Vene pedaal autod.

(15-03-2016, 22:43 PM)WWW Kirjutas:  Mul kodus kolm masinat. Siiani ei ole välja mõelnud kas ma nendega üldse midagi ette võtan. Kui keegi teeb hea pakkumise , olen nõus ka loobuma.

 

Läksid kõik kolmekesi ostasse müüki .
Vasta

Sai kunagi poisile ise Jeep tehtud,rattad kahjuks muruniiduki all otsa saanud.
[Pilt: 0110430975f9a19.jpg]
Vasta

Ära ei müü?

(29-08-2016, 22:17 PM)linnuke Kirjutas:  Sai kunagi poisile ise Jeep tehtud,rattad kahjuks muruniiduki all otsa saanud.
[Pilt: 0110430975f9a19.jpg]
Vasta

(10-09-2016, 10:07 AM)villu122 Kirjutas:  Ära ei müü?

(29-08-2016, 22:17 PM)linnuke Kirjutas:  Sai kunagi poisile ise Jeep tehtud,rattad kahjuks muruniiduki all otsa saanud.
[Pilt: 0110430975f9a19.jpg]
Rattad olid minu arust kadunud,nüüd leitud.Mõne nädala pärast komplektne pilt siin. Big Grin 
Varsti avatav autotehnika muuseum tundis kah huvi Rolleyes 
Ära ei müü 1.Tütrel kah varsti poja tulemas,millega teda kärutada.
                 2.Kereosa 10 mm vineerist,ülejäänud vaskplekist(hea painata,tinutada jne),tikksaag ja tahtmine pealekauba.
Noh,sutsu treipinki,ja maalimist kah Smile 
  Siin foorumis peaksid ehk kõigil käed küljes olema.
 Nii.Ja kui oled sellise asja oma pojale valmis nikerdanud,pöördume tagasi Sinu küsimuse juurde...Mis vastaksid. Rolleyes 

PS:Ei midagi isiklikku. Smile
Vasta

(10-09-2016, 21:13 PM)linnuke Kirjutas:  
(10-09-2016, 10:07 AM)villu122 Kirjutas:  Ära ei müü?

(29-08-2016, 22:17 PM)linnuke Kirjutas:  Sai kunagi poisile ise Jeep tehtud,rattad kahjuks muruniiduki all otsa saanud.
Täitsa arusaadav, tõesti ka ise ei müüks. Igatahes väga väga hästi tehtud! Ise nikerdan pojale MB Sprinter kaubikut aga selle jeebiga võrreldes jääb oskustest ikka kõvasti puudu Smile




[Pilt: 0110430975f9a19.jpg]
Rattad olid minu arust kadunud,nüüd leitud.Mõne nädala pärast komplektne pilt siin. Big Grin 
Varsti avatav autotehnika muuseum tundis kah huvi Rolleyes 
Ära ei müü 1.Tütrel kah varsti poja tulemas,millega teda kärutada.
                 2.Kereosa 10 mm vineerist,ülejäänud vaskplekist(hea painata,tinutada jne),tikksaag ja tahtmine pealekauba.
Noh,sutsu treipinki,ja maalimist kah Smile 
  Siin foorumis peaksid ehk kõigil käed küljes olema.
 Nii.Ja kui oled sellise asja oma pojale valmis nikerdanud,pöördume tagasi Sinu küsimuse juurde...Mis vastaksid. Rolleyes 

PS:Ei midagi isiklikku. Smile
Vasta

Villu ära põe,ega ennast kunagi alahinda,ehk siis õnnestub kõik.Egas see minulgi esimene versioon ei olnud,tegemise käigus hakkavad ideed lendama Smile
Vasta

[Pilt: large_29581129_SOth.jpg]

Mu poisil oli selline masinapark mõne aasta eest. Roheline oli rohkem doonoriks ning kolmerattalise müüsin ka maha. Tänaseks alles vaid punane ja kuna poiss sellest juba mitu aastat tagasi välja kasvas, panin massina panipaika helgemat tulevikku ootama.
Vasta

Kui keegi tahab ehitada elektrimootoriga varianti
1450mm pikk ja  690mm lai - kokku krvitud ja liimitud

Ratasteks mõtlesin Tööriistamarketis müüdavaid käru rattaid.

pakkuge midagi (vihjeks, et vineer+lõikamine maksis ~170€) - hetkel võtab ruumi ja ma ei tea millal käed puusade küljest eralduvad Smile, et metalli osa (ka kapott ja esitiibade kaared) valmis teha.
Kui vaja siis saan ka arvega müüa.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           
Vasta

Lihtsalt jutujätkuks.


[Pilt: 0110493559d666c.jpg]
Vasta

Poja jõudis juba ise kokku lapata,ehk tuli kah nostalgiahoog peale.Nüüd vaja suts veel viisakamaks muuta.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1234329346612525&set=a.368824293163039.88802.100001064138111&type=3

Klõpsa suts paremale,näed,milleni see viis.
Vasta

Kas siin selliste restaureerijaid on, minu kogenematule silmale tundub hea toorik olema:

http://www.okidoki.ee/item/5594161/
Vasta

Tänapäeval ei ole mitte ühtegi arvestatvat alternatiivi nõuka aegsele kolmekale ja raudkelgule.

See kolmekas on ainuke millega tited saavad pedaalimise selgeks ja raudkelk on ainuke mis libiseb ilma vaevata lumel/jääl ja tagumik sõitjal ära ei külmu
Vasta

Kui juba iseehitatud moodsate pedaalidega teema risustamiseks läks, siis lisan ka meie allameetrimehe garaazi sisu. Need pedaalil käivad siiski elektri jõulSmile


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                       

FB Electric pedal cars
FB Hansa Sepad
Vasta

(23-10-2016, 17:35 PM)Sepp66 Kirjutas:  Kui juba iseehitatud moodsate pedaalidega teema risustamiseks läks, siis lisan ka meie allameetrimehe garaazi sisu. Need pedaalil käivad siiski elektri jõulSmile

SUPER !!!! Olen ka ise mõtteid mõlgutanud ja kodutööd teinud, et ise nikerdada.
Vasta

Mehed? kas ma ei eksi kui küsin,et tegemist on Merivälja või Mähe kandi masinatega? Need kaks ,roheline ja hõbedane!
Vasta

Sepp66 esimesed pildid vajaksid mõõdulindi juuresolekut, minus tekkisid mingid kõhklused/kahtlused.
Muidu väga lahedad loomulikult, keep going!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Kui aparaadid valminud Telliskivi tn.l,Siis nende loomislugu nähtud ja mõned lambikesedki tulevad tuttavad ette. Smile
Vasta

(23-10-2016, 17:35 PM)Sepp66 Kirjutas:  Kui juba iseehitatud moodsate pedaalidega teema risustamiseks läks, siis lisan ka meie allameetrimehe garaazi sisu. Need pedaalil käivad siiski elektri jõulSmile

Minu arust ei ole tegemist nn pedaalautodega kuhu laps rooli saaks istuda sest laps nende sisse ära küll ei mahu. Need vist rohkem niisama tiba suuremat sorti mudelautod. Ehk täpsustaksid mõõte.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Mõõtudest niipalju, et nn hot rodi mahun ise sisse istuma, kogupikkus masinal üle kahe meetri, teiste masinate pikkus ca 140 cm.

FB Electric pedal cars
FB Hansa Sepad
Vasta

(24-10-2016, 08:27 AM)viplala Kirjutas:  
(23-10-2016, 17:35 PM)Sepp66 Kirjutas:  Kui juba iseehitatud moodsate pedaalidega teema risustamiseks läks, siis lisan ka meie allameetrimehe garaazi sisu. Need pedaalil käivad siiski elektri jõulSmile

Minu arust ei ole tegemist nn pedaalautodega kuhu laps rooli saaks istuda sest laps nende sisse ära küll ei mahu. Need vist rohkem niisama tiba suuremat sorti mudelautod. Ehk täpsustaksid mõõte.

Jah, sellised lapsed, kes siin foorumis töötavad, need küll nende sisse ära ei mahu! 

[Pilt: jgp9gj.jpg]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne