime veel mäe ja kodu vahet, neid pilpaid vedamas Cool

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne